Skocz do zawartości

Praca fizyczna - co, gdzie, jak?


leto

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia! Mam taką sprawę. Postanowiłem sobie zrobić parotygodniowy odpoczynek od pracy, co by ogarnąć stresy itd. Nowa robota szykuje się pewnie nie wcześniej, niż w połowie stycznia, a ja siedzę i... mam już dość odpoczywania :D Trochę mi nie służy nicnierobienie, a nie mam pieniędzy na to, żeby siedzieć miesiąc w górach i po nich chodzić, co bym w innych warunkach zrobił. Stąd też narodził się w mojej głowie szatański pomysł: zatrudnić się gdzieś za byle jakie pieniądze (naprawdę to nie gra roli czy 1000 czy 2500 miesięcznie), tylko po to, żeby nie ocipieć z nudów. Najchętniej praca stricte fizyczna - jakiś magazyn, coś takiego, nie wiem, kopanie rowów? (W grudniu/styczniu chyba budowlanka nie bardzo pracuje, nie?). Ot tak żeby oderwać myśli na jakiś czas, styrać się, popracować fizycznie, wrócić do domu zmęczonym i paść spać. Taka siłownia za którą nie musisz płacić, tylko tobie płacą. Z założeniem, że na parę tygodni.

 

Gdzie się teraz takie coś ogarnia? Kiedyś, w zamierzchłych czasach mojej młodości, były jakieś agencje pracy tymczasowej. Nie wiem jak teraz działa ten rynek. Doradzicie coś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, leto napisał:

Trochę mi nie służy nicnierobienie, a nie mam pieniędzy na to, żeby siedzieć miesiąc w górach i po nich chodzić, co bym w innych warunkach zrobił.

Można połączyć przyjemne z pożytecznym np. 

https://www.olx.pl/oferta/schronisko-gorskie-pttk-na-jaworzynie-krynickiej-CID4-IDCRoKA.html#64b3b7fff4

 

Stację narciarskie też potrzebują pracowników. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykończeniówka działa. Tyle, że odpada np. malowanie.

Co do magazynów to upewnij się, że jest ogrzewany a nawet jak ci przyjdzie pracować na rampie to nie będzie to zapieprz godzinę czy więcej z rzędu. To naprawdę nie służy.

Nieważne jak jesteś ubrany i czy masz rękawiczki. Jest do dupy. Tzn. teraz to jeszcze luz, ale w temperaturze -10 i więcej jest naprawdę niewesoło.

Kopanie rowów w takiej temperaturze to przy użyciu koparki.

Itd. itp. i w ogóle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Baca1980 said:

Można połączyć przyjemne z pożytecznym np. 

https://www.olx.pl/oferta/schronisko-gorskie-pttk-na-jaworzynie-krynickiej-CID4-IDCRoKA.html#64b3b7fff4

 

Stację narciarskie też potrzebują pracowników. 

No brzmi super, tylko oni chcą na dłużej, a ja mam założenie że max do połowy stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.