Skocz do zawartości

Dziecko z kobietą borderline


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz wbij sobie do głowy że w razie wu pójdzie do sądu, rozpłacze się, powie że ona chciała inaczej, ale poród, szok, bla bla bla bla i sędzia przyklepie jej "intencję" że Twoje imię wystarczy.

Że przecież on do nas na grilla chodził, mówił że się oświadczy, z rodzicami się zna (rodzice jako świadkowie potwierdzą), przecież to od zawsze ojciec mojego dziecka, snif snif.

 

Wbij sobie do głowy - pisz zaprzeczenie ojcostwa. Napisz z prawnikiem mimo wszystko.

Twoje imię to nie Ty, to nie Twoja ręka, to nie Twoje dziecko. Wszystko na papierze.

 

Inaczej obudzisz się jak już będzie za późno - a czas leci. Masz "tylko" 6 miesięcy. Nie trać czasu na pierdolenie i gierki. Zaprzecz. Oficjalnie, na piśmie i pieczątką notariusza i prawnika.

 

A to że prawnik Ci mówi że nic nie musisz robić - rób mimo wszystko. Polskie prawo i system sądowniczy jest w stanie zaskoczyć polskich prawników na każdym kroku. To że prawnik się nie spotkał nie oznacza, że sędzia (albo inaczej - sędzina) nie przyklepie, a Twój prawnik rozłoży ręce i powie "No wie Pan, nie spotkałem się ani nie słyszałem o takim przypadku, jak to się mogło stać." Chuja go to obchodzi, nie on w razie wu będzie płacił przez 25 lat. Na walkę z systemem prawnym zakładam że Cię nie stać aby się szlajać po nie wiadomo jakich instancjach - więc rób jakby tam było wpisane Twoje imię.

 

Edytowane przez Vishkah
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla świętego spokoju, dla pewności napisz wniosek o zaprzeczenie ojcostwa, nic nie stracisz, a może cię to uratować. Nie ryzykuj, w polskim sądzie różne cuda się dział. Państwo zawsze woli jak płaci pieniądze jakiś koleś, bo państwu ekonomicznie się nie opłaca płacić alimentów, więc robią wszystko by komuś wcisnąć ten obowiązek. Pisz zaprzeczenie o ojcostwo posłuchaj ludzi z forum zanim będzie za późno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz jeszcze jakiś argument to sobie spójrz na tytuł własnego tematu, który sam założyłeś:

 

"Dziecko z kobietą BORDERLINE"

 

Nie puszczalską, nie dziwką, nie nimfomanką.

 

Jeśli jeszcze potrzebujesz jakiejś argumentacji i chcesz jeszcze zmarnować trochę czasu to przejrzyj sobie forum na podobne tematy - może być po tym słowie - kluczu. Przynajmniej zmarnujesz czas w jakiś pożyteczny sposób.

 

Rób tak jakby zależało od tego Twoje życie - bo zależy.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, fikakowo said:

Peselu mojego też nie ma. Prawnik mówi, że nic nie muszę robić.

Aż sobie odświeżyłem stosowne procedury, i racja, akurat PESELU już nie trzeba podawać. Jedziemy.

 

1. Szpital wypełnia "Kartę urodzenia", i w terminie 3 dni przekazuje do właściwego Urzędu Stanu Cywilnego, Działu Rejestracji Urodzeń. Właściwego ze względu na miejsce urodzenia dziecka.

Wzór Karty : https://www.gov.pl/attachment/e17482a3-72d6-42e4-b34a-027f54fb092d

- przekazanie i sporządzenie następuje w szpitalu

- szpital przekazuje matce, gdzie i kiedy ma się udać po uzyskanie aktu urodzenia

- tutaj wpisuje się wyłącznie adres, wykształcenie i czas pobytu w Polsce ojca - nie ma jego danych osobowych

 

2. Na podstawie Karty, w terminie 21 dni od jej wystawienia, matka udaje się USC.

- Kierownik USC przygotowuje protokół, który będzie zawierać dane dziecka i jego rodziców. Podpisze go tylko matka i kierownik USC. Tu jest potężne pole do nadużyć - możesz wpisać Andrzeja Dudę, jeśli Kierownik USC pozwoli.

