Skocz do zawartości

Dlaczego one takie są?


Rekomendowane odpowiedzi

No na przykład zagaduję ją z entuzjazmem, miło, a w odpowiedzi tylko leniwe: tak, nie, nie wiem, może... Nie chce jej się pogawędzić, podyskutować. Dlaczego one takie są? Po co Pan Bóg stworzył coś takiego? Przecież to obrzydliwe. Powiem coś do chłopaka to odpowiada z uśmiechem, kulturalnie, wyczerpująco. A one? Czemu to tak jest?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest Tobą zainteresowana? 

 

Jak kobieta jest zainteresowana to odpierdalają się magiczne rzeczy ?

 

A jak ma na Cb wyjebongo to jest: tak, nie, nie wiem, nudzisz mnie...

4 minuty temu, goryl napisał:

Dlaczego one takie są?

Albowiem inaczej ludzkość by nie przetrwała ?

 

5 minut temu, goryl napisał:

Po co Pan Bóg stworzył coś takiego? 

Żebyś je ruchał kolego I zrobił tyle dzieciaków ile się da ?

 

6 minut temu, goryl napisał:

Przecież to obrzydliwe.

Że co, że Cię jakaś zlała? Norma - życie.

Z drugiej strony czy nie jest obrzydliwe jak podbija do Cb jakiś gruby waleń I to jeszcze w miejscu publicznym? Trochę taka chujnia, zażenowanie i nawet wstyd...

 

9 minut temu, goryl napisał:

A one?

A one jak są zalofciane, to przy Tb supermen to bd kompletne 0.

 

A jak nie są, to Ty jesteś tym 0 XD.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, goryl napisał:

No na przykład zagaduję ją z entuzjazmem, miło, a w odpowiedzi tylko leniwe: tak, nie, nie wiem, może...

Zacznij olewać panny obok a zobaczysz, że same zaczną rozmowę. Takich jak Ty, to one mają na pęczki.... Ale takich co nie wzrusza ich, że dama ma waginę i nie płaszcza się przed nimi, jak na lekarstwo. Mając wiedzę z forum, powinieneś wiedzieć, że to nie Ty gonisz króliczka a króliczek goni Ciebie.

 

25 minut temu, goryl napisał:

Dlaczego one takie są?

Po prostu takie są. Na Ch*j o tym rozmyślać. Kijem Wisły nie cofniesz ?

25 minut temu, goryl napisał:

Po co Pan Bóg stworzył coś takiego

Abyś nauczył się z nimi postępować. 

25 minut temu, goryl napisał:

Przecież to obrzydliwe.

Nie, normalne.

25 minut temu, goryl napisał:

Powiem coś do chłopaka to odpowiada z uśmiechem, kulturalnie, wyczerpująco

Brak gadziego umysłu.

25 minut temu, goryl napisał:

. A one? Czemu to tak jest?

Dobrze się bawią spławiając desperatów.

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale o co chodzi tym kobietom? Dlaczego im się nie chce rozmawiać? Przecież taka bierność jest obrzydliwa. Mężczyźni są pełni inicjatywy, werwy, myślą tylko co tu zrobić, co nowego stworzyć, a one? Dlaczego właściwie im się tak nie chce? Skąd się u nich wzięło to abuliczne odrętwienie, zobojętnienie, marazm, inercja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza waginą nie mają nic do zaoferowania. Nie dla psa kiełbasa.

 

Gdybyśmy my panowie tak postępowali, to one wyłyby głośno i straszliwie, a ich zachowanie diametralnie zmieniłoby się. One usychają z samotności i braku atencji.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był atrakcyjną kobietą, to byś się dowiedział dlaczego takie są ?.

Co prawda ja już mam prawie 40 lat i z żoną jestem kawałek czasu, a że żona w młodości to taka 9 na 10 i czasami sobie żartujemy odnośnie męskiego i damskiego punktu widzenia. Nigdy w życiu nie kupiła sobie sama drinka. Zawsze ktoś do niej zagadywał entuzjastycznie. 

Atrakcyjne kobiety mają codziennie dziesiątki chętnych - w szkole, na uczelni, w pracy, tramwaju, sklepie, klubie, bibliotece, a dołóż do tego jeszcze Facebooka, Insta, etc.

Jak tu już koledzy pisali, one wolą gonić króliczka niż być gonione.

Chcą zdobywać, a nie być zdobywane i takie zabieganie o ich względy kończy się lądowaniem na orbicie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, goryl napisał:

Po co Pan Bóg stworzył coś takiego?

Również się Go o to pytam. :) Tylko nie w stylu "coś takiego", bo to jakby nie było jest to drugi człowiek.

Zresztą prawie w każdym wyznaniu, przeważnie kobieta sprowadza zagładę na rodzaj ludzki. Ale temat nie o tym.

