Skocz do zawartości

Sygnały kobiet, szukających faceta do łóżka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.

Pod koniec tygodnia, umówiony jestem na "spontaniczną" randkę, z pewną nową damą.

I tak sobie pomyślałem, że przypomnę sobie sygnały kobiet, mówiące o tym, iż są nami zainteresowane w kontekście łóżka.

 

Skojarzyłem sobie pewien filmik, jednego z trenerów pua, mówiących o wysyłanych gestach i sygnałach kobiet na randce lub w innych okolicznościach.

 

Tego pana tu nie wklejamy, z uwagi na to, że często przywłaszcza cudze treści.

 

Czyli wychodzi na to, że mamy:

 

1. Odsłonięta szyją kobiety 

 

Pani ewidentnie robi takie ruchy ciałem, aby odsłonić szyję. Ma to dawać taki przekaz, iż jest bezbronna.

 

2. Pokazuje nadgarstek

 

Kobieta odchyla w taki sposób rękę, aby pokazać nadgarstek. Jest to sygnał mówiący o uległości pani wobec faceta oraz daje silny sygnał podprogowy.

 

3. Szpilki

 

Kobieta ubierając szpilki na spotkanie czy do klubu, jest bardziej otwarta na podryw.

W tym pod punkcie padło ciekawe zdanie.

"Jakie buty taki charakter" Coś musi w tym być ?

 

4. Czerwone szpilki/kolor obuwia/czerwona wstawka

 

Ciekawa teoria mówiąca o tym, że kobieta ubierająca czerwone szpilki, jest stricte nastawiona na przygodę łóżkową.

 

5. Zabawa nadgarstekiem, biżuterią, włosami

 

Kobieta robi takie rzeczy, jakie wymieniłem w tym pod punkcie. 

Dodatkowo może to być jeszcze zabawa, słomka od piwa, drinka czy zabawa zegarkiem.

 

Kiedyś na to zwracałem na to uwagę, ale ostatnio o tym zwyczajnie zapomniałem. Trzeba po raz kolejny wprowadzić obserwację damy na spotkaniu czy w klubie.

 

Może bracia mają jeszcze jakieś przemyślenia, co do zachowań pań podczas rozmowy na randkach czy w innych okolicznościach. Chętnie poczytam?

 

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

Są absolutnie sygnały zainteresowania od kobiet(wymienione  w temacie ale jest ich więcej), ale zwróciłbym uwagę na te prawdziwe i udawane.

Prostytutki nauczyły się te sygnały udawać bardzo dobrze ale nie do perfekcji :)

P.S.

Kobieta zakochana(tak, bywają takie) zachowuje się jeszcze inaczej, raczej bym powiedział bardziej wstydliwie/powściągliwie(któż z nas tak nie miał - aczkolwiek do obiektu westchnień który nie wiadomo jak zareaguje podchodzi się delikatnie coby niczego nie spieprzyć i IMHO tyczy się to obu pułci).

"Rzycie" jest zjebane :(

Pozsro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz stolik który daje Ci możliwość być obok Panny (absolutnie nie naprzeciw) to podstawa. Rozmowa eteryczna (emocjonalna, żarty o pocałunkach, dotykaniu,.... ) Zbliżasz się coraz bliżej.Szepczesz do ucha (żeby nikt nie słyszał). Skracasz dystans. I widzisz jak ucieka nie odpali, jak chętna będzie nastawiać ucha, uśmiechać się. Sprawdzone. Działa. Dziękuje 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Autor piszesz o takiej już umówionej na spotkanie a ja podaję, jak wyraża zainteresowanie pójściem do łóżka taka zupełnie nieznajoma, na przykład w sklepie. Po prostu gapi się i się uśmiecha zapraszająco, czasem z lekkim wstydem. Nie sposób mylnie zinterpretować taki uśmiech. A jak ktoś jest umięśniony, to czasem nie uśmiechając się gapi się na klatkę piersiową i na twarz, naprzemiennie. W oczach też zaproszenie widać, nie sposób mylnie odczytać. 

