Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Stworzymy w Worlds of Tanks klan "bracia samcy"?

Recommended Posts

Dziś pograłem trochę z @Analconda w WoT-a (nagranie poniżej), i wpadliśmy na pomysł żeby stworzyć klan.  Ponoć @Patton też coś o tym wspominał?

Jakby zebrać odpowiednią liczbę ludzi, można by coś pokombinować. Ktoś chętny, jakieś pomysły?

• Like 3

Ogólnie pomysł jest Ok:
Nowi mogą dostać wsparcie bez szukania po forach.
Łatwiej znaleźć kogoś do plutonu. Być może udałoby się złożyć drużynę do bitew drużynowych.

Ale:
Jeśli są tu zaawansowani gracze to mają już klany w których grają bitwy drużynowe itp więc oni raczej nie dołączą.

Więc:
O ile będzie to klan by tak o razem pograć bez ciśnienia na twierdzę/ ranking to będzie fajna sprawa zwłaszcza dla tych co grają okazjonalne i niebyt długo.
(Większość klanów ma ekipy grające od popołudnia do nocy a w przypadku 40+ to oni już nawet nie śpią XD)

10 minut temu, Marek Kotoński napisał:

w ogóle jesteś chętny na dołączenie do naszej ekipy?

@Marek Kotoński

Powiem to tak, narazie odpaliłem grę na telefonie, i bardzo mi przypomina grę Panzer Elite Action, którą uwielbiam. Tylko że najpierw musiałbym wiedzieć, tak w przybliżeniu w jakich godzinach by się grało? Bo jako że pracuję w nocy, to w moim przypadku, wieczorami i właśnie w nocy byłby problem z graniem, no i musiałbym trochę tę grę ogarnąć, no i założyć konto. No ale jak narazie, to byłbym zainteresowany.

Wypadałoby żebyś ją odpalił na kompie, pocisnął trochę i zobaczył czy Ci się podoba. 

A co do godzin, to jak uzbieramy paru chłopaków to wtedy można się zgadać. Pewnie większość by chciała wieczorem, w dzień jakoś kijowo :(

1 minutę temu, Marek Kotoński napisał:

Wypadałoby żebyś ją odpalił na kompie, pocisnął trochę i zobaczył czy Ci się podoba. 

No taki mam zamiar, tylko że od jutra przez kilka dni, będę miał kilka spraw na głowie, i mogę mieć problem z wolnym czasem. Ale po tych kilku dniach postaram się trochę w to pograć, i dam znać jak mi się grało itd.

3 godziny temu, Patton napisał:

Powiem to tak, narazie odpaliłem grę na telefonie,

WoT na telefony (Blitz) nie ma, poza nazwą, nic wspólnego z WoTem na PC. To tak dla nowych graczy.

Oczywiście istnieje też wersja Blitza na kompa.

• Like 1

Czasami pogrywam w World of Warships, ale WoT musiałbym ogarnąć. Zobaczę późnym wieczorem na to.

• Like 1

Na halo tak beze mnie :( Jestem w WoT unicumem mam ponad 40k bitew i nie mam klanu. @Marek Kotoński Zaprosiłem Cię w WoT do znajomych, mój nick kończy się na _PL mam ponad 40k bitew. Jak coś jestem chętny do wspólnej rozgrywki :) 

7 minut temu, PrzemAss napisał:

mam ponad 40k

Jaki uzależniony XD

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

uzbieramy paru chłopaków to wtedy można się zgadać

Z 7 osobami można grać twierdze, teamy 7v7 - na np 6 tierach lub 8.

Pare lat grałem i już ze 2 lata nie gram ale konto mam wiec mogę reanimować się i dołączyć do ekipy. Nie zawsze mam dobry ping ale dla dobrej zabawy mogę spróbować :)

Godzinę temu, Analconda napisał:

Jaki uzależniony XD

Też mam 40k i również konto od 2k12 ostatnie 2 lata grałem może 100-200 rund.

@PrzemAss jak tak ogarniasz a sprawdziłem Twoje konto to nawet w jednym klanie razem byliśmy :D;to mogę ogarnąć obsługę OBS i byśmy wrzucili nagranie z głosem z naszego plutonu co by internety wiedziały, że BS nie gęsi i swoje fiolety również mają ?? To jest koncept póki co.

Niedawno wróciłem do wota, chętnie dołączę 😁  chyba od 2012 gram, 15 bitew, raczej przeciętniak 😛 nick taki jak na forum. 

Edited by Reedson

@Maszracius_Iustus Ja też od 2012, ale bitew łącznie na wszystkich kontach mam może z 25-30k. Ładnie widze fiolety - ja od 8 tieru (po za kilkoma wyjątkami) to zielony jestem - ale to wina czołgów i RNG xD

W WoCie klan swój już mam, ale mogę polatać w wolnej chwili z Wami

@Analconda ja w to napierdalałem półprofesjonalnie jak miałem 13 lat to 300euro tygodniowo wpadało przez prawie 5 miesięcy. 

W jedne wakacje to wyglądało tak praca--wot 12h-- jedzenie/spanie i tak 60 dni poza tym dawałem wszystkie swoje gry nawet kompanie drużynki i treningowe randomów mam tylko 23k a staty miałem jak @PrzemAss low unicum 2350-2750 ten przedział jakbym się ogarnął szybciej od kolegów z esla jak oni mieli po 12-14k bitew i lepiej zaczynali grać ja się późno ocknąłem i jest jak jest, teraz praca jest ważniejsza niż granie no i nie robiłem głupot pt. drugie konto.

Taaaa wszystko to jest wina rng :P 

• Like 1

@Azizi w PAD, S-D byłem, z SBP miałem kolegów, lecz oni mnie by nie przyjęli do siebie (wiek+ ja byłem eslowcem nie grałem CW) 

Z PTS grałem kompanie 8 tierowe :):):) i turnieje okazjonalne, ichniejszy dowódca polny był moim plutonowym :P 

Ogólnie PTS jak dla mnie zajebisty poziom był, se jus ne wrati...

Najlepsze klany w jakich byłem STRNK, EFE, S-D, 3XR

z UcinPL i lysy_z_brazzers graliśmy sparingi 3v3

a Newmultishow o którym P.Marek tak się pozytywnie wypowiadał to jak dla mnie cyrk jaki robi dziś na yt a jego stare filmy niebo a Ziemia 3 razy ode mnie wjeb dostał na turniejach różnych formatów. Kiedyś grał lepiej....

Kurłaaa kiedyś to było :( 

EDIT: @Mosze Black  tu właśnie chodzi o grę bardziej arcade niż realistyic jedni wolą mechanikę i umiejętności a drudzy, żeby ładnie dym z silnika wyglądał jak dla mnie warthunder to jest gra włączyć-wyłączyć-zapomnieć kompletnie nie na moje potrzeby, wota właśnie zjebali upodabnianiem to wt dlatego grać przestałem...

Edited by Maszracius_Iustus

@Analconda to akurat nieprawda, jest dużo porównań na yt I niektóre elementy wypadają lepiej tu, a niektóre tam. Niemniej jednak w warthunder masz realizm, czego wogóle nie ma w wocie I dlatego np z tego co słyszałem panthera w wocie ssie, a w warthunder całkiem dobrze się sprawuje 😜

• Like 1

Teraz, Mosze Black napisał:

to akurat nieprawda

Nie? To zetknij się podczas jazdy z sojusznikiem i patrz co się dzieje, jaka żenada fizyka jazdy.  Jakby to poprawili to już by było git, no i jeszcze grafika.