Skocz do zawartości

Prezent dla siebie.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

On 12/15/2019 at 2:23 AM, Patton said:

Kuzyn kiedyś miał z AMD, i miał z nim masę problemów. A ja z Intelem dosłownie zero.

To chyba nie kwesta Intel/AMD tylko doboru komponentów. Pierwszego PCta kupiłem z Pentium 100, wszystkie kolejne z AMD, składałem sam, zero problemów.

On 12/14/2019 at 10:09 PM, Boromir said:

Audi jest niemieckie, Niemcy nie zapłacili nam reparacji wojennych, ja staram się nie kupować niemieckich produktów, kupuje tylko w ostateczności, a ty wspierasz ich przemysł. Taka moja opinia. Jeśli takowe auto podobało się tobie, twoja sprawa.

Też mnie to dziwi. Zabili miliony Polaków, wyniszczyli kraj a i tak Polacy chętnie od nich kupują. Nie mówię, że nic niemieckiego nie kupuję ale coś tak dużego jak nowe auto nigdy bym z Niemiec nie kupił. Nie należy wspierać ich przemysłu. Im silniejsze Niemcy tym cięższy but EU na naszym karku.

On 12/15/2019 at 12:11 AM, UncleSam said:

Volvo ma coś w sobie. Jest takie "mięsiste", nie wiem czy wiesz co mam na myśli ale lepszego słowa nie znajdę :D

Nie wiem jak jest obecne, po przejęciu przez Chińczyków ale kilka lat temu najeździłem się rożnymi autami służbowo z wypożyczalni. Wolałem wtedy V50 z końca produkcji niż nowego Avensis'a czy Sportage'a.

Mięsistość prowadzenia, cisza, ergonomia i dobre belgijskie spasowanie elementów.  Chciałem je nawet odkupić ale jakiś matoł je rozbił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2019 o 19:33, dyletant napisał:

się ostatnio nad męską zabawką w samotne wieczory: https://allegro.pl/oferta/duza-realistyczna-sztuczna-cipa-anal-cyberskora-8075179947

Ktoś z was testował takie zabawki, może coś polecić?

Pewnie uznasz, że jestem za mało postępowy i pierdolnięty. Nie lepiej sobie konia zwalić ?

W dniu 15.12.2019 o 08:07, Obliteraror napisał:

:) Zawsze ze mną w dłuższe delegacje jeździ. 

Ciebie też się to tyczy.

W dniu 14.12.2019 o 16:02, Adolf napisał:

nie żałujcie sobie.?

Niezły sprzęt.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym miesiącu kupiłem sobie taką latarkę.

Latarka Acebeam X80   Jestem bardzo zadowolony z niej.

W tym miesiącu kupiłem kolejną do kolekcji

Fenix LR40R ale niestety będę ją zwracał bo mi światło nie podeszło.

W styczniu pasuje mi kupić jakiś fajny prezent dla kuzyna na urodziny i coś dla kuzynki.

Edytowane przez pillsxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2019 o 07:33, Johny_B napisał:

@MaxMenPodziel sie wrazeniami z uzytkowania, ja tez bede zmuszony kupic nowy telefon

Doszedł dziś tel. No co ja mogę powiedzieć ogólnie czarna kostka, trochę duża i ciężka, kwestia przyzwyczajenia podejrzewam. Fajnie ostro widać, zdjęcia z netu takie dobrej jakości też super ostre i wyraźne. Sam jeszcze zbytnio nic nie robiłem. Widać ładnie ale inaczej niż na Amoled, kolory np czerwień forumowa taka jakby bladawa ale pewnie kwestia ustawień. 
Mimo Andriod 9.0 Pie działa Fake Gps i ACR ale nie przypisuje nagraniu numeru/nazwy kontaktu. Jednak sądziłem, że tel będzie miał swoją wewnętrzną funkcję nagrywania rozmów (Bo redmi note 7 ma)  ale jednak nie ma.  Ładnie głośno i wyraźnie słychać rozmówcę. Dźwięki dzwonków, sms itp takie jakieś byle jakie nie podobają mi się. Reszta i ogólnie ok. 

Chyba będę zadowolony. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pillsxp napisał:

Ja w tamtym miesiącu kupiłem sobie taką latarkę.

Latarka Acebeam X80   Jestem bardzo zadowolony z niej.

W tym miesiącu kupiłem kolejną do kolekcji

Fenix LR40R ale niestety będę ją zwracał bo mi światło nie podeszło.

W styczniu pasuje mi kupić jakiś fajny prezent dla kuzyna na urodziny i coś dla kuzynki.