Edytowane przez Peckerwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są według mnie w większości brednie a konkretnie anty-wiedza..

Prosty przykład dziewczyna robi dowolny z powyżej wymienionych punktów np (wkłada czerwone szpilki+ odsłania szyję+ uśmiecha się) dyskretnie do faceta.

Ale nie robi tego żeby potencjalnie zyskać nowego bolca tylko w ten sposób bada czy nadal robi wrażenie na facetów...

Dopóki nie podjedziesz i nie zagadasz to się nie dowiesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Maninblack napisał:

Prosty przykład dziewczyna robi dowolny z powyżej wymienionych punktów np (wkłada czerwone szpilki+ odsłania szyję+ uśmiecha się) dyskretnie do faceta.

Ale nie robi tego żeby potencjalnie zyskać nowego bolca tylko w ten sposób bada czy nadal robi wrażenie na facetów...

Większość chyba jednak nie zachowuje się tak tylko po to żeby sprawdzić czy dalej się podoba. Takie zachowania rodzą konsekwencje w postaci propozycji ze strony faceta a odmawianie facetowi dla większości kobiet chyba nie jest przyjemne zwłaszcza gdy się tak zachęcało. 

W dniu 18.12.2019 o 13:26, Hidalgo napisał:

Ludzie... Co Wy macie z tymi sygnałami?!

 

Izolujesz pannę by zapewnić jej intymność i dotykasz.

 

Jak się nie ucieka lub odwzajemnia dotyk idziesz dalej.

 

Nie trać czasu na wypatrywanie "sygnałów".

 

Działaj.  

... bo chyba nie lubimy być odtrąceni. Ja nigdy nie podszedłbym do kobiety która wcześniej nie wysłała mi sygnałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Peckerwood napisał:

Większość chyba jednak nie zachowuje się tak tylko po to żeby sprawdzić czy dalej się podoba. Takie zachowania rodzą konsekwencje w postaci propozycji ze strony faceta a odmawianie facetowi dla większości kobiet chyba nie jest przyjemne zwłaszcza gdy się tak zachęcało. 

Bzdura 

Większość kobiet,szczególnie tych ładnych 7/10 i w gorę ma opanowanie zlewania facetów do perfekcji.

Ich doświadczenie w tym temacie jest ogromne,myślę że nie sprawia to żadnego problemu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Peckerwood napisał:

a odmawianie facetowi dla większości kobiet chyba nie jest przyjemne zwłaszcza gdy się tak zachęcało. 

Wlasnie, ze jest przyjemne. Szczegolnie, jak jest to malo atrakcyjna frela, ktora widzi jak jej ladniejsze kolezanki przebieraja w facetach. Robi tak ze zlosci na mezczyzn.

 

Edit.

Ja w zyciu sobie przypominam dwie takie sytuacje. Z czego jedna tak jednoznaczna, ze myslalem ze mnie sama zgwalci;) Podteksty typu; branie olowka w reke i gadanie do mnie ´´taka mala palka´´. Przy czm laska tak nakrecona, nerwowa. 

Druga: laska ubrana w jednoznaczny stroj. Caly czas przelykala sline... A - zjesc nic nie zjadla, jak cos. Wiec to nie z tego powodu. To tak dla zlosliwcow. Nie liczac jakiegos spogladania. 

Jak laska jest na Ciebie mocno napalona to da Ci jasny znak. Tak jasny, zebys go nie pomylil. 

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maninblack napisał:

Bzdura 

Większość kobiet,szczególnie tych ładnych 7/10 i w gorę ma opanowanie zlewania facetów do perfekcji.

Ich doświadczenie w tym temacie jest ogromne,myślę że nie sprawia to żadnego problemu...

Takie kobiety są w pełni świadome swej atrakcyjności i nie muszą jej w taki sposób potwierdzać i narażać się na kłopoty nawet. 

