Skocz do zawartości

Sygnały kobiet, szukających faceta do łóżka


Rekomendowane odpowiedzi

Może mały offtop zrobię ale w książce "Seks i astrologia" jest dość ciekawie opisane jak wywołać w poszczególnym znaku zodiaku kobiety zainteresowanie + opis stref errogenych poszczególnych panien. Przestudiowałem zdobyte kobiety i powiem że te miejsca errogenne się zgadzają.
Strefy errogenne można wykorzystać np. w tańcu
Może komuś pomoże. Ja będę dziś testował ? Panią Koziorożec którą podobno ciężko zaciągnać do łóżka.

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Peckerwood napisał:

Do mnie sporo kobiet wysyła sygnały i niektóre z nich pierwsze zagadują więc mogę sobie pozwolić na komfort niepodchodzenia do tych które sygnału nie wysłały.

Pomyślałem, że po prostu nie jest mną zainteresowana (np. nie jestem w jej typie, ma kogoś, ma jakiś problem i nie w głowie jej seks). 

Właśnie... Komfort... Ty pomyślałeś...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MrThruster napisał:

Skoro to takie istotne, że masz to w sygnaturce - rozwiń temat przestępców w togach i mundurach.

To nie jest wątek do tego ale krótko: wiem, że mnóstwo sędziów orzekając popełnia umyślne, oczywiste błędy i przeoczenia co gdy tak jest (gdy umyślne) to jest to co najmniej przestępstwo niedopełnienia obowiązków. Piszę "co najmniej", gdyż robią tak zapewne nie za darmo a skoro nie za darmo to jest to przestępstwo korupcji. Podobnie z prokuratorami a o policjantach to już mi się nie chce pisać ale chyba słyszałeś w mediach to i owo ale to wierzchołek góry lodowej.

 

Czy to takie istotne? Tak, bo bydlaki decydują o losach obywateli, w tym pośrednio: na przykład trzymając sztamę z mafiami. Bo wiesz, tak sobie myślę na przykład, że gdyby chcieli taki "Pruszków" posadzić, to zrobiliby to w tydzień jeszcze gdy ten "Pruszków" był w powijakach. I to nawet poprzez przekręty jakich dopuszczają się wobec uczciwych obywateli. A posadzili dopiero gdy zaczął "przeginać" i wymykać się spod kontroli. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Hidalgo napisał:

Właśnie... Komfort... Ty pomyślałeś...  

A wiele miałeś "zaliczeń" kobiet które spojrzały na Ciebie tylko przez ułamek sekundy tak jak z ciekawości lustruje się innych przechodniów albo klientów w sklepie lub w knajpie? Chyba nie? Chyba że jednak, bo masz niesamowite brzmienie głosu albo niesamowite gadane już w pierwszym zdaniu powalające erudycją, dowcipem itp. albo zdobyłeś gdzieś jakieś super skuteczne feromony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Peckerwood napisał:

wiem, że mnóstwo sędziów orzekając popełnia umyślne, oczywiste błędy i przeoczenia co gdy tak jest (gdy umyślne) to jest to co najmniej przestępstwo niedopełnienia obowiązków. Piszę "co najmniej", gdyż robią tak zapewne nie za darmo a skoro nie za darmo to jest to przestępstwo korupcji. Podobnie z prokuratorami a o policjantach to już mi się nie chce pisać ale chyba słyszałeś w mediach to i owo ale to wierzchołek góry lodowej.

 

Czy to takie istotne? Tak, bo bydlaki decydują o losach obywateli, w tym pośrednio: na przykład trzymając sztamę z mafiami. Bo wiesz, tak sobie myślę na przykład, że gdyby chcieli taki "Pruszków" posadzić, to zrobiliby to w tydzień jeszcze gdy ten "Pruszków" był w powijakach. I to nawet poprzez przekręty jakich dopuszczają się wobec uczciwych obywateli. A posadzili dopiero gdy zaczął "przeginać" i wymykać się spod kontroli. 

To ja też krótko, bo to off-topic. NIe wiem, na czym opierasz swój pogląd. Znam od lat wielu przedstawicieli zawodów wykonywanych "w togach i mundurach", stykam się z nimi na codzień, i znam realia tych zawodów. Nigdy nie spotkałem się z popełnianiem "oczywistych, umyślnych błędów i przeoczeń", ani tym bardziej z korupcją. Jednostkowe wypadki -a znam je wyłącznie z mediów - które zdarzają się oczywiście wobec każdego funkcjonariusza publicznego, w środowiskach sędzowskich i prokuratorskich występują marginalnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czegewara napisał:

Postępowanie sądowe w Polsce jest co najmniej dwuinstancyjne. Od naprawiania błędów Sędziów masz drugą instancję, a jak trzeba to i Sąd Najwyższy. Nie da się stworzyć idealnego systemu prawnego, bo ludzie zawsze popełniają błędy. Jeżeli masz jakiś pomysł, to może dostaniesz medal Polsatu, próbuj.

Wiem jak wygląda postępowanie sądowe w Polsce i jak w II instancji idą w zaparte a gdy nie wypada, to jak czepiają się czegoś innego (czego sąd I instancji nie uczepił się). W SN jest podobnie. 

 

Bliski idealnego jest system Common Law - lawy przysięgłych (nie mylić z ławnikami!!!).  