Latarka za 1000zł???
Podziel się tą pasją i uzasadnij swój zakup :P Może też zdecyduję się kupić sobie highendową latarkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2019 o 20:42, UncleSam napisał:

Podziel się tą pasją i uzasadnij swój zakup :P Może też zdecyduję się kupić sobie highendową latarkę :D

Kupiłem by mieć latarkę do świecenia wieczorami kiedy chodzę u mnie po wsi, a że od północy mi gaszą światło to latareczka się przydaje.

Dziś miałem okazje sprawdzić jak działa stroboskop bo mnie pies napadł i dostał po gałach światłem ok 5 tyś lumenów skroboskopem i ustąpił.

Ciekawe czy inne dzikie zwierzęta też będą się bać takiego światła.

Fajnie że latarka ma opcje świecenia na czerwono, zielono i niebiesko, dziś idąc ulicą włączyłem zieloną diodę i wszystkie samochody zaczęły zwalniać na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pillsxp @Johny_B Jak już jesteśmy przy latarkach to wtrącę coś od siebie i  przytoczę pewną rozmowę ze znajomym tego lata. Ja mam latarkę czołową za 30 zł i jest na prawdę świetna bardzo dobrze oświetla miejsca oddalone o 100m i dalej.  Kupiłem tylko do niej porządne akumulatory i jest git. Wydanie 1000 na latarkę to dla mnie jakiś hardcore. 

Rozmawiałem latem z młodszym znajomym który całkiem dobrze zarabia i ma dziewczynę co szuka pracy. Kupił latarkę za 350 zł i planuje taką za 1500zł mówię mu co o tym myślę a on, że lubi sobie kupić coś dobrego drogiego w sumie nie wie czemu. A ja mu na to: bo możesz, ale nie martw się już nie długo, twoja dziewczyna o to zadba. A on co na to ? 
No co ty ONA TAKA NIE JEST ;) Ja mówię jasne, żadna taka nie jest :D Chyba musisz zacząć powoli zgłębiać prawdziwą naturę kobiet i powinieneś zacząć czytać choćby braciasamcy.pl i świeżakownię. Ta jasne nie będę czytał żadnych głupot, ty taki mądry a nawet żony nie masz i huj szach mat i po mnie :D 

A co do światełek to jeszcze napomnę odnośnie XRN8 ma bardzo słabą lampę błyskową, on ma jakiś tam tryb nocny i zdjęcia wychodzą ok więc i może większej nie potrzebuje ale mimo wszystko świeci bardzo słabo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentem dla siebie będzie urlop w kraju, a raczej sposób jego spędzenia.

Góry, góry i jeszcze raz góry. Plus towarzystwo pozytywnych ludzi. 

To na mnie działa lepiej niż najdroższe podarunki, ładuje na długo baterie. 

 

Miałem kiedyś 'fazę' na gadżety, m.in. noże czy latarki. 

Wszystko odeszło, przywiazananie do rzeczy kompletnie wyparowało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2019 o 22:09, Boromir napisał:

A ja sobiew kupiłem Chanel platinum egoiste. Polecam , nie kupujcie przez allegro. tylko bezpośrednie w perfumerii. Te perfumy są zajebiste, nie alkoholowe, nie słodkie, bardzo piękna woń :)

Również polecam, jakieś 2 lata temu wpadły w moje łapska i używam do dziś. Jak dla mnie top 2 póki co. 
A top 1 u mnie Abercrombie & Fitch Fierce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yolo napisał:

Miałem kiedyś 'fazę' na gadżety, m.in. noże czy latarki. 

Wszystko odeszło, przywiazananie do rzeczy kompletnie wyparowało.

Ja za to mam fazę na scrollowanie amazona i innych sklepów internetowych... Z czego muszę się wyleczyć. Przeglądam tylko po to żeby przeglądać i i tak nic nie kupuje bo mi szkoda na głupoty wydawać :D 

A później jak już coś kupię... To samochód np. albo inne w pizdu drogie rzeczy :D LOL

Edytowane przez UncleSam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2019 o 19:03, Reedson napisał:

 Abercrombie & Fitch Fierce ?

Jak będę gdzieś w perfumerii to sprawdzę ten zapach. Ja z kolei polecam tobie wody toaletowe HARLEY DAVIDSON

 

https://allegro.pl/oferta/harley-davidson-free-space-edt-5-ml-8770214499

 

https://www.ebay.pl/itm/HARLEY-DAVIDSON-LEGENDARY-edt-spray-hot-road-100ml-RARE-VINTAGE-PERFUME/223592654208?hash=item340f292580:g:th4AAOSwp3dcVCjN

 

https://www.ebay.pl/itm/HARLEY-DAVIDSON-COOL-SPIRIT-MAN-AFTER-SHAVE-SPLASH-100ML-OLD-FORMULA-RARE-RARO/282785769332?hash=item41d7586774:g:vAwAAOSw9hdaQhr5

 

 

Wyszukuj na allegro, jak się pojawiają to szybko schodzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.