8 minut temu, bernevek napisał:

Wlasnie, ze jest przyjemne. Szczegolnie, jak jest to malo atrakcyjna frela, ktora widzi jak jej ladniejsze kolezanki przebieraja w facetach. Robi tak ze zlosci na mezczyzn.

No cóż, ja mam chyba lepsze zdanie o kobietach. 

Przy czym mnie chodzi o dorosłe kobiety a nie gówniary 14-15 letnie ale Wam chyba też. 

12 minut temu, bernevek napisał:

Ja w zyciu sobie przypominam dwie takie sytuacje. Z czego jedna tak jednoznaczna, ze myslalem ze mnie sama zgwalci;) Podteksty typu; branie olowka w reke i gadanie do mnie ´´taka mala palka´´.

Może "spłoszyłeś" czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2019 o 14:11, Peckerwood napisał:

Większość chyba jednak nie zachowuje się tak tylko po to żeby sprawdzić czy dalej się podoba. Takie zachowania rodzą konsekwencje w postaci propozycji ze strony faceta a odmawianie facetowi dla większości kobiet chyba nie jest przyjemne zwłaszcza gdy się tak zachęcało. 

... bo chyba nie lubimy być odtrąceni. Ja nigdy nie podszedłbym do kobiety która wcześniej nie wysłała mi sygnałów. 

 

Wolisz założyć, że nic z tego nie będzie i zostaniesz odtrącony... Ok to Twoje życie.  

 

Pomyślałeś, że ona nie chce wyjść na dziwkę czy łatwą?

 

Powtórzę raz jeszcze... Izolujesz, dotykasz i wiesz na czym stoisz... Nie ta to inna.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hidalgo napisał:

 

Wolisz założyć, że nic z tego nie będzie i zostaniesz odtrącony... Ok to Twoje życie.

Do mnie sporo kobiet wysyła sygnały i niektóre z nich pierwsze zagadują więc mogę sobie pozwolić na komfort niepodchodzenia do tych które sygnału nie wysłały.

Godzinę temu, Hidalgo napisał:

Pomyślałeś, że ona nie chce wyjść na dziwkę czy łatwą?

Pomyślałem, że po prostu nie jest mną zainteresowana (np. nie jestem w jej typie, ma kogoś, ma jakiś problem i nie w głowie jej seks). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niektórych kobietach  nie widać na randce żadnych sygnałów zainteresowania, a mimo tego przy próbie pocałunku reagują wprost nieziemsko. 
Przestań się przejmować jakimiś sygnałami i jeśli na randce masz ochotę Panią pocałować to to zrób (najwyżej dostaniesz w „dziób”)

 

Ty> Pani

 

One takich uwielbiają.

 

Im większym chujem dla kobiet byłem, jestem tym obserwuje większe zainteresowanie.

 

Niestety czasem dochodzi w tej kwestii do pewnych patologii  i moje zachowanie MUSI ulec zmianie, gdyż niedopuszczalnym jest aby mężczyzna zachowywał się w tak czasem brutalny, nieelegancki sposób.

 

Udanego sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fikakowo napisał:

Jak dla mnie większość to bzdury, aż się śmiać chciało jak to czytałem. Typowe rady od pseudo coacha podrywu. Równie dobrze mogła ubrać takie ciuchy przypadkiem bo miała taką fanaberie.

Również uważam, że nie należy demonizować takich rzekomych sygnałów jak szpilki czerwone czy odsłanianie szyi (może jej gorąco, duszno?). 

38 minut temu, RENGERS napisał:

Im większym chujem dla kobiet byłem, jestem tym obserwuje większe zainteresowanie.

Wiele z nich chce być zdominowanymi co akurat mnie nie zawsze pasuje, bo ja lubię wylizać i to nie tylko ci...kę a to nieraz burzy ich wizję.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Jednak mówimy tu o kobietach nieznajomych. Z nimi nie wiem jak jest.

 

Trochę zrobię offtopa i napiszę jakie są moje doświadczenia wśród kobiet z kręgu znajomych i nie będzie chodzić o seks sam w sobie.