- na tej postawie, USC tworzy akt urodzenia, nadaje PESEL dziecku, i może też je zameldować pod podanym przez matkę adresem

- matka dostaje bezpłatnie jeden odpis skrócony aktu urodzenia, powiadomienie o nadaniu PESEL, i potwierdzenie o zameldowaniu dziecka

Wzór odpisku skróconego, strona 23 :https://samorzad.pap.pl/sites/default/files/2020-04/Rozporządzenie w sprawie wzorów dokumentów wydawanych z zakresu rejestracji stanu cywilnego.pdf

I rzeczywiście, nie ma tu PESELU ojca, jest wyłącznie imię i nazwisko.

Co ciekawsze, nawet w odpisie zupełnym (strona 3) nie ma PESELU ojca, jest wyłącznie miejsce i data urodzenia.

 

Wnioski:

1. Znając datę i miejsce urodzenia ojca, może go wpisać matka bez jego wiedzy, obecności czy świadomości.

2. Nazwisko i imię dziecka wybiera osoba zgłaszająca narodziny do USC. Nazwisko dziecka to osobna rubryka.

 

5 hours ago, fikakowo said:

Dobra wychodzi na to, że nic nie muszę robić bo spojrzałem na akt urodzenia i jestem tam wpisany z samego imienia i jej nazwisko zamiast mojego. Więc taka osoba nie istnieje. Peselu mojego też nie ma. Prawnik mówi, że nic nie muszę robić.

"nic nie muszę robić" - w jej interesie jest przekonanie Cię, że nic nie musisz robić. Na razie.... za pół roku wniosek o alimenty (zaległe też).

"spojrzałem na akt urodzenia i jestem tam wpisany z samego imienia i jej nazwisko zamiast mojego" - znaczy, widziałeś odpis skrócony aktu urodzenia, wydawany bezpłatnie, ten bez daty/miejsca narodzin ojca.

Odpis skrócony nie zawiera wszystkich informacji podanych do aktu urodzenia przez matkę.

Poprawienie informacji w akcie urodzenia, na przykład nazwiska ojca, z "oczywistej pomyłki" to chwilka, i jeden podpis urzędnika USC. Pani była po porodzie, pomyliło sie biedactwo z emocji...

"Peselu mojego też nie ma" - mój błąd, nie wiedziałem że zmieniły się procedury, i już PESELU nie trzeba podawać. Swoją drogą, ułatwienie nadużyć.

"Prawnik mówi, że nic nie muszę robić." - po pierwsze, zmień prawnika. Po drugie, na mężczyznę i fachowca od spraw rodzinnych. Po trzecie, złóż wniosek o zaprzeczenie ojcostwa - liczy się jego data, a nie zasadność. Nic na tym nie stracisz, możesz tylko zyskać.

Po czwarte, zrobisz co zechcesz.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cuda na kiju :  o

Ktoś nawet napisał tutaj, że takie historie na tym forum dają najwięcej. 

Mimo tego błagam nie rób za pół roku wątku o tym, że znowu ją zalałeś, albo jednak musisz płacić alimenty, bo nie zaprzeczyłeś ojcostwa.

Edytowane przez Leebido
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maniek napisał:

Czytam i nie wierzę, ile można tłuc człowiekowi do głowy a on swoje... Bracia "strzępią klawiatury" na darmo chyba....

To jest chyba norma. Ludzi przychodzą po "rady" aby potwierdzić to, co wiedzą. Zamiast spróbować konfrontować się z własnymi przekonywaniami.

 

1 godzinę temu, Maniek napisał:

Może mnie ktoś oświeci...

Na pewno młodość. Poczucie nietykalności (niezniszczalności).

Trochę młodzieńczej naiwności i romantyzmu

i strasznie dużo uporu, którego nie da się wytłumaczyć wiekiem.

