Skocz do zawartości

Prezent dla siebie.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, dyletant napisał:

Patton to jest jakiś kosmos

Kosmos dlatego że się na tym słabo znasz?

 

8 minut temu, dyletant napisał:

jeśli się znasz na kompach to będę potrzebował pomocy na priv.

Sam nie jestem ekspertem, dlatego lepiej będzie, jeśli założysz temat w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patton napisał:

Ja z kolei myślę, o nowym procesorze z intela, tak za 1500-1800.

Nie kupuj, czekaj na AMD, to już niedługo i za taką kwotę kupisz o wiele mocniejszy niż ten chłam od monopolistów.

 

1 godzinę temu, Patton napisał:

I powiem więcej, jeśli dobrze pójdzie, to do końca 2020 na pokład wskoczy Geforce RTX 2080 :D


Nie kupuj XD, za niedługo nowa seria Nvidii, 80 kupisz taniej albo nawet 3080 jak dozbierasz.

 

Amd za 5 miesięcy a Nvidia za 3.

Edytowane przez Analconda
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Analconda napisał:

Nie kupuj, czekaj na AMD

Kuzyn kiedyś miał z AMD, i miał z nim masę problemów. A ja z Intelem dosłownie zero.

 

19 minut temu, Analconda napisał:

a Nvidia za 3.

Między innymi dlatego pisałem, że jak dobrze pójdzie, to do końca 2020, bo szybciej nie dam rady.

 

@Adolf

Sekuła już szaleje jak obłąkany, odkąd o tym przeczytał.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaxMen napisał:

W ostatnich ok 10 latach miałem 4 samsungi i lubię te telefony ale za w/w Xiaomi zapłaciłem 625zł Zobaczymy jak mi nie będzie pasił to sprzedam i wrócę do Samsunga.

 

 

Xiaomi ma jedna niebywala zalete, drugi ukryty profil tzw. przestrzen.

 

Nie umiem bez tego zyc ).

 

@MaxMenPodziel sie wrazeniami z uzytkowania, ja tez bede zmuszony kupic nowy telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dyletant napisał:

Ktoś z was testował takie zabawki, może coś polecić?

Nie kupuj takiego badziewia, szkoda potem fiuta odczulać. Jak już coś, zainwestuj w markę Fleshlight. Amerykańska i jak dla mnie pierwsza światowa liga :) Zawsze ze mną w dłuższe delegacje jeździ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Thomas Kunze - Ceausescu Piekło na ziemi.

 

Goebbels - Dzienniki. Tom 1, 2 i 3

 

Carl Gustav Jung - odpowiedź hiobowi.

 

Wojciech Morawski - kronika kryzysów godpodarczych.

 

I polecone przez jednego z braci książka pt. "większy szczuplejszy silniejszy" w pakiecie z drugą traktującą również o dietetyce sportowej.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dyletant napisał:

Ah te zgryźliwe komentarze...

Wybacz, nie miałem takiej formy na myśli.

 

@Imbryk

Z doświadczenia wiem, że taka wiadomość potrafi być bardzo bolesna dla Januszy, i to zwłaszcza tych, którzy są już po ślubie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kupiłem sobie na mikołaja termos polecany przez @Baca1980 w jednym w tematów - Fjord Nansen - również polecam.

 

 Kupiłem również PlayStation 4 i do tego monitor, a co tam. Fajna promocja była. Zrobiłem sobie w sypialni mały kącik do gierek, chciałem już sobie poszczypać w fajne tytuły, jak za małolata. Od 6 lat tylko stary laptop i Heroesy III, nie to że narzekam, bo grę uwielbiam, ale już chciało mi się czegoś nowego ?.

 

 W planach pod choinkę mam jeszcze do kupienia małą latarkę Olighta i kilka skromnych gadżetów "survivalowych".

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Johny_B napisał:

@MaxMenPodziel sie wrazeniami z uzytkowania, ja tez bede zmuszony kupic nowy telefon.

OK mogę się podzielić tylko, że ja nie jestem jakimś znawcą czy maniakiem telefonicznym ot zwykłym użytkownikiem więc moja opinia może być bardzo mało miarodajna. 
Na YT jest od zatrzęsienia recenzji tego telefonu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baelish napisał:

To ja też się pochwalę.Dziś kupiłem! (#gimbynieznajo)

I jeszcze brudne białe skarpetki do kolan z dziurą na pięcie, spodenki bombery, i jesteś półtorej gościa.

21 godzin temu, RealLife napisał:

Ja sobie nic nie kupię  pod choinkę ale od 2-3 lat niebezpiecznie chodzi mi po głowie żeby sobie zafundować dwie młode Divy na urodziny. Taki trójkącik na całą noc. No i z każdym rokiem pomysł mi się wydaje bardziej atrakcyjny. 

Tylko pamiętaj, jak braknie ci kasy na ten prezent pod choinkę, będziesz musiał się wtedy jakoś poratować i dopłacać, w chłopakach nie plączą jeden z bohaterów miał bezcenny, argentyński kaktus i afrykańskiego czarodzieja a ty co będziesz miał na czarną godzinę ? Gdy okaże się, że zrobiłeś coś po za umową ?

 

 

Edytowane przez Boromir
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2019 o 23:53, RealLife napisał:

Ja sobie nic nie kupię  pod choinkę ale od 2-3 lat niebezpiecznie chodzi mi po głowie żeby sobie zafundować dwie młode Divy na urodziny. Taki trójkącik na całą noc. No i z każdym rokiem pomysł mi się wydaje bardziej atrakcyjny. 

Pomysł jest kozacki. Ale potem przy tylko jednej  słabiej staje na początku, żeby nie bylo, że nie ostrzegałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Król Jarosław I said:

Pomysł jest kozacki. Ale potem przy tylko jednej  słabiej staje na początku, żeby nie bylo, że nie ostrzegałem.

 

Ogólnie to nie wiem jak to będzie. Nie próbowałem nigdy trójkąta. Parę razy zdarzyło mi sie spać z dwiema koleżankami w jednym łóżku ale jedna spała (albo udawała) a do drugiej się dobierałem ale seksu pełnego nie było. 

 

Też jestem ciekaw czy psychicznie dam radę. Obce osoby, itp. 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.