4 minuty temu, MrThruster napisał:

To ja też krótko, bo to off-topic. NIe wiem, na czym opierasz swój pogląd. Znam od lat wielu przedstawicieli zawodów wykonywanych "w togach i mundurach", stykam się z nimi na codzień, i znam realia tych zawodów. Nigdy nie spotkałem się z popełnianiem "oczywistych, umyślnych błędów i przeoczeń", ani tym bardziej z korupcją. Jednostkowe wypadki -a znam je wyłącznie z mediów - które zdarzają się oczywiście wobec każdego funkcjonariusza publicznego, w środowiskach sędzowskich i prokuratorskich występują marginalnie. 

Mhm... Może wróćmy do tematu wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Peckerwood napisał:

A wiele miałeś "zaliczeń" kobiet które spojrzały na Ciebie tylko przez ułamek sekundy tak jak z ciekawości lustruje się innych przechodniów albo klientów w sklepie lub w knajpie? Chyba nie? Chyba że jednak, bo masz niesamowite brzmienie głosu albo niesamowite gadane już w pierwszym zdaniu powalające erudycją, dowcipem itp. albo zdobyłeś gdzieś jakieś super skuteczne feromony.  

O tyle więcej niż czekałbym na sygnały zainteresoiwania kobiet.

 

Coś Ci uświadomię. Kobieta w towarzystwie może nawet na Ciebie nie spojrzeć z obawy przez presją swojego kręgu socjalnego np. koleżanek... Wystarczy jednak, że podejdziesz do niej kiedy sam stoi przy barze z dala od swojego towarzystwa a rozmowa może mieć już inny charakter. Prosta "izolacja" poza pole widzenia grupy, poczucie bezpieczeństwa od oceny innych ludzi, intymność i nutka tajemniczości działają cuda.

 

Działanie... Tylko to daje wiedzę jak z nimi postępować oraz "namacalne" efekty:)     

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Czegewara napisał:

Idą w zaparte - czyli nie po twojej myśli? Są związani przepisami prawa, a ty po prostu zatrudniłeś za słabego papugę

Nie masz pojęcia co się dzieje w sądownictwie i w zasadzie potarzasz to co wmawiają sędziowie czyli że jak dwóch się sądzi to zawsze jeden będzie niezadowolony. I jeszcze co do Sądu Najwyższego o którym raczyłeś wspomnieć, może to da Ci coś do myślenia a mianowicie, podstawą skargi kasacyjnej nie mogą być zarzuty dotyczące ustalania faktów... A właśnie to (określiłem je jako przeoczenia) jest bardzo często przekręcone (umyślnie, w obu instancjach). No pomyśl, po co prawnicy wprowadzili taki przepis... Dla mnie koniec tego tematu w tym wątku. 

28 minut temu, Czegewara napisał:

No, czyli system dający sędziom jeszcze większą władzę, bo prawodawczą, ma ustrzec przed błędami sędziów. Ma to sens. Ławników mamy i w naszym systemie.

Poczytaj o Common Law, kto orzeka o winie / racji. Wyczuj różnicę pomiędzy skołtunionym z sędziami polskim"etatowym" ławnikiem a przysięgłymi losowanymi jednorazowo do sprawy spośród ludzi co nie mają nic wspólnego na co dzień z wymiarem sprawiedliwości np, będących inżynierami. Tyle. 

Edytowane przez Peckerwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hidalgo napisał:

Coś Ci uświadomię. Kobieta w towarzystwie może nawet na Ciebie nie spojrzeć z obawy przez presją swojego kręgu socjalnego np. koleżanek... Wystarczy jednak, że podejdziesz do niej kiedy sam stoi przy barze z dala od swojego towarzystwa a rozmowa może mieć już inny charakter. Prosta "izolacja" poza pole widzenia grupy, poczucie bezpieczeństwa od oceny innych ludzi, intymność i nutka tajemniczości działają cuda.

Podejdę jeżeli wcześniej wyśle mi sygnał, będąc samą. Licząc na taki sygnał mogę trochę napatoczyć się w pole jej widzenia ale bez sygnału nie podejdę. Nic nowego.

Edytowane przez Peckerwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2019 o 15:57, Lexmark82 napisał:

Może mały offtop zrobię ale w książce "Seks i astrologia" jest dość ciekawie opisane jak wywołać w poszczególnym znaku zodiaku kobiety zainteresowanie + opis stref errogenych poszczególnych panien. Przestudiowałem zdobyte kobiety i powiem że te miejsca errogenne się zgadzają.
Strefy errogenne można wykorzystać np. w tańcu
Może komuś pomoże. Ja będę dziś testował ? Panią Koziorożec którą podobno ciężko zaciągnać do łóżka.

Zdradź rąbka tajemnicy na ten temat. (bo książki tak szybko nie ogarnę)

Też kojarzę pewną Panią Koziorożec, spróbowałbym. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kobieta chcę Ciebie do łóżka, to Tobie o tym powie między wierszami.

Na przykład: "chciałabym się do Kogoś przytulić" albo " Nie umiem się skupić 

na pracy jak obok Mnie jest tak przystojny Mężczyzna."

To są teksty wzięte żywcem z życia.

Oczywiście mogą być bardzo różne teksty i ich modyfikacje

ale niektóre Panie są naprawdę konkretne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.