Skocz do zawartości

Rosnąca liczba partnerów seksualnych młodych kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, smerf napisał:

Nie kupuje tego, jesteśmy ludzmi mającymi inteligencje która skłania nas do myślenia i świadomych wyborów. 

Wiesz, wielu inteligentnych ludzi wdupiło swoje majątki, upodliło się, przepisało na kobiety swoje zasoby, wychowywało nieswojego dzieciaka... Kiedy przychodzi do poziomu feromonów i chemii, ludźmi rządzą prymitywne prawa natury. Tyle w temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, smerf napisał:

est coś jeszcze takiego jak moralność i duchowość

To, że dana jednostka wyznaje te zasady, nie oznacza, ze reszta będzie również je wyznawać. Póki co nie zmienimy faktu, że należymy do zwierząt. 

 

22 minuty temu, smerf napisał:

steśmy ludzmi mającymi inteligencje

Jednocześnie jesteśmy użytkownikami biopowłoki - i pierwsze co robimy, to dbamy o nią:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie drama zaczęła kręcić.

 

Ja tam się cieszę, że dziewczyny coraz łatwiejsze xD

 

Żony nie szukam, a zabawić się lubię.

 

Nie dać się wkręcić w żadne farmazony, coco jumbo i do przodu.

 

Wystarczy zjeść tabletkę do końca i przetrawić. Polecam

:)

Edytowane przez alfa_sralfa
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, alfa_sralfa napisał:

Inne zaś latami szukają faceta "takiego jak kiedyś", a więc kilka miesięcy chodzenia przed seksikiem i zeby byl dzentelmen, który wszystko by dla nich robił i takie tam baje z disneya. I co ?  I nie ma takich. Faceci też się uczą. Więc te lale przez lata są same, do momentu, aż zaczną się puszczać. A więc Panowie, korzystajcie, nie pytajcie.

A same pewnie już dawno cnotę straciły. Chora logika tych kobiet. 

 

7 godzin temu, Kespert napisał:

Spora część pewnie tak. Ale też takie przechwałki kończą się wcześniejszą inicjacją - bo presja środowiska, bycie "cool" itd.

Wierzę jednak, że przynajmniej niewielka część tych nastolatków zna swoją wartość i nie musi robić czegoś by udowodnić bycie cool.

7 godzin temu, Mat2206 napisał:

Mnie zniesmaczało, teraz mi to lata. ??

Taki jakiś poziom wyjebania mam.

Super uczucie. :)

Zdaje mi się, że powoli dochodzę do tego punktu :-)

 

I jeszcze te biedne kobitki się zastanawiają, dlaczego chłop się z nimi przespał kilka razy i nagle urwał kontakt. No właśnie dlatego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiele z tych małolat się przechwala, ale fakt że tendencja jest rosnąca. Kiedyś poruszyłem ten temat w pracy (chuj wie po co). To się zaczęło - nam też wolno i że świnia ogólnie jestem.

 

Ja twierdzę, że dla kobiet im więcej partnerów tym gorzej. Ryzykują

- opinię swoją i przyszłego partnera (nikt nie chce mieć kobiety gdzie w kręgu znajomych każdy wie jaki rozrywkowy tryb życia prowadziła). 

- są niestabilne w małżeństwie bo za dużo kutangów przetrawiły. 

- zrobią sobie dziecko przypadkiem i później płacz, że nikt ją z bąbelkiem nie chce. 

 

Nie wiem jak dla was, ale mnie nic nie kręci, że byłem np. 15 partnerem seksualnym jakieś laski. 

 

Trudno też takie zachowanie tłumaczyć hormonami i zauroczeniem. Zakochanie zdarza się w zasadzie rzadko.  Jeśli dziewczyna ma 20 lat i 10 partnerów seksualnych to tego nie można wytłumaczyć zakochaniem a zwykłą lekkomyślną zabawą, takim zachłyśnięciem się możliwościami. Kobiety nie powinny iść w ilość bo same sobie szkodzą. 

 

Dobrze, że to nie mogę się wypowiedzieć kobiety bo zaraz by było - a wam wolno. Tak, nam wolno bo to nas inaczej działa :)

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy, zamiast promować wstrzemięźliwość seksualną, to rozwiązłość, podczas gdy muslimy w Europie mają po 5 dzieci, biali europejczycy jedno może dwie albo wcale. Kiedyś oni nas zdominuja. Własnie nie wiem Europa zachodnia szczególnie, ulegnie, czy wybuchnie jakaś wojna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Boromir said:

Świat się kończy, zamiast promować wstrzemięźliwość seksualną, to rozwiązłość

Trochę to dziwna refleksja, jak się przypomni liczne rady, że jak babka nie daje się namówić na seks najpóźniej na drugiej albo trzeciej randce, to należy szukać innej. ;)

 

Ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby kobiety były łatwe i chętne. Zwłaszcza te młode i ponętne. Im więcej jest chętnych i łatwych, tym większa szansa, że się trafi na łatwą i chętną. Ja tam nie jestem ani trudny, ani niechętny, więc w sam raz trafiają w moje klimaty. Jak nie lubicie puszczalskich dzierlatek, to je wyślijcie do mnie ? (Żeby była pełna jasność, łatwą i chętną 30-tką też nie pogardzę, nie jestem grymaśny.)

