Skocz do zawartości

Dziecko z kobietą borderline


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Thalion napisał:

@fikakowo a że się tak zapytam, jak się udał grill ? Co zamierzasz dalej ?

Przez pierwszą godzinę dziewczyny nie było bo uciekła z domu z załamania do koleżanki i nie zamierzała wracać póki jesteśmy. Ojciec do niej wydzwaniał, bo jednak w takiej sytuacji to był obowiązek przyjść. Siedzieliśmy bez humoru bez niej przy cieście. Wszyscy nie dowierzali w to co się stało.   Potem zaczęliśmy gadać o kolesiu, który prawdopodobnie zrobił tego dzieciaka i o powtórce moich testów miejscowym laboratorium. 

Potem przyszła dziewczyna z koleżanką. Tak bezczelnego zachowania się nie spodziewaliśmy.  Zamiast cokolwiek wyjaśnić, klepała sobie na wesoło z koleżanką jak gdyby nigdy nic. Może tylko trochę pogadała o tym. Wspominała, że chce w sądzie zrobić badania bo są dokładniejsze. W sumie to i tak większość tego spotkania gadali o innych sprawach. Ja milczałem większość czasu, bo to ja na tym najbardziej cierpiałem. Rodzice pytali czy będziemy w ogole jeszcze ze sobą gada i mówili że mogę do nich wpadać jeśli mam ochotę. Widać, że mnie polubili. Chociaż raczej nie ma to sensu moim zdaniem. Nie mam po co tam wpadać.

 

Zaproponowałem zbadanie za jednym razem mnie o tego kolesia, ale dziś  już dziewczyna zmieniła zdanie. Mówi, że skoro testy tak wyszły to nie mam sensu badać jeszcze raz a jeszcze wczoraj uparcie twierdziła, że to pomyłka.  Z tego co widzę teraz już jej nie zależy, żebym był ojcem i wrócila do starego zdania, czyli nie chce mnie na ojca tak jak od samego poczatku (nie powiedziała wprost, sam to wywnioskowałem) a jeszcze wczoraj się zarzekała, że to pomyłka i to na pewno ja. . Chce tylko zbadać tego kolesia, a jesli to nie on to najwyżej będzie bez ojca.

 

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może się myle i oby tak było ale mam jakieś dziwne przeczucie że Ty @fikakowo chcesz uznać tego dzieciaka i jeśli tylko ta laska spojrzy na Ciebie przychylnym okiem to tak zrobisz. Tak jak mówie, obym się mylił. I zgadzam się z przedmówcami, stary nie obraź się ale z Tobą jest coś nie tak chyba. Uciekaj od niej i jej rodziny jak najdalej, zamknij ten rozdział w życiu i się nie oglądaj za siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thalion napisał:

Być może się myle i oby tak było ale mam jakieś dziwne przeczucie że Ty @fikakowo chcesz uznać tego dzieciaka i jeśli tylko ta laska spojrzy na Ciebie przychylnym okiem to tak zrobisz. Tak jak mówie, obym się mylił. I zgadzam się z przedmówcami, stary nie obraź się ale z Tobą jest coś nie tak chyba. Uciekaj od niej i jej rodziny jak najdalej, zamknij ten rozdział w życiu i się nie oglądaj za siebie.

Nie, nie chcę uznawać dzieciaka. Zresztą nawet jakbym chciał to panna pod żadnym warunkiem mnie nie chce już w życiu w żadnym celu. To by był strzał w łeb dla mnie bo pewnie byłoby wypominanie " przecież nie jesteś jej prawdziwym ojcem" przy pierwszej lepszej kłótni. Więc podejście panny do mnie już niejednokrotnie chroniło mnie i chroni przed głupimi decyzjami.

Będzie sobie badać kolejnego kolesia a jak nie wyjdzie test pozytywnie to niby nie będzie miało ojca bo laksa nie ma pomysłu czyje jeszcze może być.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2020 o 00:02, fikakowo napisał:

 najwyżej będzie bez ojca.

 

Bzdura. Z kogoś będzie doiła alimenty. Nie daj się wrobić , bo potem będzie za późno i zostaniesz z wydatkiem na 25 lat.

To nie jest kwestia honoru czy racji to kwestia 1000x12x25=300 tyś pln.