 

Godzinę temu, Mosze Black napisał:

Żebyś je ruchał kolego I zrobił tyle dzieciaków ile się da ?

Nie każdy mężczyzna jest buhajem rozpłodowym.

 

Godzinę temu, Mosze Black napisał:

Że co, że Cię jakaś zlała? Norma - życie.

Z drugiej strony czy nie jest obrzydliwe jak podbija do Cb jakiś gruby waleń I to jeszcze w miejscu publicznym? Trochę taka chujnia, zażenowanie i nawet wstyd...

Co innego jak dziewczyna od razu powie nie. A przy tym jest kulturalna i miła. Aż mi się przypomina ten mem:

https://demotywatory.pl/4738301/Dzisiejsze-dwudziestolatki

 

Godzinę temu, Mosze Black napisał:

A one jak są zalofciane, to przy Tb supermen to bd kompletne 0.

Wszystko do czasu. Termin "zalofciane" przy kobietach to tylko z określoną datą ważności.

 

Godzinę temu, Mosze Black napisał:

A jak nie są, to Ty jesteś tym 0 XD.

Zważaj na słowa.

 

Godzinę temu, Still napisał:

Brak gadziego umysłu. 

I kto to mówi... Ty też go posiadasz. Ale patrząc na Twoje wpisy, śmiem twierdzić, że jest dokładnie na odwrót.

 

20 minut temu, Orybazy napisał:

Spokojnie, ożywiają się gdy widzą oznaki zamożności i dominującego zachowania.

Plus wygląd. :) Pytanie;

Czy wam się by chciało odwzajemniać zainteresowanie, wtedy kiedy one, dostrzegają was jak zdobyliście majątek, poprawiliście sylwetkę czy tam ten cały status?

 

17 minut temu, Krugerrand napisał:

Poza waginą nie mają nic do zaoferowania. Nie dla psa kiełbasa.

 

Gdybyśmy my panowie tak postępowali, to one wyłyby głośno i straszliwie, a ich zachowanie diametralnie zmieniłoby się. One usychają z samotności i braku atencji.

A dla mnie to one kompletnie nie mają nic do zaoferowania. Wartość seksu zaczyna od 100zł. Za dużo zachodu, żeby starać się o kobietę.

Poczekaj jeszcze trochę i większość tych młodych kobiet będą usychać z samotności i braku atencji.

Porozmawiałem z kilkoma znajomymi kolegami, nawet młodszymi ode mnie. I też zaczynają widzieć co się dzieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, goryl napisał:

Panowie, ale o co chodzi tym kobietom? Dlaczego im się nie chce rozmawiać? Przecież taka bierność jest obrzydliwa. Mężczyźni są pełni inicjatywy, werwy, myślą tylko co tu zrobić, co nowego stworzyć, a one? Dlaczego właściwie im się tak nie chce? Skąd się u nich wzięło to abuliczne odrętwienie, zobojętnienie, marazm, inercja?

Bo tak to zostało stworzone od samego początku. One mają takie być, posłuszne, ciche, ciepłe, opiekuńcze. Nie mają być ryzykanckie, nie mają podejmować wyzwań, nie mają być mądre i inteligentne ponad miarę.

 

Ich celem i przeznaczeniem jest urodzić i wychować następne pokolenie. Do tego zostały stworzone. Dlatego tak pragną bezpieczeństwa od faceta, a którego same nie umieją i nie wiedzą jak zapewnić.

 

Jedna ostatnio mi powiedziała już po rozstaniu - że nie troszczyłem się o nią, ona by chciała żebym się o nią troszczył w domyśle za nią płacił , ale o dom się nie potrafiła zatroszczyć, czystość, ugotowane, posprzątane itp. Tylko leżenie i pachnięcie. Mi kolejne dziecko do obsługi nie jest potrzebne. Że tak napiszę - pokochałem feminizm i tak je traktuję - jak równe, włącznie ze wszystkimi obowiązkami.

 

Jak spojrzycie trzeźwym okiem - to nie kobiety zbudowały cywilizację, nie one dokonały wynalazków, nie one budują/konstruują skomplikowane urządzenia techniczne - one są do tego za głupie. I taka jest rzeczywistość.

 

To facet jest zdobywcą, podróżnikiem, odkrywcą, ryzykuje wszystko, buduje wszystko (widział ktoś ekipę budowlaną przy budowie autostrady np. żeńską? jakieś parytety?) To facet ciągnie cywilizację do przodu.

 

Zaraz kobiety się oburzają i przytaczają Marię Skłodowską Curie.  No tak, a jej mąż?  Od promieniowania zmarł dużo wcześniej od niej - czyli jaki wniosek - czy to nie on robił wszystkie badania a ona zgarnęła śmietankę po jego śmierci?

