Skocz do zawartości

Prezent dla siebie.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

   Widzę że świątecznie na forum, wymyślanie prezentów dla bliskich.

A czy Bractwo pomyślało o sobie? Osobiście byłem grzeczny i pod choinkę kupiłem sobie:

https://allegro.pl/oferta/noz-sprezynowy-mikov-predator-polimer-pila-241-nh-8239024342?snapshot=MjAxOS0xMi0xMlQxNToyMzoxOC41MjlaO2J1eWVyO2Y2ZTkzYWFlN2Q4ZTViYzRkY2MxMGM4NWNhNjczZDhjOGFhN2VjYjk2ZjAzMzAxYTQ0ZDM2M2EwNjAxMWQzMjk%3D

 

oraz za podpowiedzią kolegi @Janek Horsie:

 

https://www.watches2u.com/watches/casio/gd-100-1aer-mens-g-shock-super-auto-led-light-watch.html

 

    Takie sobie gadżeciki, noża pozazdrościłem @karhu, a G-shocka chciałem mieć zawsze.

Panowie róbmy sobie dobrze, bo o nas nikt nie pamięta.?

 

Pozdro i nie żałujcie sobie.?

 

  • Like 17
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adolf napisał:

noża pozazdrościłem

@Adolfnie zazdrosc,to zla cecha.??? A ja na prezent sobie sprawilem nowke honde nc750x tdc,czarny mat. Tak ze na zlocie fajnie sie bedzie prezentowac przy twoim kamperku.

 

8 minut temu, Adolf napisał:

nie żałujcie sobie

Tak zrobilem.?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf A pro po. Syn zapytał się mnie, co mi Mikołaj przyniesie pod choinkę...

Mówię mu, że rózgę :) 

Na to młody: Byłeś niegrzeczny?

Tak synku, szczególnie wobec kobiet.

A dlaczego kobiet? 

Jak dorośniesz to zrozumiesz, tatę ;)

 

W ramach zadośćuczynienia, win popełnionych przez kobiety na mojej osobie, Mikołaj przyniesie mi to:

 

 

SAVE-20191214-164252.jpg

 

Huawei GT 2 Classic ?

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to w sumie nie wiem co bym chciał. To chyba znak, że mam wszystko czego mógłbym zapragnąć :P
Nowe Audi rs5 bym chciał :D Ale jeszcze odczekam ze 2 lata zanim ceny znormalnieją. 

Ostatnio pewnego rodzaju prezentem dla mnie jest obserwowanie jak rośnie moje konto oszczędnościowe.
Na przyszły rok planuję zacząć sprzedaż na Amazonie i zakup domu.

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wyczerpałem w tym roku limit na prezenty dla siebie.

Promocja mikołajowa była, grubo poniżej 1000zł za takie cudo, to grzech nie skorzystać. :) Mam nadzieję, że przed Wigilią zdążę jeszcze sprawdzić jak się sprawuje nowy nabytek. Właśnie sobie go do ręki wziąłem. Zapach fabrycznego smaru w nowym rewolwerze... Rozmarzyłem się :)

 

Colt Navy Yank Civilian w .44 od Pietty:

 

pol_pl_Rewolwer-czarnoprochowy-Colt-Navy

Edytowane przez Janek Horsie
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adolf, fajnie że napisałeś o choince, bo w zeszłym roku wyrzuciłem sztuczną z myślą że w następne święta po prostu kupie żywą... a teraz zastanawiam się po co to zrobiłem, bo każdy grosz jest potrzebny hahaha. No ale do rzeczy...

Mam sporo różnych gadgetów dla pań kiedy do mnie wpadają ale zastanawiałem się ostatnio nad męską zabawką w samotne wieczory: https://allegro.pl/oferta/duza-realistyczna-sztuczna-cipa-anal-cyberskora-8075179947

Ktoś z was testował takie zabawki, może coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karhu napisał:

Kolor kto wybieral,zona??