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Boromir napisał:

Świat się kończy, zamiast promować wstrzemięźliwość seksualną, to rozwiązłość, podczas gdy muslimy w Europie mają po 5 dzieci, biali europejczycy jedno może dwie albo wcale. Kiedyś oni nas zdominuja. Własnie nie wiem Europa zachodnia szczególnie, ulegnie, czy wybuchnie jakaś wojna.

A powiedz mi po co przejmujesz się problemami całego świata? Na większość i tak nie będziesz miał wpływu.

 

Każdy człowiek jest inny. Jedna kobieta będzie chciała od czasu do czasu tak dla sportu przespać się z meżczyzną ( najlepiej bardzo przystojnym), inna wstąpi do wspólnoty zrzeszających osoby, co chcą prowadzić współżycie dopiero po ślubie i światopogląd obu stron należy uszanować i nie próbować ' przekabacić' na jakąkolwiek ze stron.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała machina indoktrynacyjna naucza, że kobieta może to, co mężczyzna. Jest równą, jeśli nie lepszą formą ludzką.

Rozwiązłość jest teraz "w modzie". Tak jak sięganie po używki.

Niestety kobiece ciało i umysł, nie są przystosowane do takiego wyniszczania. Po prostu psują się trochę wcześniej niż mężczyźni. Mimo to większość próbuje, szczególnie za młodu.

 

Co do 15latek z 10 partnerami. Możliwe. Jak zaczęła karuzelę w wieku 14 lat, to nie jest nawet parter co dwa miesiące.

Choć zakładam, że większość to bajdy. Chęć dostosowania się do grupy(społeczeństwa).

 

Osobiście, szkodzi to zarówno kobietą i mężczyzną. Rozpad społeczeństwa, rodziny. Odejście w stronę poligamii.

Czytałem kiedyś badania na ten temat. Coraz większa ilość kobiet ma coraz większą ilość partnerów(seksualnych).

Niestety korzysta z tego coraz węższa grupa mężczyzn.

Nie mam problemu ze znalezieniem chętnej na noc. Mam problem, żeby znaleźć(przyszłą) matkę swoich dzieci.

 

 

 

Edytowane przez Dakota
poligamii
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Morfeusz napisał:

@Mosze Red

Choć nadal dziwią mnie posty nawet doświadczonych Braci na forum, o szukaniu myszek "innych niż wszystkie", na żony, itp. 

 Nie ciebie jednego. Próbują z człowieka zrobić "karyniarza" i znają tyle super dziewczyn, że jakoś do żadnej nie startują na stałe.

 

Ja już wczesniej gdzieś indziej pisałem, że na moje oko średnia dla imprezowej 22-24 latki (smv 6-8) to będzie kolo 50 i sie z tego nie wycofuję.

 

Co do Pań. Bardzo Dobrze! Niech sie chwalą ile wlezie! A my uważnie słuchajmy.

 

W Niemczech chodzą po ulicach\siedzą w metrze i głośno gadają przez telefon\miedzy sobą o kutasach i kto je ostatnio ruchał widziałem z kilkanaście razy.

 

Jedno mnie tylko niesamowicie boli ;[ Dziewczyno skoro tak szybko nabijasz ilość bolców to dlaczego większość z was to nadal takie cholerne kłody!

 

 

"kurwa bez zębów!" <- rozumie na 40 sekund....

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości wygooglowalem na typowo kobiecym forum wizaz tematy o ilości partnerów ( seksualnych) i tam liczba oscylowała 4-6. Myślę, jednak że przesiadują tam głównie kobiety +27lat do 40. Posty wydawały się merytoryczne: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271433

 

Zatem można zaryzykować stwierdzenie, że niektóre nastolatki ze' screena'do każdej cyferki autentycznej dodali +5, +7, ale żeby tak koloryzować i się przechwalać?

 

 

Edytowane przez równieśnikSzpilki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to chore, ja mam ponad 20 lat - ilość partnerek 0.

Kobieta ponad 20 kilku/nastu partnerów - gdzie oni są? Jak chadów na ulicach widuje się rzadko dosyć.

Wychodzi, że jakiś nikły % facetów rucha wszystkie laski.

