Skocz do zawartości

Czyżby znowu schemat? Jak wyprowadzić to na prostą


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Still napisał:

 

Oooooo panie! Podświadomie zaczynasz szukać winy w sobie. Myślisz sobie, za mało się starałem dla księżniczki, a może byłem zbyt mało czuły itd, itd....  Dama CIę rozkłada na małe kawałeczki: Rozsypała puzle z twoją osobą. Jest na etapie połowy układanki, jak skończy, po Tobie ;) 

 

 

A pro po @Maranzano wiesz o co chodzi ;) 

Fakt. Albo sie znudzila zwiazkiem albo chce go zmiekczyc. 

@fischer spodziewaj sie, ze prwnego dnia uslyszysz/przeczytasz cos w stylu "jestes fajnym chlopakiem, ale...". Jesli chcesz to odratowac to zastanow sie nad taktyka. Albo sam zacznij sie wycofywac i olewac, ale powiedz jej ze musicie powaznie porozmawiac. I nie daj sie jej zaskoczyc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fischer napisał:

Cały dzień dzisiaj dałem na wstrzymanie i już widzę zmianę zachowania u Pani.

Dzwoniła sama z siebie zmartwiona(zaciekawiona) co się stało, że się nie odzywam cały dzień.

Przetrzymam ją trochę z tym chłodnikiem i może nawróci na właściwe tory.

 

Gdyby zaczela kontratak na zasadzie "ale miedzy nami sie psuje...", "Tobie chyba nie zalezy...", lub "czemu sie ostatnio tak malo odzywasz?" Albo foch typu "ok, myslalam ze bedzie miedzy nami fajnie ale jak tak sie zachowujesz to nie bede sie odzywac" lub "chyba musimy to zakonczyc" to...

Pomysl nad sensownym wytlumaczeniem. Zabiegany jestes. Masz ostatnio malo czasu. Masz jakis problem i potrzebujesz przestrzeni. Tak, zeby uniknac zbednych dyskusji, pytan i pulapek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.