Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, MaxMen napisał:

Wiedziałem, że odbijesz na przykładzie swatch'a

Na niczym się nie odbijam, napisałem z perspektywy dziecka, które będzie chciało dokuczyć młodemu chłopakowi, który nosiłby "dziwny zegarek" - idealne pole do beki oraz jeśli żyje tylko z mamą, to nosiłby go by nie sprawić jej przykrości nawet jakby mu się nie spodobał.

56 minut temu, MaxMen napisał:

Wiesz coś o tym ;) 

???

Nie wiesz jakie dzieciaki są bezwzględne? 

56 minut temu, MaxMen napisał:

 I chcesz dzieciakowi kupić na gwiazdkę używany poobdzierany, że niby męski ??  Weź już się nie ośmieszaj. 

Przepraszam więcej już nie będę. Nie śmiem nawet w myślach już się ośmieszać.

56 minut temu, MaxMen napisał:

Poza tym zegarki które pokazałeś to minn automatyczne mechaniki (wiesz w ogóle co to ?)

Na pewno 12 latek wie co to jest :D 

56 minut temu, MaxMen napisał:

I jeśli ty byś takie nosił to powodzenia

Noszę zegarek by Cię nie skłamać za 36 złotych tylko nie pamiętam czy z wysyłką tyle kosztował czy bez, w każdym razie coś w tym przedziale cenowym może do 45 zł max dałem ;) 

Gdy chłopaki mi się pytały, "jaki noszę" - odpowiadałem zgodnie z prawdą - byle by wskazywał godzinę i miał podświetlany czas ewentualnie, bo bardzo przydatną opcją to jest gdy wędrowałem czy jeździłem późnymi wieczorami, gdzie nie było widać nic metr przede mną. 

56 minut temu, MaxMen napisał:

Rozjaśnia to tylko niektóre sprawy i pokazuje dziurawość twoich teorii. 

Przynajmniej już wiesz, że są dziurawe i możesz mnie dać na ignore lub przestrzec przed innymi, na podstawie opinii o zegarkach.

Poza tym nigdy nie mówiłem, że moje teorie nie są dziurawe, składam całość ze szczątków wiedzy, które mamy do dyspozycji. Jeśli Ci czy komuś to nie odpowiada trudno - są ludzie, którym ta wiedza pomogła. Jeśli Twoje teorie szanowny @MaxMen nie są dziurawe to zachęcam do częstszego udzielania się i większej pomocy braciom bo takich ludzi zawsze potrzeba. 

56 minut temu, MaxMen napisał:

Weź już się nie ośmieszaj. 

Jeszcze raz przepraszam nie taki  był mój zamiar.

 

Jeszcze tylko wspomnę, że na pewno dzieciaki będą rozkręcać w czasie przerwy w szkole zegarek i badać, która i skąd jaka jest część ? 

 

P.S Chciałem podesłać jaki ja mam @MaxMen, jednak w historii z allegro niestety go nie znajduję :( Ale mimo, że pewno Chiński to jeszcze nie spóźniłem się do pracy w nim nie licząc zaspania, spóźnienia czy innych tego typu sytuacji - zapewniam, że zegarek nie przyspieszał czasu :D 

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

"dziwny zegarek"

Co w nim dziwnego ? Klasyczny prosty zegarek, Koperta, cyferblacik, wskazówki, pasek,  typowy klasyk, to że skromny i bardziej dla "komunisty" niż dla 12 latka to inna sprawa ale dziwności w nim nie widzę. Podałem jako ciekawostkę bo to Swatch a kiedyś dzieciaki bardzo chętnie nosiły kolorowe Swatch'e ale pewnie nie wiele o tym wiesz. 

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nie wiesz jakie dzieciaki są bezwzględne? 

Czytałem czasami dlatego też nie polecam nosić takich jakie pokazałeś, trochę sam sobie zaprzeczasz. 

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Na pewno 12 latek wie co to jest

Pewnie nie wie (ty widzę też nie), ale głupio aby mu się co chwila spóźniał lub w każdej chwili zepsuł będąc w takim zakresie cenowym i jakości jaką prezentują. 