Edytowane przez Analconda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest to kwestia wojny damsko-damskiej.

Współczesny świat, globalizacja, media społecznościowe są ogromnym mechanizmem do destrukcji samooceny ludzi. Modelki/modele nawet w głupiej reklamie pasy do zębów, przerysowanie i wyidealizowane życie influencerów, świat muzyki, filmów jest przesiąknięty fałszywymi nieistniejącymi ideałami. Dziewczyna która oddaje się innemu mężczyźnie co tydzień nie robi tego bez powodu. Nie robi tego raczej aby zaspokoić potrzeby cielesne, bo to domena mężczyzn jest hiperaktywność seksualna. Dla mnie jest to rozpaczliwe, podświadome chwytanie się "brzytwy" ze strachu przed ostatecznym upadkiem samooceny, oczywiście chwilowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Klariett said:

to domena mężczyzn jest hiperaktywność seksualna

Mysle że się bardzo mylisz. To głupi stereotyp nie wiem przez kogo wymyślony i w sumie taki trochę balorycerski - ach te nasze panie takie grzeczne, gdzie by im tam w głowie były jakieś gangbangi czy nowy kutas co tydzień.

 

Z tego co ja w swoim już nie tak krótkim życiu widziałem to kobiety przeciętnie mają tak samo duże potrzeby seksualne, co mężczyźni. Ba! Znałem takie które notorycznie miały problem że znalezieniem chłopa z libido na ich poziomie - i to wcale nie dlatego, ze nie szukały.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Kobieta ponad 20 kilku/nastu partnerów - gdzie oni są? Jak chadów na ulicach widuje się rzadko dosyć.

Bo tu nie chodzi o żadnych Chadów tylko o środowiskowych liderów - kolesiów, którzy rządzą na osiedlu, w szkole, w klubie i na imprezie. @Analconda nie musisz być żadnym Chadem żeby sobie zaruchać, kup sobie Ecstasy popij browarem idź do klubu i sam zobaczysz jakie to proste.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ace of Spades napisał:

kup sobie Ecstasy popij browarem idź do klubu i sam zobaczysz jakie to proste.

Statystycznie jak widać to nie jest możliwe - temat jest o Polkach nie Polakach - w innych krajach to samo mały % facetów rucha tylko. Wiesz dlaczego tak jest? Bo ja się do laski nawet nie odezwę - wiem wspomagacze dodają odwagi trochę - tylko taki chad lub bad boy z tym samym ma jeszcze większe szanse. A o co chodzi z kobietami - w ogóle nic się nie starają tylko dają chadom i badboyom.

 

@leto

Mam znajomego dilera, żartuje jak coś - chce się popisać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda żeby nie było - ja dilerów szanuję, no ale powiedzmy sobie szczerze - to są małe cwane chujki. Swoją drogą pewnie też przez to uratowali niejednemu rozum i godność człowieka, bo taki jeden czy drugi po załadowaniu paru gramów "kokainy" od Sebiksów, gdyby to była kokaina a nie wyrób kokainopodobny, zamiast dziwić się że coś słabo klepie i kończyć balet nad ranem grzecznie w łóżeczku, konczyłby na OIOMie z psychozą i ładowanym dożylnie lorazepamem.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda

 

Myślę , że nawet w takich aglomeracjach jak Berlin, który masz podany w lokalizacji , mimo imigrantów( nie tylko uchodźców) z całej Europy obu płci jest dużo mężczyzn, którzy nie mają partnerki.

 

Podejdź do tematu, że jak się ktoś znajdzie to może być miło, a jak nie to może akurat teraz na przełomie 2019/2020 to nie jest jeszcze Twój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, leto said:

To spróbuj świadomie nie oddychać.

Co ma oddychanie do seksu? Wiadomym jest że brak seksu cie nie zabije a brak tlenu już tak więc jest to słabe porównanie.

 

1 hour ago, Analconda said:

gdzie oni są? Jak chadów na ulicach widuje się rzadko dosyć.

Zapominiałeś o sponsorach.

 

Wygląda na to że kobiety są z innej gliny ulepione skoro nie podejmują świadomych wyborów i jedynie gadzi instynkt nimi rządzi.

A czy przypadkiem kobieta nie została stworzona z żebra Adama?

Nie pasuje mi ta teoria do całokształtu pomija ona kwestie moralności kobiet jako ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, równieśnikSzpilki napisał:

którzy nie mają partnerki

Temat tyczy się rosnącej ilości partnerów seksualnych.

Nie chce i nie będę chciał normalnej dziewczyny. Laski mają coraz więcej partnerów w  coraz młodszym wieku. A mężczyźni o ile w ogóle to mało bo chady i badboye zabierają wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.