Skocz do zawartości

Witam serdecznie


LionGrrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Forum przeglądam od kilku miesięcy, ale nie tworzyłem konta. Już kilka razy naszło mnie, żeby coś napisać, więc pomyślałem, żeby to konto stworzyć.

Coś o mnie?
Mam 25 lat, na co dzień pracuje przy uprawie roślin, a po pracy w ramach odskoczni interesuje się psychologią. Od pewnego czasu uczę się nowych rzeczy np. jazdy na motocyklu.

W wolnych chwilach lubię posłuchać muzyki, pograć w jakąś grę. Oczywiście też tracę czas na duperele też, ale ograniczam.

W przyszłości może pogłębię zainteresowania muzyczne, jeśli mnie wena najdzie, może nauka śpiewu i grania na gitarze.

Mam kilka pomysłów na Siebie, ale nie mam parcia na to, że cokolwiek muszę, dobrze mi jest jak jest i to mnie już cieszy.

Co do relacji damsko-męskich mam dosyć krytyczne podejście do tego, co się dzieje, ale nie jestem zamknięty w swoich przekonaniach.

Okres złości na to, jak to wygląda sytuacja mam za Sobą.

Najważniejsze to nie dać Sobie zamydlić oczu i robić to, co nam służy.

Do zobaczenia w innych tematach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.