Skocz do zawartości

Prezent dla szefa


gnukij1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia.

 

Piszę w takiej nietypowej sprawie, przejdę od razu do rzeczy.

Przed świętami chcę wręczyć jakis prezent dla swojego szefa od siebie, ponieważ bardzo często idzie mi na rękę i wyciągnął do mnie rękę, w chwili gdy tam nie pracowałem jeszcze, gdy przechodziłem największe załamanie po stracie ojca.

Jakieś pomysły? Zastanawiam się nad butelką dobrego trunku. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie dawaj żadnego prezentu po prostu pracuj i nic więcej, PRL się skończył ;)

P.S.

Wyobrażasz sobie sytuację jakby wszyscy pracownicy firmy dali szefowi prezent na jego święta oddzielnie - koleś by nie wiedział co z wódką robić ;) 

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przede wszystkim napisz odręcznie życzenia świąteczne na kartce.

2. Zorientuj się jakie ma hobby i kup mu drobną, ale elegancką rzecz: przykład choć to nie hobby np.srebrną maszynkę do golenia na żyletki.

3. Alkoholu nie kupuj - to nic szczególnego, nawet za 2000 zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miner budżet w granicach rozsądku oczywiście.

 

Chodzi o to, że ja często się zwalniam z pracy, czyli godzinę lub dwie wcześniej wychodzę, żeby zdążyć na studia. Nadużywam tego, pomimo że miał tego świadomość. Chce poprostu podziękować i tyle. Pomysł z życzeniami też spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gnukij1 napisał:

ponieważ bardzo często idzie mi na rękę i wyciągnął do mnie rękę

Więc kup pierścionek i poproś go o tą rękę. :D

 

A tak serio to świąteczna kartka z życzeniami powinna wystarczyć. Taki symbol tego, że pamiętasz i dziękujesz a jednocześnie nie chcesz się spoufalać bo rozumiesz kto jest na jakiej pozycji.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji, że nie musisz a chcesz i nie jest to ktoś kto oczekuje prezentu od Ciebie to Dobry alkohol powinien być ok. Jak to facet facetowi, jak nie pije to zrobi z tego prezent. 

Chyba, że to jakiś typowy biuras to może jakiś elegancki długopis itp. Bo jak byś znał jego zainteresowania a ten lubił np jakiś surwiwal to mógłbyś kupić fajny, nóż, scyzoryk no ale wiesz jak nie wiesz ? 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Bohun said:

@gnukij1

Jak chcesz wyjść na stulejarza i lizusa to zrób jak mówisz ;)

Pozdro

Jak dla mnie powiedzenie "dziękuję" i wręczenie jakiegoś prezentu jest raczej powodem do lepszego postrzeganie kogoś. Bo umie docenić Twoją pomoc.

 

@gnukij1 alkohol spoko, tylko cenowo, żeby był w rozsądnych dla Ciebie cenowo granicach.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, azagoth said:

Whisky Single Malt

Dlaczego akurat taki alkohol? A jak szef nie lubi whisky?

Jan wcześniej napisał @Pozytywniak

1. Przede wszystkim napisz odręcznie życzenia świąteczne na kartce.

A dodatkowo jakiś drobiazg - alkohol dla faceta to zawsze dobry prezent (nawet dla alkoholika).

Jak będziesz dawał prezent to powiedz, że dziękujesz za ..... jak ci się takie coś przeciśnie przez gardło.

Taki gest zapamięta na zawsze.

Edytowane przez Maliniak
Coś dodałem.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.