Skocz do zawartości

Co na wodę w uchu?


mateoleo

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie jak czasami podczas mycia woda wleci to potrząsam głową czy skaczę na jednej nodze po tej stronie co ucho z przechyloną głową i z reguły wylatuje jak nie chce to przechylam głowę w przeciwnym kierunku nalewam do ucha wody wtedy nowa woda łączy się ze starą i energicznym rucham głowa w drugą stronę i wylatuje całość. Spróbuj może też Ci się uda 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się położyć na tej stronie, gdzie masz zalane, rozluźnić się, ewentualnie delikatnie ucho pomasować. Po jakimś czasie poczujesz ulgę. Cierpliwości. 

 

Na basenie kiedyś skakaliśmy po pływaniu z ziomami na jednej nodze z przechylonym łbem i zawsze pomagało. Skaczesz, aż do skutku ? 

 

Możesz też obadać spray do czyszczenia uszu, rozpuszcza zalegający syf, więc i z wodą może sobie naturalnie poradzi. Używam regularnie to fajnie się po tym czuję na uchu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skakanie nie pomaga to można jeszcze zalać ucho bezpośrednio ze słuchawki prysznicowej przytrzymując chwilę strumień tuż przy uchu albo tak jak przy przetykaniu ucha, czyli strzykawka z ciepłą wodą i sruu... Dziwne szumy wtedy słychać ale trzeba je zignorować i powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podskakiwanie na basenie podczas wylewania wody z ucha może sie skończyć dużo gorzej jeśli posadzka jest mokra...;)

 

A tak na poważnie, to ja delikatnie wsuwam patyczek do czyszczenia uszu i wata na jego końcu nasiąka płynem tam pozostałym. Oczywiście potem patyczek wyjmuje.

 

 

 

 

Edytowane przez Maniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś kurde nie rozumiem.

Wkłada się głowę do wody - leci woda do ucha, do otwartych oczu też zresztą.

W sumie dobrze, że nie do dupy...(joke).

Wyjmuje się głowę - woda się wylewa.

Cztery dekady tak robiłem, czy obecnie obowiązują inne prawa grawitacji czy ja zgłupiałem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.