Skocz do zawartości

Co jeszcze w 2019 roku? VOL. 3


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Czecho zucker "bekaztypa" frei.

 

- Zaklepać nową robotę na styczeń. 

- Pospłacać zadłużenia przewidziane do spłaty na ten rok

- przeczytać książkę z biblioteczki odzyskanej od ex

- odwiedzić rodzinę w Polsce

- cośtam jeszcze się znajdzie

 

Szykują się super 3 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2020 chciałbym pójść mocno w turystykę motocyklową. Różne miejsca w Europie. Daje mi to niesamowite wspomnienia. Takie samotne wyprawy kształtują człowieka. W ich trakcie mam uczucie wykorzystania życia w pełni. 

 

Motorem, rowerem, pociągiem, pieszo - jakikolwiek. Naprawdę polecam zwiedzanie świata. 

 

Ps. Długo cię nie było. Fajne, że wróciłeś. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DavidStarsky napisał:

Na szczęście dużo tego nie jest:

- rozpocząć dwa nowe projekty

- zaszczepić się przed wyjazdem z Europy

 

Na końcówkę 2019 w sam raz. 2020 to już co innego ;) 

Na co te szczepienia i gdzie lecisz ?

Pytam , bo w  przyszłym roku  lecę poza Europę i  nie wiem czy  się  szczepić czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ogarnięcie nadwątlonej ostatnimi życiowymi wydarzeniami psychiki (potrzebny mi m.in. zdrowy wypoczynek)

- powrót do regularnych ćwiczeń na siłowni

- nowa praca (w trakcie)

- przejść Orlą Perć - to już plan maksimum, nie napinam się żeby w tym roku zrobić, ale jak by pogoda była dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS

 

Za 2,3 miesiące wylatuję do Azji, mam zamiar być w Wietnamie, Tajlandii oraz na Filipinach. Pewnie zejdzie lekko kilka miesięcy, a może i więcej. Szczepienia raczej standardowe: przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A,B, tężcowi i błonicy, durowi brzusznemu, a także przeciwko wściekliźnie jakby mi przyszło walczyć z tygrysem i by mnie ukąsił ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wróciłeś synu martnotrawny. Dobrze. 

 

Ja mam zamiar do końca roku 2019 nadal: 

 

- codziennie "bawić" się językami angielskim, włoskim

- chodzić na siłkę 5 razy w tygodniu (nie licząc świąt) 

- dbać o swoje zdrowie i unikać alkoholu.

 

Dla mnie osobiście 2020 i 2021 będą bardzo ciekawe.

Własna firma w Albanii, powrót po kontuzji do pewnego sportu walki. Byle tylko wystarczyło motywacji i życzliwych ludzi w koło. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koniec 2019 jest bardzo ciekawy. Zmieniłem kompletnie branże, gwałcę moją strefę komfortu bo jebnąłem inżynierką i przeszedłem do sprzedaży, wprowadziłem się do dziewczyny i inne rzeczy, które trochę mi nawywracały w życiu... Zobaczymy :D. Na pewno chcę zakończyć 2019 i przejść już w 2020. Nie mogę się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2019 o 17:58, DavidStarsky napisał:

@RENGERS

 

Za 2,3 miesiące wylatuję do Azji, mam zamiar być w Wietnamie, Tajlandii oraz na Filipinach. Pewnie zejdzie lekko kilka miesięcy, a może i więcej. Szczepienia raczej standardowe: przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A,B, tężcowi i błonicy, durowi brzusznemu, a także przeciwko wściekliźnie jakby mi przyszło walczyć z tygrysem i by mnie ukąsił ? 

Nie boisz się szczepień ? też lecę do Tajlandii w lutym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.