 

 

Niech mi ktoś poda przykład takich kobiet? Nie znajdziecie !!! Zdarza się że kończą politechniki - ale ich wiedza jest na takim poziomie jak to jedna taka powiedziała cytuję - "znam się na silnikach diesla ale też na wysokoprężnych"

 

No sami widzicie....

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, goryl napisał:

No na przykład zagaduję ją z entuzjazmem, miło, a w odpowiedzi tylko leniwe: tak, nie, nie wiem, może...

Welcome to real world :P  Po prostu one są już tym znudzone, teraz jest tego największy wysyp przez tindery itp. mają do porzygania takich gości co podbijają i pyerdolą jakieś głupoty. Trochę się można wkvrwić na początku jak się nie wie o co chodzi sam tak miałem. Do tego te żałosne PUAsy co doradzają, że jak panna Ci odmówiła dwa razy to Ty masz dwa razy bardziej jej truć dupę, bo ona udaje niedostępną... z tego co zauważyłem to nawet oni (znaczy ci "profesjonalni" co filmiki nagrywają na YT) sami już doradzają to co Bracia; szanować się i zlewać te wszystkie znudzone życiem, szukające atencji, więc jakaś nadzieja jest :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta. Kumpli masz od gadania, a Pańcie od ruchania ? 

 

Ty widziałeś, czym przeciętna kobieta się interesuje? Pakiet podstawowy to przeglądanie ploteczek na pudelku, śledzenie social mediów, oglądanie seriali i ploteczki o codzienności. Laski rozmawiają tylko o codzienności. Zero abstrakcji, ucieczki od rzeczywistości, tylko - co zjem, co w robocie, kiedy się położę, jestem zmęczona i takie tam. Mało kobiet, np. gra w gry. Nie rozumieją światów alternatywnych, unikalnych pomysłów. Pańcia woli pomalować w tym czasie paznokcie, zrobić zakupy. Tak to działa. Zupełnie inne priorytety. My abstrakcja, innowacja, kreatywność, one codzienność. Jest w tym pewien ewolucyjny sens, bo bez tego skupienia na codzienności mogłyby pewnie o dzieciaku zapomnieć. Taka moja teoria z dupy ? 

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadujesz ją na fejsie czy w życiu realnym? Jeśli w internecie to się nie dziw - ładne dziewczyny mają masę adoratorów. Grunt to podbijać do ładnych dupek w życiu realnym, wtedy to one czują się zakłopotane, a tylko głupie, patologiczne szmaty powiedzą Ci 'spierdalaj', a nawet jeśli, to i tak nic się nie stanie. Atakuj w realu, pozdro :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie strugać z siebie ofiary. A jak atrakcyjni mężczyźni zachowują się w stosunku do mało lub średnio atrakcyjnych kobiet? W identyczny sposób: olewanie, a nawet potrafią lecieć złośliwe komentarze.

 

Jak olewa, to nie jest zainteresowana znajomością. Proste.

Piękni mają w dupie tych brzydkich, bogaci biednych, itd.

 

Edytowane przez Heniek
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma to też związek z urodą danej kobiety zauważyłem że te brzydsze są zawyczaj rozmowne ( może próbują tym nadrobić ) a ładne zachowują się często jak księżniczki z wybujałym ego ( napompowane przez atencje spermiarzy ). Są też pewnie wyjątki od reguły ale pewnie to są rzadkie przypadki.

 

Gdy sam doświadczam tego typu zachowania pojawia się u mnie wówczas sarkastyczny uśmiech na twarzy i odchodze od "majestatu" danej damy dając jej do zrozumienia że straciła moje zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Mosze Black said:

Jak kobieta jest zainteresowana to odpierdalają się magiczne rzeczy ?

 

A jak ma na Cb wyjebongo to jest: tak, nie, nie wiem, nudzisz mnie...

Oczywiście jest to racja, ale jednak pozostaje jakiś taki cierpki posmak po tych kontaktach, gdy zagadujesz laskę a ta zachowuje się jak jebany jamochłon. No na przykład ja jestem hetero, nie interesują mnie mężczyźni, a jak ich zagaduję to jednak żaden się nie zachowuje jak by miał max dwie szare komórki w mózgu. Nie są mną zainteresowani, a jednak da się uciąć jakąś pogawędkę, czy to o dupie maryni, czy o samochodach, czy mechanice kwantowej, zawsze jakiś temat się znajdzie.

3 hours ago, Mosze Black said:

Z drugiej strony czy nie jest obrzydliwe jak podbija do Cb jakiś gruby waleń I to jeszcze w miejscu publicznym?

