Skocz do zawartości

Ściana w praktyce, cytat ze spotted


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dzisiaj na jednym ze spotted. Sprawiedliwość, jak widać w pewien sposób działa. Typowy przykład, ale zostawiam. Może ktoś się uśmiechnie pod nosem :) Zachęcam bractwo do odkrywania pewnych smaczków w treści tego ogłoszenia :) Cytuję za jednym ze spotted. Jeżeli to w jakiś sposób niedozwolone lub mam skrócić to proszę moderację o kontakt. 

 

Cytat

Post ten kieruje do dziewczyn,: które z różnych powodów nie załapały się na pociąg do stacji stałych związków. Szukam smialej koleżanki, która ma dość czekania na przypadkowe spotkanie tego jedynego. Większość moich znajomych jest już po slubach i z wiadomego powodu nie są już tak zainteresowani wyjściem z domu. Dlatego szukam towarzyszki na wolne wieczory, z którą złączymy siły i motywację do otworzenia się na świat i stworzenia okoliczności do poznania kogoś. Do tej pory wyznawalam zasadę, nie szukaj to się znajdzie ale jestem pod trzydziestka i czuję, że zasadę trzeba troszkę nagiac i pomoc szczęściu. Może jak ruszymy pupcie i wyskoczymy parę razy na jakiś event, do baru, czy na jakieś ciekawe kursy lub wystawy to i nam się powiedzie. Zapraszam dziewczyny w podobnej sytuacji do kontaktu.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Ciekawe co robiła do tej pory

Czekała na rycerza na białym rumaku, ale coś chętnych nie było :P 

 

7 minut temu, Garrett napisał:

Mi wczoraj jedna napisała na Tinderze że kobieta jak wino :P

I co jej odpisałeś @Garrett? Że wolisz jednak stare wino od starej baby? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mac napisał:

Większość moich znajomych jest już po slubach i z wiadomego powodu nie są już tak zainteresowani wyjściem z domu.

Jestem inna niż wszystkie i wyjątkowa. Też tak jak one chcę mieć tego jedynego, wziąć slub, a potem siedzieć z nim w domu i nie wychodzić. Jak go sprowadzę do roli pantofla przynoszącego pieniądze, to będę szczęśliwa. Skąd my to znamy?:D

 

Po znalezieniu nowej psiapsiółki i udaniu się do owego klubu, następnego dnia po byciu przez owe panie olany, pewien osobnik płci męskiej na pewnym forum zakłada temat:

 

Nie powiem, że dość ciekawie czyta się jednego dnia oba takie tematy:)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jechała pociągiem do stacji stałych związków, na jednej ze stacji zobaczyła inny pociąg, taki czysty, no i po za tym wyglądał na wygodniejszy i maszynista taki był przystojny. Przesiadła się więc.

...no i znów jechała pociągiem do stacji stałych związków... ale na jednej ze stacji zobaczyła inny  pociąg, taki czysty, no i po za tym wyglądał na wygodniejszy i maszynista taki był przystojny. Przesiadła się więc.

...no i znów jechała pociągiem do stacji stałych związków... ale na jednej ze stacji zobaczyła inny  pociąg, taki czysty, no i po za tym wyglądał na wygodniejszy i maszynista taki był przystojny. Przesiadła się więc.

...no i znów jechała pociągiem do stacji stałych związków... ale na jednej ze stacji zobaczyła inny  pociąg, taki czysty, no i po za tym wyglądał na wygodniejszy i maszynista taki był przystojny. Przesiadła się więc.

...no i znów jechała pociągiem do stacji stałych związków... ale na jednej ze stacji zobaczyła inny  pociąg, taki czysty, no i po za tym wyglądał na wygodniejszy i maszynista taki był przystojny....wysiadła więc...

...ale pociąg odjechał...z inną pasażerką :P Odwróciła się w panice, ale i tu odjechał w siną dal :P teraz wsiądzie nawet w towarowy z węglem :D 

 

  • Like 2
  • Dzięki 3
  • Haha 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baelish lepiej nikt by tego nie ujął ? 

22 minuty temu, Tomko napisał:

@mac No i co w tym poście dziwnego?

 

Nie ma nic nadzwyczajnego w tym poście, natomiast bardzo dobrze moim zdaniem wskazuje na schemat ściany i mnie rozbawił. 

 

Zdanie o pociągu do stacji stałych związków szczególnie. Laska już oczami wyobraźni widzi, co zrobi z tym biednym nieszczęśnikiem. 

 

No i fajnie zdać sobie sprawę, że dla laski stały związek to już ostateczna stacja, gdzie nic nie musi robić. Tak to z tego wynika. Myślę, że pewna wartość śmieszkowa i edukacyjna z tego posta wynika. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tomko napisał:

No i co w tym poście dziwnego? Laska szuka psiapsi do szukania faceta i wyjść wieczorem

Ja bym dodał nawet więcej, jest kreatywna, chce pochodzić w różne miejsca. Ja tutaj nie czytałem aby któryś sam z siebie mówił że chodzi w takie i takie miejsca aby poznać kobietę, jedynie w poradach. Faceci zakładają tindera i liczą na cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baelish to wina polskiego - niskiego żałosnego montera, który zakładał tabliczkę na wagonie z numerem linii kolejowej. A i konduktor był jakiś taki śniady i męski i dziewucha się zapatrzyła.?

 

IMHO na jelenia mogła by zapolować w jakiejś oazie albo w podobnych katolickich tematach.?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Baelish said:

...ale pociąg odjechał...z inną pasażerką :P Odwróciła się w panice, ale i tu odjechał w siną dal :P teraz wsiądzie nawet w towarowy z węglem :D 

 

 

No i pięknie. Więc teraz mogę wyjść z piwnicy na żer ? 

 

Edit: O kurwa, stopień. 

Edytowane przez DavidStarsky
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Może jak ruszymy pupcie i wyskoczymy parę razy na jakiś event, do baru, czy na jakieś ciekawe kursy lub wystawy to i nam się powiedzie.

Mnie dla odmiany zainteresował ten fragment. Jakiś event, jakieś kursy, wystawy. Jak dla mnie pozory zainteresowań, ale konkretów nie widać.Taka bylejakość. Jedynie bar nie jest jakiś Hah. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotted 2030

 

Post ten kieruje do milfów, które z różnych powodów nie załapały się na pociąg do stacji stałych betabankomatów, żartobliwie zwanych mężami. Szukam smialej 40stki, która ma dość czekania na przypadkowe spotkanie tego jedynego misia. Większość moich znajomych jest już po 4 slubach i rozwodach z wiadomego powodu nie są już tak zainteresowani wyjściem z domu. Dlatego szukam towarzyszki na wolne wieczory, z którą złączymy siły i motywację do otworzenia się (i ust) na świat i stworzenia okoliczności do poznania kogoś (może być 3k brutto miesięcznie). Do tej pory wyznawalam zasadę, nie szukaj normalnego faceta to się znajdzie Christian Grey, ale jestem pod czterdziestkę+ i czuję, że zasadę trzeba troszkę nagiąć, samej się wygiąć czy tam wypiąć i pomoc szczęściu. Może jak ruszymy pupcie i wyskoczymy parę razy na jakiś event, dancing, czy na jakieś ciekawe kursy ( najlepiej kursy walut) lub wystawy (yorków) to i nam się powiedzie. Zapraszam singielki z kotem w podobnej sytuacji do kontaktu.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.