Sam :D Mam słabość do czerwonego :D 
 

18 minut temu, Reflux napisał:

A ja postanowiłem po latach pracy, wyrzeczeń i dodatkowych zleceń kupiłem sobie samochód marzeń nówka sztuka z salonu :D

Jaki jaki jaki? Tylko nie mów że Dacia :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Reflux napisał:

@UncleSam volvo xc40 T4 Momentum z psroma bajerami, kolor czarny :)

Piekny ❤️ Co jak co ale motoryzacja to mnie jara :D Q3 nie rozważałeś?
 

7 minut temu, Johny_B napisał:

Ja mam nietypowy, pozwolenie na budowe, tymbardziej cieszy bo rysowalem sam, pierwszy raz w zyciu.

 

Poza tym wkretarka )

Gratulacje!! Też chciałbym zaprojektować własny dom. Jak to wyglądało u Ciebie? Ty rysowałeś a liczył architekt?
Btw. Dobra wkrętarka to niezbędna broń każdego faceta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku wydałem kilka tysi na siebie. Albo już suma pięciocyfrowa poszła, już mówię dlaczego.

 

Zawsze byłem wychowany aby oszczędzać, żałować sobie itd. A że gówno zarabiałem, to gówno odłożyłem. Wziąłem się w garść, zmieniłem parę razy w bieżącym roku pracę, mam obecnie najlepszą do tej pory. Zrealizowałem kilka planów i marzeń, bo czas zapierdala i nie ma sensu odkładać czegoś na potem. Kupowałem różne przedmioty o których długo myślałem, a jak kupiłem to żałowałem... Że nie kupiłem wcześniej;-) Nowe narzędzia, zegarek (zgubiłem, prawdopodobnie zerwał się pasek w g-shocku, g jak gówno!) i wiele, wiele innych jak choćby ubiór, gadżety i wycieczki. 

 

To był dobry rok!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, UncleSam napisał:

 ❤️

Gratulacje!! Też chciałbym zaprojektować własny dom. Jak to wyglądało u Ciebie? Ty rysowałeś a liczył architekt?


Btw. Dobra wkrętarka to niezbędna broń każdego faceta.

Dzieki!

 

Znalazlem czlowieka z uprawnieniami, ktory pomogl z papierami. 

 

Jednak juz wczesniej projektowalem same instalacje i mialem rzuty z gotowego, ciekawego projektu, ktory przerobilem.

 

Swoja droga w takim wypadku wyszlo bardzo korzystnie finansowo.

 

A wkretarke zajechalem, wiec potrzeba chwili )

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobiew kupiłem Chanel platinum egoiste. Polecam , nie kupujcie przez allegro. tylko bezpośrednie w perfumerii. Te perfumy są zajebiste, nie alkoholowe, nie słodkie, bardzo piękna woń :)

No i oczywiście bilet na Ramssteina do Warszawy SOBIE TEŻ KUPIŁEM , WKURWILI MNIE TYLKO Z TĄ FLAGA lgbt, SZKODA, ZE TEJ SZMATY NIKT NIE podpalił.

5 godzin temu, Still napisał:

 

Huawei GT 2 Classic ?

 

Niezły ten zegarek.

3 godziny temu, UncleSam napisał:

No ale jakby to co w czerwcu kupiłem sobie wymarzoną furkę :) Tak na usprawiedliwienie... :D 

Audi jest niemieckie, Niemcy nie zapłacili nam reparacji wojennych, ja staram się nie kupować niemieckich produktów, kupuje tylko w ostateczności, a ty wspierasz ich przemysł. Taka moja opinia. Jeśli takowe auto podobało się tobie, twoja sprawa.

Godzinę temu, Johny_B napisał:

pozwolenie na budowe, tymbardziej cieszy bo rysowalem sam

Zdolna z ciebie bestia :)

Godzinę temu, MaxMen napisał:

Xiaomi Redmi Note 8  4/64 

Czermu nie Samsung galaxy S coś tam ?

5 godzin temu, azagoth napisał:

Ja, niestety, byłem bardzo niegrzeczny w tym roku. Zatem kupiłem to w ramach kary i pokuty:

Te zabawki wyglądają jak przedmioty do pielęgnacji kutasa, a to drugie, to jak drapaczka do jaj i myziadło do jaj.

Edytowane przez Boromir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.