Skocz do zawartości

Prezent dla szefa


gnukij1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@Imbryk

Tak dałem prezent oczywiście.

Napisałem zgodnie z radą braci złota kopertę z własnymi życzeniami i kokardką. Dołożyłem od siebie do środka vouchery do kina, widziałem że przychodzi czasami :D

 

Po świętach zaczepił mnie, mówiąc że był bardzo pozytywnie zaskoczony, dziękując kilka razy,  gdyż to dla niego rzadkość, żeby dostać od pracownika prezent. Także wszystko wyszło na plus, atmosfera także :)

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gnukij1 napisał:

był bardzo pozytywnie zaskoczony, dziękując kilka razy,  gdyż to dla niego rzadkość

 

   Tak że bracia, fajny finał, szef szczerze zaskoczony i zadowolony, pewnie mu oko zmokło jak znam życie.

Wszystko fajnie, jeżeli mamy do czynienia z 'normalnym człowiekiem', który docenia takie gesty.

Sprawa się zmienia jeżeli mamy do czynienia z typem zadufanym w sobie, wtedy jest gorzej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Boromir napisał:

wystarczy za parę stówek

Ale gościu miał budżet 100zł, to cięzko.

A z kartką i biletami do kina zrobił gest w ramach budżetu, dobrze to rozegrał. 

11 godzin temu, Adolf napisał:

Sprawa się zmienia jeżeli mamy do czynienia z typem zadufanym w sobie, wtedy jest gorzej

Wtedy szukasz nowej roboty i choj z nim.

 

A prezent szefowi to fajny gest, nie ten szef to następny może docenić, kto wie.

 

P.S. Również gorzej gdy pracownik jest zadufany w sobie i mówi "w dupie go mam, biorę L4 i co mi chuj zrobi?"

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna i rzadko spotykana w Polsce postawa.

Z pewnością utkwi to szefowi w głowie i będzie w Tobie widział nie tylko pracownika ale i normalnego człowieka.

Oby więcej takich zachowań to wszystkim będzie się żyło lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/22/2020 at 7:51 AM, gnukij1 said:

Po świętach zaczepił mnie, mówiąc że był bardzo pozytywnie zaskoczony,

A więc to był dobry pomysł.

Założę się że, Tobie także było bardzo miło dać mu prezent.
Bardzo często więcej satysfakcji z prezentu ma darczyńca, a nie obdarowywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.