 

Co się przejmujesz @Maniek?

Przecież ostrzegaliśmy. Dawaliśmy rozwiązania i porady.

 

@fikakowo przejrzy na oczy albo zderzy się z rzeczywistością.

Jego życie, jego decyzje a karawana jedzie dalej.

Coffin Dance Meme (Original) Music Video Funeral Dancers ...

Edytowane przez Dakota
Muzyka po kliknięciu grabarzy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fikakowo napisał:

@Maniek@Dakota A gdzie ja powiedziałem, że nie złoże tego wniosku o zaprzeczenie? Powiedziałem, że prawnik powiedział, że nie trzeba a nie, że nie złożę.

Można było tak wywnioskować choćby z

W dniu 29.04.2020 o 13:42, fikakowo napisał:

@Tyson Dobra wychodzi na to, że nic nie muszę robić bo spojrzałem na akt urodzenia i jestem tam wpisany z samego imienia i jej nazwisko zamiast mojego. Więc taka osoba nie istnieje. Peselu mojego też nie ma. Prawnik mówi, że nic nie muszę robić.

 

Swój post podtrzymuje. Wierzę jednak, że jesteś roztropny i zadbasz o swój dobry interes.

Bo jak zdajesz sobie sprawę, to jest gra.

Tu nie chodzi o dzieciaka a o pieniądze i komfort (twojej ex).

Twoja przyszłość w twoich rękach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fikakowo napisał:

Pewnei, że to zrobię, bo jak laska nie znajdzie tatusia to zgłosi się po fundusz alimentacyjny, poszperają, znajdą moje dane ze szpitala, stwierdzą, że jest ojciec i przywalą alimenty zamiast dać z funduszu.

Bardzo słuszna decyzja. Wiesz z prawnikami jest jak z lekarzami, są nieźli fachowcy i są konowały. Zawsze warto zasięgnąć drugiej opinii, żeby jak najlepiej zadbać o swoje interesy. W twoim przypadku stawka jest wysoka, zatem lepiej teraz wydać tysiąc czy dwa więcej na prawników, którzy w 100% zadbają o moje interesy niż w przyszłości wydać set tysięcy na alimenty dla nieswojego dzieciaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2020 o 15:52, Vishkah napisał:

Jeżeli chcesz jeszcze jakiś argument to sobie spójrz na tytuł własnego tematu, który sam założyłeś:

"Dziecko z kobietą BORDERLINE"

Zapomniałeś ? Ona zdanie zmienia co godzinę. Dziś ktoś inny jest ojcem, jutro Ty. Dziś nie chce alimentów , jutro zechce. Dziś się dogaduje jutro Cię zniszczy....

To nie jest normalna osoba z którą można jak z dojrzałym człowiekiem logicznie omówić "co robimy dalej"

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona może próbować uśpić twoją czujność. Jak kobieta by mówiła mężczyźnie ciągle o alimentach, to ten od razu składałby wniosek o zaprzeczenie ojcostwa, a jak mu powie, że nie chce alimentów, to facet może macnąć ręką, a potem nagle jak już dla mężczyzny będzie za późno, wymusi alimenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 24.04.2020 o 13:49, fikakowo napisał:

 

Dzieciak nie mój. A już jezdzilem tam ostatni miesiac i sie przyzwyczailem do tego dzieciaka. Mam ochote sie zajebac i powiesic... Najlepsze ze zaraz jade do nich na grilla z moja rodzina. Bedzie jazda.

 

W którym labo robiłeś testy? Anonimowe czy od razu do celów sądowych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2020 o 22:23, AntekSzprycha napisał:

W którym labo robiłeś testy? Anonimowe czy od razu do celów sądowych? 

Anonimowe za 600 zl, laboratorium-dna.pl   Potem jak wyszly negatywne to laska powtarzala badania w swoim miescie na wlasny koszt i wzięła mnie i drugiego typa i wyszlo że to jego a typ ma ponad 40 lat.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fikakowo napisał:

Anonimowe za 600 zl, laboratorium-dna.pl   Potem jak wyszly negatywne to laska powtarzala badania w swoim miescie na wlasny koszt i wzięła mnie i drugiego typa i wyszlo że to jego a typ ma ponad 40 lat.

