Skocz do zawartości

Rytuał godowy na treningu


armin

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj na treningu k1. Od jakiegoś czasu przychodzi tam jakaś młoda dziewczyna, co jest pewną nowością bo zwykle to jest grono męskie. To co działo się dzisiaj wokół jej osoby na treningu...

 

1. Naprzemienne "zajmowanie" się Panią, nadskakiwanie jej, uśmieszki w jej stronę rzeszy samców.

2. Niektórzy podchodzili i z wiernopoddańczością wręcz pochylali ku niej, ona z dumą patrzyła naprzód, pełne zwycięstwo, i dalej zabawiali.

3. Brak skupienia nad treningiem, no kurde, zaproś jeden z drugim ją po treningu, bo tu się ćwiczy nie uprawia zaloty.

4. Oczy proszące o minimum atencji. Choćby na nich napluła, byle zwróciła uwagę.

5. Po treningu spuszczanie się w szatni "jaka ona piękna i fajna" - skąd wiadomo że fajna, tego nie wiem, bo to jej najwyżej 5-6 trening.

 

Chcesz szacunku? Szanuj się do (przepraszam za wulgaryzm) ch*ja wafla samcu sam. Nawet jak nie będzie Cię szanował cały świat, to masz świadomość, że szanujesz się Ty sam.

 

Aportujesz na zawołanie. Skamlesz jak pani cię zleje. Łasisz się, bo szukasz atencji. Jak latasz za panią jak pies za szynką to nikt Cię nie będzie szanował, nie łudź się.

 

W spodniach masz jaja nie tylko po to, żeby ci produkowały spermę, ale też po to, żeby trzymały Ci ptaka. Dziękuję za uwagę.

  • Like 7
  • Dzięki 3
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na k1 wprost przeciwnie, nikt się nie jara, a pani nie brzydka i sylwetka sztos jak na plus minus 30 lat. 
 

No i nikt specjalnie na nią nie zwraca uwagi, ja bym na przykład nie chciał z nią być w parze, bo nie wiem jak dobrać sile ciosu i na ile mogę sobie pozwolić. 
 

Chociaż muszę przyznać że Panna daje radę lepiej niż ja na wytrzymałościówce. :) 


Btw, może chodzimy do tego samego klubu tylko w inne dni :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2019 o 00:09, armin napisał:

Po treningu spuszczanie się w szatni "jaka ona piękna i fajna" - skąd wiadomo że fajna, tego nie wiem, bo to jej najwyżej 5-6 trening.

- A jaka inteligentna!

- Ta, inteligentna, a co powiedziała?

- Właściwie to nic ale na taką wygląda ?

 

Czyli efekt aureoli w wykonaniu hors rajders.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.