 

Często kobiety podkochujace się w facecie są wstydliwe i trochę sparaliżowane. Coś jak pisał @Bohun. Zaczynają analizować, rozdrabniać każdą sytuację na kawałki i odpowiadać (stąd to niby śmieszne - powiedział mi cześć ale nie spojrzał na mnie, co to może oznaczać? Itp.)

 

Jeśli chodzi o kobiety które zaliczmy do kręgu znajomych dalszych czy bliższych to moim zdaniem oznaki zainteresowania są następujące:

 

- Komplementowanie ciebie.

- Robienie ci drobnych przyjemności jak zrobi kawę czy przeniesienie ciastko do pracy.

- Ustawienie ciebie jako autorytetu w jakiejś dziedzinie i konsultowanie się z tobą w tej sprawie.

- Zawsze uśmiechnięta do ciebie.

- Zawsze chętna do pomocy.

- Co byś nie zrobił drobnego to jest Wow dla niej.

- Poprawianie włosów w twojej obecności czy kiedy widzi, że idziesz.

 

Teraz o seksie. Trochę śmiesznie ale takie zycie. Mam 3 przyklady.  

 

Dama 1- nie spodziewałem się jej zainteresowania w moją stronę poza koleżeństwem. Świetnie nam się rozmawiało ze sobą. Aż tu nagle na imprezie wypiła trochę i poprostu wstala, podeszła do mnie, objęła ramionami szyję i zaczęła się całować.

Żebyscie w pełni zrozumieli co zrobiła musiałbym napisać o stanie cywilnym naszym oraz o charakterze imprezy jaka to była ale musiałbym zbyt dużo szczegółów podać. Ogólnie to było mega nierozważne i mega odważne. Im więcej czasu upływa od tamtych wydarzeń tym bardziej jestem w szoku.

 

Dama 2. Dotykanie, ręce same jej lecą do niby przypadkowego dotyku. Jak na to nie reaguje to zaczyna się szczypanie. Jak i to olewam to potrafi lekko mnie uderzyć w ramie albo udo. Agresywna seksualnie ;). Przy czym to się dzieje w miejscach publicznych gdzie nie jesteśmy sami. Do tego komentarze w stylu - ale mnie gardło boli albo że ma nogi niespokojne i jej się rozchodzą.

 

Dama 3. Robi to co robi kocica w rui. Jak ktoś widział kocice w rui to sobie łatwo wyobrazi. Wpadłem do niej kiedyś na herbatę wieczorem, siedzimy na kanapie a ona zaczyna się rozkładać, delikatnie podciągać bluzkę ale tak mimochodem. Nogi luźno, sylwetka całkowicie wiotka i uległa. Wygina się. Nogi rozklada. Ja tak patrzę i zaczynam się bać bo ruskie porzekadło mówi, że tam gdzie pracujesz to chujem nie wojujesz a tu taka ruja.

Skracanie dystansu. Siedzieliśmy 1,5 metra od siebie to po 10 minutach była przy mnie a nie wstawala. Coperfield taki. Czary mary.

 

Tylko że wszystkie 3 przypadku znam od paru lat. Nie są to nieznajome kobiety.

 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RENGERS napisał:

Im większym chujem dla kobiet byłem, jestem tym obserwuje większe zainteresowanie.

Tak sobie jeszcze pomyślałem, że w mężczyźnie będącym "chu...em" widzą silnego mężczyznę który  da sobie radę w życiu (rozpychając się łokciami) i zapewni rodzinie dostatek.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 02:27, Still napisał:

Może bracia mają jeszcze jakieś przemyślenia, co do zachowań pań

Ja zawsze perfekcyjnie odczytywałem ich sygnały. Na przykład, kiedy rozpinała mi rozporek to wiedziałem, że coś jest na rzeczy. Albo jak cię ciągnie za rękę do swojego mieszkania to znaczy, że może mieć ochotę na ciebie. Dasz sobie radę gościu! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.