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Noszę zegarek by Cię nie skłamać za 36

Noś za ile chcesz, czasami cena nie jest wyznacznikiem wyglądu czy jakości, prosty tani zegarek który ma tobie wyłącznie wskazać godzinę może normalnie wyglądać i długo służyć w przeciwieństwie do wcześniejszych twoich propozycji.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gra.

 

Pozdrawiam @MaxMen nie chcę się kłócić, wszystkiego dobrego. 

 

P.S nie wiem czy chłopak jest fanem marvela, na chybił trafił takie coś jeszcze znalazłem, podsyłam jako ciekawostkę.

 

https://www.emp-shop.pl/p/Thor's-Hammer/455162.html?wt_mc=mp.google.pla.emp_pl_labels_pla.923362473.45718333186.455162StPL22.356936360115.pla-356936360115.c.&gclid=Cj0KCQiArdLvBRCrARIsAGhB_swYKHxB2Ivqe1TklIoYkdhaSu2-siEg0hcynnlRYZYkzoJXVDTJ5iAaAsPhEALw_wcB

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smerf napisał:

Miałem zegarek z tej firmy jakość/cena jest ok i wizualnie ( znajomi mnie pytali co to za fajny zegarek ) Casio się nie opłaca kupywać dla dzieciaka który i tak zdewastuje albo posieje gdzieś,

Tu chodzi o kwestię gustu. Widziałem jeden z tych zegarków w opłakanym stanie i sądzę, że Casio nie zdarłby się po takim czasie. Wiadome, za te pieniądze kupisz sobie 2-3 sztuki SKMEI, niż jeden Casio. Mi ta marka nie podchodzi, takie jakieś delikatne wykonanie mam wrażenie.

Kwestia ceny - trochę to irytuje, że takie Casio - ot zwykła płytka elektroniczna z wyświetlaczem LCD i opakowane w dobrej jakości plastik kosztuje 250zł. Przecież koszt produkcji tego zegarka to (strzelam oczywiście) z jakieś 10 dolarów. Reszta to prowizje, marże, podatki, i inne narzuty.

 

Że się zgubi, to pełna zgoda - trzeba brać to pod uwagę. Kupiłem jakiś czas temu dziecku w rodzinie tanie Casio jako prezent. Raz czy dwa poszło z nim do szkoły i posiało.

 

 

Edytowane przez Janek Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór

Dziękuje wszystkim Panom za pomoc i poświęcony czas. Za wskazanie kierunku G Shock, jednak po zastanowieniu, rozmyśliłam się i rezygnuje z zegarka, kupuje synowi rower?haha

Żartowałam ????

Więc tak nakręcona na g shocka martwiłam się tylko, czy dotrze na czas jak zamówie przez internet, więc dziś przed pracą szybko podjechałam do sklepu i szukajac za g shock trafiłam na Calypso...z grupy Festina.

Cena 33€, i wszystko pasowało, nawet ma czerwone wstawki. Kupiłam.  Jednak przez brak czasu nie zdażył mi pan zapakować i odbiore go we wtorek. Wtedy też wstawie fotke. 

Jeszcze raz dziękuje, wszystkie propozycje były super? 

A panowie @SzatanKrieger @MaxMen proszę nie kłócić się, to tylko zegarki?

Bardzo dziękuje za pomoc????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxMen i @SzatanKrieger, nie pozwalam wam się kłócić. Idźcie na wódkę i należy dążyć do zgody i się dogadać. Zgoda buduje, a niezgoda rujnuje. To takie banalne, ale prawdziwe. Jak swój swojego będzie napierdalał, to to forum nigdy nie urośnie. A te wódki możecie pić za moje, stać mnie. Można wymieniać swoje opinie, ale nie wolno się kłócić.

 

2 godziny temu, Eleanor napisał:

Bardzo dziękuje za pomoc

Czego się nie robi dla szanownej moderacji?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eleanor napisał:

A panowie @SzatanKrieger @MaxMen proszę nie kłócić

 

25 minut temu, Magician napisał:

@MaxMen i @SzatanKrieger, nie pozwalam wam się kłócić.

?

 

27 minut temu, Magician napisał:

Idźcie na wódkę

 

27 minut temu, Magician napisał:

A te wódki możecie pić za moje, stać mnie

???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.