Skocz do zawartości

Prezent dla siebie.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Boromir napisał:

A co to jest ? Akcje Playway, Asseco i Mabion ?

To są spółki na naszej rodzimej giełdzie. Playway to wydawca gier - serdecznie polecam bo prezes jest bezwzględnym biznesmenem (miałem okazję poznać osobiście). Asseco to gigant IT która zasadniczo podwaja swoje wyniki rok do roku, czyli dobra emeryturka. A Mabion to trochę spekulacja ale dalej ciekawa bo dużo się o niej mówi w środowisku inwestorskim. To spółka która pinguje teraz komisję europejską w celu wypuszczenia leku cd20. Potencjał miliardowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Boromir napisał:

Audi jest niemieckie, Niemcy nie zapłacili nam reparacji wojennych, ja staram się nie kupować niemieckich produktów, kupuje tylko w ostateczności, a ty wspierasz ich przemysł. Taka moja opinia. Jeśli takowe auto podobało się tobie, twoja sprawa.

No tak mogłem Dacie przecież kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, UncleSam napisał:

No tak mogłem Dacie przecież kupić :D

No nie tutaj by było słabo bo przecież Dacia należy do francuzów a to kolaboranty czyli tez winni.  Było by to nawet śmieszne gdyby nie tragedia tego ze ludzie widza tylko jakiś czubek lodowca a reszta im umyka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Boromir napisał:
2 godziny temu, MaxMen napisał:

Xiaomi Redmi Note 8  4/64 

Czermu nie Samsung galaxy S coś tam ?

W ostatnich ok 10 latach miałem 4 samsungi i lubię te telefony ale za w/w Xiaomi zapłaciłem 625zł Zobaczymy jak mi nie będzie pasił to sprzedam i wrócę do Samsunga. 

 

 

54 minuty temu, Boromir napisał:
6 godzin temu, Still napisał:

 

Huawei GT 2 Classic ?

 

Niezły ten zegarek.

Wiele osób interesujących się zegarkami (minn ja ) nie uznaje smartów za zegarki, jest to urządzenie multimedialne, telekomunikacyjne połączone z jakimś urządzeniem sportowo medycznym noszonym na ręku.  Osobiście nigdy bym czegoś takiego na rękę nie złożył Jako Zegarka.  Tak tylko jako ciekawostka ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku rękawiczki na zimę. Potrzebowałem jakichś fajnych, w których nie zmarzną mi ręce i Xiaomi Mi Band 4, w tamtym roku był Huawei P20 4 GB Ram/ 128 GB pamięci :) Z kolei nadchodzi marzec i myślę co tu sobie sprawić na 26 urodziny, bo 2018 był nowy laptop MSI, rok w tym był rower UNIBIKE SHADOW. Poprzeczka jest wysoka ?

 

Edytowane przez sekacz19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, UncleSam napisał:

 Q3 nie rozważałeś?

Był na tapecie tak jak inne opcje, m.in. E-pace, GLA, BMW X2, BMW 320i i parę innych.
Jednak Q3 nie podpasował mi, czułem się jak w nieco lepszej Skodzie (bez obrazy dla użytkowników Skody). 
I jakoś mnie nie porwał w Volvo natomiast bardzo spodobał mi się wygląd, parę praktycznych rozwiązań, fajny silnik, spoko skrzynia i jest bardzo przyjemny w prowadzeniu no i dodatkowo tańszy :) 

39 minut temu, Johny_B napisał:

Ejno, ale ja mam Dacie...

I dobrze, jak jesteś zadowolony ze swojego samochodu i spełnia on swoją funkcję to przecież git. A to, że ktoś ma swoje zdanie o tej marce to jego prawo i tyle nie przejmowałbym się zbytnio każdy miłośnik motoryzacji ma swoich faworytów :P 

 

Edytowane przez Reflux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dyletant napisał:

ale zastanawiałem się ostatnio nad męską zabawką w samotne wieczory: https://allegro.pl/oferta/duza-realistyczna-sztuczna-cipa-anal-cyberskora-8075179947

Teraz już wiem skąd twój temat "czy jesteście przygotowani na śmierć?" :D. Sorry, nie mogłem się powstrzymać! ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Reflux napisał:

I jakoś mnie nie porwał w Volvo natomiast bardzo spodobał mi się wygląd, parę praktycznych rozwiązań, fajny silnik, spoko skrzynia i jest bardzo przyjemny w prowadzeniu no i dodatkowo tańszy :) 

Volvo ma coś w sobie. Jest takie "mięsiste", nie wiem czy wiesz co mam na myśli ale lepszego słowa nie znajdę :D
 

46 minut temu, Boromir napisał:

Masz przecież kozackie, amerykańskie samochody,  funkcjonalne japońce i koreańce, ekstrawaganckie francuzy, do wyboru, do koloru.

Zawsze możesz sobie takie kupić :D Ale to nie ja. Ja to bezczelny typ i takiego samochodu też chciałem. Bezczelnego i w dodatku ordynarnie czerwonego jak dupa pawiana :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.