Jest możliwość żebyś przesłał mi tego pdfa z wynikami na maila? Nawet z zamazanymi do połowy profilami jak nie chcesz ujawniać swojego dna. Kurwa jestem w takiej sytuacji ze u mnie wyszły pozytywne a ja im nie wierze i nie spie po nocach. Mojej ktoś coś dojebal do drina na baletach, raz jedyny poszła z kolezanka i nie pamietała jak do domu wrocila. Za miesiąc wyskoczyła, że jest w ciąży. Kurwa cieszyłem się bo to moja pierwsza córa. Ona tez się cieszyła. Tyle, że pare dni po porodzie Ona zamknęła się w sobie i płakała po kątach. Myślałem że depresja poporodowa, ale nie.. Ona wyskakuje, że ma jakieś sceny w oczach, że ktoś gdzieś Ją prowadzi w krzaki, ze Ją zgwałcił. Kurwa testy wyszły na moja korzyść a wyobraź sobie, że Ona sama w nie nie wierzy, bo mówi, ze pamieta tego ryja! Rzeczywiście dziecko niepodobne do żadnego z nas a nawet wg niej wyglada jak Jej oprawca. Kocha je bardzo dba i w ogole, porządna kobieta zawsze była, nigdy nie waliła się nie będąc w związku. Tylko ja nie mogę tego wszystkiego udźwignąć skoro sama mówi, ze podobne do niego to mysle ze może tak być. Tez robiłem w tym labo i potwierdzili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AntekSzprycha podaj mail na priv

@AntekSzprycha Jak test wyszedl 2 razy, że twoje, to na 100% jest twoje. Robiłeś w jednym labie czy w  dwóch różnych te dwa badania? 

Wyglądem dzieciaka się nie sugeruj, bo  ta niby moja córka też była podobna do mnie bo miała identyczne oczy i usta a wyszło, że nie moja. Za to do tego prawdziwego ojca w ogóle niepodobna. Wygląd dziecka to możesz porównać jak będzie miało co najmniej rok.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fikakowo napisał:

@AntekSzprycha podaj mail na priv

@AntekSzprycha Jak test wyszedl 2 razy, że twoje, to na 100% jest twoje. Robiłeś w jednym labie czy w  dwóch różnych te dwa badania? 

Wyglądem dzieciaka się nie sugeruj, bo  ta niby moja córka też była podobna do mnie bo miała identyczne oczy i usta a wyszło, że nie moja. Za to do tego prawdziwego ojca w ogóle niepodobna. Wygląd dziecka to możesz porównać jak będzie miało co najmniej rok.

Już dawno napisałbym priv ale nie mogę wysyłać wiadomosci. Jestem nowy na tym forum i jeszcze nie ogarniam jak to odblokować. [email protected] łap tutaj chociaż nie wiem czy mogę 

Robiłem w dwoch. Pierwsze w tym co Ty a drugie w innym. To i tak mnie nie uspokoiło skoro nawet Ona płacze, ze do Niego podobne. Już sobie wkręcam, ze te wszystkie laba to maja jakaś jedna wspólna bazę danych dna i ze teraz już się nigdy nie dowiem skoro już tam nasze dane poszły. Choćbym robił w kolejnym to i tak znajda nas w tej bazie i wyślą to samo. Sorry może to jakaś schiza, ale jak to przeczytałem  na którym forum kruk krukowi 

Oka nie wykole. Czyli każde potwierdzi wyniki pierwszego. Zobaczymy jeszcze jaka grupę krwi będzie miała mała bo my mamy B i 0 a np grupę A tez ma sporo ludzie wiec gdyby nie moje i odziedziczylaby po ojcu to duza szansa na A. Oczy mamy braz i niebieskie wiec na zielone 0% szans wg genetyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.