Skocz do zawartości

Podnoszenie własnego testosteronu


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Szabes napisał:

Wejść na cykl to nie problem, mam nadzieje że zapoznałeś się z tym jak odblokować organizm po cyklu?

Odblok, profilaktyka, badania must be. 

 

4 minuty temu, Dx51 napisał:

Odblok? Schodzić z cyklu? Po co? :D

Szkoda ryzykować spadkami nawet na małych ilościach teścia. Jeśli jednak się zdecyduję to po pierwszym cyklu będę myślał nad wejściem na towar już na całe życie i po prostu będę robił mostki raz na ruski rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dx51 napisał:

Odblok? Schodzić z cyklu? Po co? :D

Wiem wiem ogarniam ten temat co i jak, bo kiedyś chciałem brać sterydy. Ale po tym jak poczytałem i dowiedziałem się co i jak uznałem że nie warto jeżeli ktoś nie trenuje zawodowo i nie będzie zarabiał ciałem jako kulturysta. Albo bierze z innych powodów. A @Bart Simpson to młody chłopak 21 lat to niech trochę poczyta co i jak i niech podejmie świadomą decyzje, no chyba że chce mieć ładne kobiece piersi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szabes, sterydy nie są takie straszne. Zawsze możesz sobie klepnac jakiegoś teścia, nikt nie każe walić wiadra jak zawodowcy. Z resztą tylko zawodowców stać na takie dawki I towar jak przyjmują. Po latach stagnacji sterydy mogą być fajnym bodźcem do dalszych treningów i rozwoju sylwetki. Każdy jednak decyduje za siebie.  Podstawą są badania, żeby wiedzieć co gra w organizmie i reagować na anomalia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce inna mentalność. W Stanach normalnym jest przyjmowanie testosteronu drogą iniekcyjną przez osoby starsze. Przychodzi facet do  lekarza np. w wieku 55 lat i mówi lekarzowi, że chciałby sobie jeszcze poużywać na co lekarz zaleca mu zabiegi w postaci strzałów z testosteronu w odpowiednich dla niego dawkach. Testosteron jest najważniejszym hormonem dla mężczyzny, więc powinno się korzystać z jego dobrodziejstw i podbijać go sobie, jeśli jest to wskazane, ale oczywiście wszystko pod kontrolą lekarza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weźcie przestańcie. Potem jesteś takim dużym misiem jedziesz na wakacje i dostajesz pokój na poddaszu. W łazience skośny dach i kabina prysznicowa w której się nie mieścisz. Tzn mieścisz ale jak chcesz się obrócić to albo drzwi otwierasz albo dupą przekręcasz wodę na zimną. Normalnie gorzej niż dzień świra. :P 

 

Dbajcie o zdrowie i sprawność. Ewentualnie Tim Ferris pisał w książce 4h ciało na ten temat. Osoby starsze i TZT  ok ale dla długowieczności a właściwie poprawy jakiści życia , IQ itp.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Metody na naturalne podbicie teścia.

Bez ogródek: musicie mieć sprawne jaja, w tym celu należy je efektywnie chłodzić.

 

- Luźne spodnie z wolnym miejscem w kroku, dotyczy to też spodni roboczych.

- Luźne bokserki, najlepiej lniane.

- Zimne prysznice.

- Spanie w chłodnym i przewietrzonym pokoju.

- Chodzenie boso.

- Spanie nago.

 

!!!Autorski HIT!!!

Brzmi niedorzecznie, ale jest zgodne z naturą.

Patent prosto z tradycji Izraela, który przetrwał wieki, tylko ci idioci nie wiedzą do czego powinien służyć.

Mianowicie prześcieradło lub koc z dziurą, kładziecie się na plecach i śpicie okryci kocem mając jaja wywalone na wierzch.

Proste i skuteczne chłodzenie jąder, w pełni zgodne z budową anatomiczną.

 

Dodatkowo często eliminuje to niechciane polucje nocne, które mogą być spowodowane przegrzaniem układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Strzała w tarczy napisał:

Mianowicie prześcieradło lub koc z dziurą, kładziecie się na plecach i śpicie okryci kocem mając jaja wywalone na wierzch.

Ale mój kot miałby zabawę 🤣

 

A tak poważniej. Też się za to wzialem ostatnio:

-Dieta tluszczowa - cholesterolu jest chyba na tescia przerabiany

-Duzo jaj w diecie, dużo wołowiny 

-Trening silowy + kreatyna

-Redukcja kortyzolu - aschwaganda

-Magnez, cynk, potas itd. w miare naturalnie - np sok z kiszonego buraka, wątróbka itp.

-No fap - ale z regularnym wspomaganiem jakąś panią, po prostu sam nie walę.

- Sauna + zimne kąpiele po ( to troche przeczy przegrzewaniu jaj)

- Dużo interakcji z kobietami, dla obycia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2022 o 17:55, Strzała w tarczy napisał:

Metody na naturalne podbicie teścia.

Bez ogródek: musicie mieć sprawne jaja, w tym celu należy je efektywnie chłodzić.

 

- Luźne spodnie z wolnym miejscem w kroku, dotyczy to też spodni roboczych.

- Luźne bokserki, najlepiej lniane.

Najlepsze jaja są z wolnego wybiegu w dresie, jak to śpiewał pewien poeta.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.