Stać Cię ?

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ntech napisał:

Bzdura. Z kogoś będzie doiła alimenty. Nie daj się wrobić , bo potem będzie za późno i zostaniesz z wydatkiem na 25 lat.

To nie jest kwestia honoru czy racji to kwestia 1000x12x25=300 tyś pln.

Stać Cię ?

Raczej nie. Chociaż studenciakowi z pracą weekendową to nie wiem kto przywali takie alimenty. Panna może jest grubo pojebana ale nie na tyle, żeby ze mnie jeszcze kase doić. Wiem, że tu zawsze czarne scenariusze wymyślacie, ale akurat w tej kwestii tego nie zrobi. Znam ją lepiej niż wy z tego opisu. Oddali mi nawet za badania Dna. Mam kontakt z prawnikiem, bo mialiśmy robić mediację i ustalać wszystko z panną, jeśli dzieciak byłby mój. Już go poinformowałem, że nie mój, więc będzie wszystko załatwiał.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/25/2020 at 10:28 AM, fikakowo said:

Wpisała mnie na ojca w urzedzie i w szpitalu.

Także tego... już nic w kwestii uznawania czy nie uznawania, od Ciebie nie zależy.

Papier jest? Jest.

Ojciec wpisany? Wpisany.

 

Ona w tej chwili nie musi robić nic. Ty - jesli nic nie zrobisz - to za kilka miesięcy już tego nie odkręcisz. Pozostaje tylko to:

3 hours ago, fikakowo said:

Mam kontakt z prawnikiem, ..... Już go poinformowałem, że nie mój, więc będzie wszystko załatwiał.

Teraz Ty - albo prawnik - musicie złożyć wniosek o zaprzeczenie ojcostwa.

Jesli tego nie zrobisz, to będzie obowiązywać co? - to co już jest w papierach.

Niech mnie jakis Brat prawnik poprawi, ale na zaprzeczenie ojcostwa jest bodajże zaledwie sześć miesięcy - potem nawet z badaniami DNA, NIC nie zrobisz.

Nieważne że nie Twoje, ważny interes społeczny jest taki, że ktoś na nie musi płacić, więc będziesz płacił.

 

3 hours ago, fikakowo said:

studenciakowi z pracą weekendową to nie wiem kto przywali takie alimenty

Sąd Rejonowy, Wydział Rodzinny, odpowiedni do miejsca zamieszkania.

 

3 hours ago, fikakowo said:

Oddali mi nawet za badania Dna

Pokaż mi inny biznes (legalny), gdzie inwestując kilka tysięcy dzisiaj, masz za pół roku stały tysiąc miesięcznie, przez następne 18-25 lat.

Gdzie prokuratura i sądy, wiedząc doskonale że nie jesteś ojcem, i tak będą wysyłać komornika.

Opłaca się dzisiaj uśpić czujność przyszłego "dawcy kasy"?

Właśnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kespert napisał:

Także tego... już nic w kwestii uznawania czy nie uznawania, od Ciebie nie zależy.

Papier jest? Jest.

Ojciec wpisany? Wpisany.

Nie wiem czy to jest tak do końca jak mówisz, że nie ważne czy uznałem. Równie dobrze może sobie wpisać Andrzeja Dude na ojca i co  dadzą mu alimenty bez gadania?  Tak tylko pytam, bo wątpie. 

Tak czy siak, dopytam swojego prawnika co muszę zrobić. 

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, fikakowo said:

Równie dobrze może sobie wpisać Andrzeja Dude na ojca i co  dadzą mu alimenty bez gadania?

Wpisać może i by wpisali. Może nie celebrytę, ale Jana Kowalskiego z Pcimia Dolnego - raczej tak. Byleby było nazwisko i PESEL, jak pani powie że "on nie może przyjechać, zarabia w Niemczech na wyprawkę dla maleństwa".

Tylko że Andrzej Duda:

- nie był w szpitalu zobaczyć dziecko, co ewentualnie zezna cały personel

- nie kontaktował się z panią, w przeciwieństwie do Ciebie - co zezna cała jej rodzina i znajomi... i zdziwiłbyś się, ile osób z Twojej rodziny

- no i najważniejsze, to nie Andrzej D. jest wpisany w oficjalne, urzędowe papiery szpitala, na podstawie których wystawiany jest akt urodzenia. Prawnie mówiąc, obywatel państwa polskiego, zaczyna się od aktu urodzenia, a tam jest wpisane nazwisko matki i nazwisko ojca... na razie Twoje, jak zrozumiałem.