Otóż nie jest. Parę miesięcy temu ewidentnie wpadłem w oko na jednej imprezie takiemu krążownikowi lądowemu, coś tam mnie zagadywała. Z oczywistych względów (np ryzyko śmierci gdyby mnie ujeżdżała) nie byłem nią zainteresowany, ale jednak pogadałem z nią kwadrans, a może i dwa, na tej imprezie, jak normalny pierdolony człowiek z normalnym człowiekiem. Była nawet miła i niegłupia. Fajnie to wspominam.

2 hours ago, Krugerrand said:

Poza waginą nie mają nic do zaoferowania.

Niestety, >95% kobiet nie ma. Sad but true.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo proste, @arch

 

Odpowiem Ci z perspektywy faceta, bo mechanizm jest ten sam, tyle że w przypadku kobiet jest dużo bardziej zintensyfikowany. 

 

Można rozmawiać z pasztetem z werwą i zainteresowaniem, gdy widzisz, że owa dziewoja nie liczy nawet, że ma u Ciebie jakiekolwiek szanse, ale w momencie, gdy ogarniasz, że ona sobie uroiła, że będziecie razem, to zachowujesz sie tak samo, jak te laski, które Cię olewają (one dobrze wiedzą, że chcesz je przelecieć, a nie składać puzzle i poznać ich bogate wnętrze) - wnioski sobie możesz sam wyciągnąć, dlaczego jesteś tak traktowany.

 

A teraz sobie pomyśl, że takich pasztetów podbija do Ciebie kilkudziesięciu w miesiącu, wystarczy, że laska nie siedzi zamknięta w domu.

 

Może zdarzyło Ci się kiedyś zostać zagadanym przez paszteta, któremu się oczka świeciły na Twój widok? Nie? Więc wiedz, że to nic przyjemnego, a wręcz ogarnia człowieka duży dyskomfort.

 

Natomiast gdy zagadywały mnie fajne laseczki, to nagle się sytuacja odwracała. Go figure.

 

Powinieneś im (jeśli było ich wiele, a nie jedna, i teraz płaczesz, że hurr, durr, ale one są "straśne!") podziękować, bo dają Ci jasny, czytelny feedback i czynią samoświadomym (choć zwalasz winę na nie, a powinieneś "winy" poszukać w sobie).

 

Tak jak pracodawca nie zatrudniłby Cię na programistę PHP, gdybyś nie pokonał tych kilkunastu typków czy ilu ich tam było w jakimś zadaniu rekrutacyjnym. 

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edytowane przez Ważniak
  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, teddy1 napisał:

Gdybyś był atrakcyjną kobietą, to byś się dowiedział dlaczego takie są ?.

Co prawda ja już mam prawie 40 lat i z żoną jestem kawałek czasu, a że żona w młodości to taka 9 na 10 i czasami sobie żartujemy odnośnie męskiego i damskiego punktu widzenia. Nigdy w życiu nie kupiła sobie sama drinka. Zawsze ktoś do niej zagadywał entuzjastycznie. 

Atrakcyjne kobiety mają codziennie dziesiątki chętnych - w szkole, na uczelni, w pracy, tramwaju, sklepie, klubie, bibliotece, a dołóż do tego jeszcze Facebooka, Insta, etc.

Jak tu już koledzy pisali, one wolą gonić króliczka niż być gonione.

Chcą zdobywać, a nie być zdobywane i takie zabieganie o ich względy kończy się lądowaniem na orbicie.

Świetne spostrzeżenie, bardzo prawdziwe. Możę odejdę od tematu troszkę i wtrące pytanie poboczne... jednak co w przypadku LTR panowie? Załóżmy, że mam dziewczynę 9/10 - średnio raz, dwa razy w tygodniu jakieś zaczepki, teksty typu "hej, chyba skonds cie znam" itp. Ocena obiektywna - nie na podstawie mojego widzi mi się, ale na podstawie opinii również otoczenia. Czy w przypadku LTR również, taka kobieta chce pogonić króliczka? Jak wiadomo, kobiety nie lubią ryzyka, odsunięcia (tak, wiem, że w LTR to dziąła inaczej), ale chodzi i mi o te cechy, które za tym idą i chęć "zdobywania". Czy w LTR czasami subtelnie dystansować samicę? Zamykać się na nią? Dawać jej możliwość poczucia, że ona też może "pozdobywać" mimo tego, że dookoła tyle atencjuszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słabo zagadujesz albo im się po prostu z wyglądu nie podobasz. Wyobraź sobie, że podchodzi do Ciebie dziewczyna, która totalnie Ci się  nie podoba. Gadałbyś z nią z entuzjazmem? No raczej nie. Ja np. jak widzę, że laska  nawet na mnie nie spojrzy i woli się zrzygać niż na mnie spojrzeć to nawet nie ma sensu zagadywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.