Skocz do zawartości

Heloł


MayaBee

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Trafiłam tu z ciekawości, sysząc całą nagonke na ruch redpill i ogólnie form samo w sobie - głownie z youtuba. Jako zahartowana wieloletnia korwinistka raczej nie jestem zbyt wrażliwa na tzw "seksizm" co za tym idzie tutejszej opinii na temat kobiet a raczej z większością się zgadzam.  Zaczynając czytać wasze historie poniekąd sama poczułam, że wychodzę z matrixa ( a przynajmniej zauważam schematy) i fakt że kobiety manipulują również innymi kobietami - i tu pojawia się postać toksycznej matki i sióstr w moim życiu i ich manipulacji.  Nie ukywająć, że widzę te schematy również u siebie. 

Ogólnie liczę, że się czegoś tu nauczę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, mac said:

Zahartowana korwinistka, czyli bezrobotna? ? 

Nie no aż tak to nie  !

 

Bo przyznam, że to i masowa produkcja dzieci jest bardziej opłacalne - w walce z socjalizmem ofc ?

 

4 minutes ago, ntech said:

Skoro korwinistka , czyli możemy porzucić te wszystkie niepotrzebne gadki, konwenanse i przejść do sedna ?

Pójdziesz ze mną do łóżka czy nie ?

 

Zawsze się trochę gwałci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MayaBee napisał:

wieloletnia korwinistka

No i cały czar prysł, jak bańka mydlana. A mogło być tak pięknie.?

 

Witamy serdecznie. Chlebkiem bożym i solą. ?

 

Nie wiem czy przemyślałaś posta powitalnego. Duża szansa, że Marek cię przywita, a on tak średnio lubi pana Janusza.

 

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Magician said:

No i cały czar prysł, jak bańka mydlana. A mogło być tak pięknie.?

 

Witamy serdecznie. Chlebkiem bożym i solą. ?

 

Nie wiem czy przemyślałaś posta powitalnego. Duża szansa, że Marek cię przywita, a on tak średnio lubi pana Janusza.

 

 W sercu mam poglądy wolnosciowe bądź co bądź ? 

 

Ale Korwin to postać wręcz memiczna,  mi raczej chodziło, że przez lata słuchania jego tekstów, malo co mnie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.