36 minutes ago, fikakowo said:

dopytam swojego prawnika co muszę zrobić

I o to tylko chodzi!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fikakowo napisał:

Raczej nie. Chociaż studenciakowi z pracą weekendową to nie wiem kto przywali takie alimenty. Panna może jest grubo pojebana ale nie na tyle, żeby ze mnie jeszcze kase doić. Wiem, że tu zawsze czarne scenariusze wymyślacie, ale akurat w tej kwestii tego nie zrobi.

Czarne scenariusze? Słucham? To nie są wymysły randomów z internetu, tylko samo życie... Jeszcze w myślach zakładasz taki scenariusz, że studenciakowi nie dowalą wysokich alimentów. O chłopie.!!!

 

Uciekaj i żadnych absolutnie spoufalań z rodziną tej dziewczyny!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gnukij1 napisał:

Czarne scenariusze? Słucham? To nie są wymysły randomów z internetu, tylko samo życie... Jeszcze w myślach zakładasz taki scenariusz, że studenciakowi nie dowalą wysokich alimentów. O chłopie.!!!

 

Uciekaj i żadnych absolutnie spoufalań z rodziną tej dziewczyny!!!!

Rodzina to akurat była i zawsze będzie dla mnie dobra. Nienawidzą swojej córki za to jakie piekło oni sami  przez nich muszą przechodzić. To nie tylko mi zrobiła piekło, ale im takie same.  

Tak czy siak nie mam po co się z nimi kontaktować skoro dzieciak nie mój, ale uwierz mi, że traktowali mnie jak członka rodziny i jeśli ktoś miałby mi jeszcze dokopać to ta panna a nie rodzina, która była murem za mną w całej tej sytuacji.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, gnukij1 napisał:

@fikakowo Ja wszystko rozumiem, że przyznali Ci rację, poklepali Cię po pleckach.

Ale jednak to jest ich krew, a ty niestety jesteś obcym facetem i nawet pomimo całej sympatii, będą stać za swoją córką w razie poważniejszych rozgrywek. Nie miej złudzeń stary...

 

Prawda, prawda, wielka prawda.

To nie są Twoi przyjaciele, koniec końców zawsze wybiorą córkę niż kogoś obcego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2020 o 23:50, fikakowo napisał:

 

Bracie śledzę twój post od początku teraz najważniejsza jest chłodny umysł tak jak inni bracia radzili domknijwszystkie sprawy formalne. W interesie państwa jest to żebyś to ty płacił na dzieciaka a nie fundusz , musisz złożyć wniosek do sądu o zaprzeczenie ojcostwa jak najszybciej.Gdy już to zrobisz udaj się do psychologa by pomógł ci sie uporać z twoimi myślami jesteś bardzo młody tak jak ja jeszcze całe życie przed nami.

Wiem że ci ciężko i że nowa rodzina dobrze ciebie traktowała, ale spokojnie teraz najważniejszy jesteś ty gdy już się zajmiesz sobą ogarniesz swoje myśli to za rok możesz wpaść do nich na herbatkę. Nie wpadaj w używki alkochol narkotyki imprezy seks to równia pochyła spróbuj postawić sobie cel który skupi twoją uwagę i odrzuci negatywne myśli np fanatyczny trening czytanie książek obojętnie ważne byś zajął czymś umysł trzymaj się bracie.

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WsiunzSuchej napisał:

Bracie śledzę twój post od początku teraz najważniejsza jest chłodny umysł tak jak inni bracia radzili domknijwszystkie sprawy formalne. W interesie państwa jest to żebyś to ty płacił na dzieciaka a nie fundusz , musisz złożyć wniosek do sądu o zaprzeczenie ojcostwa jak najszybciej.Gdy już to zrobisz udaj się do psychologa by pomógł ci sie uporać z twoimi myślami jesteś bardzo młody tak jak ja jeszcze całe życie przed nami.

