Skocz do zawartości

Podnoszenie własnego testosteronu


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak w temacie jak podnieść własny testosteron

na chwile obecną :

 

Zajadam zincas forte

cwiczenia duzych parti mięsniowych (plecy nogi)duży nacisk

stymulacja kto czytał ten wie ......

 

co jeszcze bo mam niedosyt

 

menmag odpada poczytajcie skład ..nad potencją nie panuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aras Skoro chce to zrobić i sobie nie zaszkodzi to po co go odwlekasz? A może ma niedobór testosteronu lub chce zbudować mięśnie? Nie wszystko jest czarno białe. Dobrze byłoby zebrać rozsiane informacje które sie pojawiały do jednego wątku np tutaj, co nie?

@ Tarnawa gdzieś tu na forum wyczytałem że kurewsko zimnie(mogą być na przemian z ciepłymi) prysznice robią na to dobrze , chyba że to rzekoma stymulacja podobno kiedyś tak leczono impotencje(tak też wyczytałem na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tarnawa gdzieś tu na forum wyczytałem że kurewsko zimnie(mogą być na przemian z ciepłymi) prysznice robią na to dobrze , chyba że to rzekoma stymulacja podobno kiedyś tak leczono impotencje(tak też wyczytałem na forum)

 

Confirmed. Z autopsji. Skoczył mi wtedy poziom, ale nie lubię mieć go wysokiego, bo wtedy jest się bardzo mocno podatnym na kuszenie ciałkiem przez kobiety i wszelkie inne gierki/manipulacje. Lepiej mieć dolną granicę i zachowywyać zawsze trzeźwy ogląd rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
10 minut temu, TestosteroneBoy napisał:

chcecie duzo podniesc własny testosteron? musicie wiecej go wlozyc do strzykawki... prosta zasada a nie jakies test boostery na któe tracicie pieniadze :D

dobry nick :D 

 

tak jak było pisane wcześniej już parokrotnie; przez intensywne treningi, latanie za kobietami można sobie podnieść naturalnie poziom hormonów; wszelkie bustery - triburusy, maca, żeń-szeń efekt pomijalny - placebo;

 

jedyny sposób pewny farmakologia

 

20060516221529.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intensywne treningi oczywiscie.. tak samo medytacja obniża kortyzol przy czym podwyzsza poziom testosteronu... jesc mniej syfu, mniej estrogenu = wiecej testosteronu

wiadomo jest duzo naturalnych metod, ale w wiekszosci przypadków duzo nie dadza, sam probowalem duzo rzeczy i podnosilo troche ale nie na tyle zeby mnie to zadowoliło. testosteron w strzykawce na wlasna reke albo hormonalna terapia zastepcza to jedyne pewne metody zeby to podniesc. wiadomo ze sie to wiaze z tym ze jestes od tego uzalezniony w jakis sposób, ale wg mnie lepsze to niz bycie gorsza wersje siebie bo niestety testosteron wplywa na nasze zycie bardzo mocno. na wszystkich płaszczyznach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuracja witaminą D przynosi dobry efekt wzrost na poziomie 15-20%, oraz stosowanie korzenia pokrzywy. Naturalne metody sa czasochłonne, ale jak zostało udowodnione lepiej działają i ten testosteron jest wartościowszy! Pewne badania dowodzą, że dostarczanie testosteronu z zew. nie rozwiąże wszystkich problemów, np nie podniesie Ci libido. Sam wysoki testosteron to nic ważne również rzeczy takie jak: prolaktyna, LT, Fsh itp. Syntetyczny testosteron jest szkodliwy i przestańcie się oszukiwać, że tak nie jest później będziecie musieli brać do końca życia żeby funkcjonować. Jak macie ok 30 albo powyżej i dokucza Wam niski testestoren do zainteresujcie sie prof. Gomułą i jego terapią pobudzenia do wytwarzania naturalnego testosteronu (gonadotropinę kosmówkową)!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, podniesc, obniżyc, podniesc, obnizyc...A skad wiesz do jakiego poziomu? Przypierdolisz różne pierdolniki do podnoszenia i co? Jajco!

 

Najpierw do lekarza na badania, sprawdzisz jaki jest poziom, po konsultacjach z lekarzem, DOBRYM lekarzem a nie stażysta od mamusi, bedziesz wiedzial jaki jest dla Ciebie optymalny poziom...

 

Potem ewentualnie, mozesz równierz po konsultacjach pidniesc go, jesli jest taka potrzeba w/w metodami, o ile dobry lekarz potwierdzi ich skuteczne dzialanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.