Wiem że ci ciężko i że nowa rodzina dobrze ciebie traktowała, ale spokojnie teraz najważniejszy jesteś ty gdy już się zajmiesz sobą ogarniesz swoje myśli to za rok możesz wpaść do nich na herbatkę. Nie wpadaj w używki alkochol narkotyki imprezy seks to równia pochyła spróbuj postawić sobie cel który skupi twoją uwagę i odrzuci negatywne myśli np fanatyczny trening czytanie książek obojętnie ważne byś zajął czymś umysł trzymaj się bracie.

Dzięki. Pierwsze parę dni czułem się masakrycznie, od wczoraj  całkiem dobrze i w sumie się już pogodziłem z całą tą sytuacją. Staram się zacząć żyć na nowo i wszystko sobie poukładać. W alkohol, narkotyki  nie wpadnę bo od zawsze mnie brzydziły te rzeczy. Szkoda, że siłowna na którą chodziłem od ładnych paru lat pozamykana bo to teraz by się bardzo przydało, żeby przestać myśleć o tym, trening w domu  to niestety nie to samo.

 

 

 

@Kespert Generalnie panna twierdzi, że w urzędzie podawała tylko moje imię(bez nazwiska), bo dziecko przypiswała na swoje nazwisko.Jak dla mnie wydaje się to dziwne. Od kiedy podaje się niby tylko samo imię ojca w urzędzie? Prawnik powiedział to samo, że wydaje się dziwne. Będzie składał wniosek o zaprzeczenie ojcostwa.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za debata. Cała strona powielania tego samego. Masz wyniki badań - działasz. Nie ma to już co kombinować i rozgrzebywać. Ciesz się, że to nie Twoje. Napisałem już kilka miesięcy temu - Ty leć robić testy HIV, bo jak panienka obrabiała sporo kutasów, to jeszcze będziesz chodził w nowych "adidasach" tego lata.

 

Potem do psychologa i wyleczyć swoją główkę, a z innymi pannami obcować tylko w prezerwatywach, chyba, że lubisz żyć na krawędzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, fikakowo said:

Od kiedy podaje się niby tylko samo imię ojca w urzędzie?

Od wtedy, od kiedy pannie się pomyliły bajery. Nawet prosto zgadnąć, skąd.

Jako dorosły człowiek, jeśli załatwić coś chcesz w urzędzie, jest spora szansa że będziesz musiał wpisać nie tylko PESEL, ale też imię ojca i matki - ale tylko imię. Taka zaszłość historyczna, rodem z okupacji rosyjskiej. Z tym panna sie spotkała, i na tej podstawie wysnuła swą opowieść... nie musze dodawać, że fałszywą.

 

A naprawdę czym innym jest podanie danych ojca, a czym innym wybór jakie nazwisko ma nosić dziecko. Zresztą, nazwisko dziecka nie ma żadnego wpływu na procesy o alimenty. Są rodziny, gdzie ojciec_mąż_aktualny/matka/dziecko/prawdziwy_ojciec, wszyscy mają cztery różne nazwiska - ale dla sądu rodzinnego to nic nie znaczy. Tutaj:

8 hours ago, fikakowo said:

Prawnik powiedział to samo, że wydaje się dziwne. Będzie składał wniosek o zaprzeczenie ojcostwa.

Dokładnie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kespert Prawnik kazał zapytać  ją drugi raz co dokładnie podawała w urzędzie to dalej to samo. A jak jej mówię, że będę składał wniosek o zaprzeczenie ojcostwa to się pyta "po co?"? To mnie już rozje*. Mówiłem, że można po dobroci podpisać to u prawnika to też pyta "po co?"

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fikakowo napisał:

A jak jej mówię, że będę składał wniosek o zaprzeczenie ojcostwa to się pyta "po co?"? 

 

2 godziny temu, fikakowo napisał:

Mówiłem, że można po dobroci podpisać to u prawnika to też pyta "po co?"

Złota dziewczyna, chce ci dać możłiwość bycia ojcem. Przecież nie ważne kto zrobił, ważne kto wychował i łoży!!!! ?

 

Ogarnij sprawy prawne i odetnij się od tej patologii raz na zawsze. Pamiętaj, że przebywając z toksycznymi ludźmi, zwiększa nam się tolerancja i coraz więcej toksycznych rzeczy zaczynamy uważać za normalne. Dlatego trzeba się odciąć raz a dobrze. 

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.