Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
fikakowo

Dziecko z kobietą borderline

Recommended Posts

39 minut temu, rarek2 napisał:

Widzi, że ma spotkania ze zwykłą koorwą a on się w niej "zakochuje". Ona się puszcza mówi mu o tym a on NIC.

On jest BOHATEREM!! 🙂

comment_tNk9GvgFcbii26aVAyijcd6IqPmk2Rhh

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4

Tak to jest jak swoje szczęście uzależnia się od posiadania cipy na wyłączność (bez obrazy oczywiście). Jest na forum sporo wątków na temat tego czegoś co nazywa się border. Uświadom sobie jedno TO JEST NIEWYLECZALNE i znajomość z taka kobietą to zaciągnie ciebie nie przed ołtarz a do bankructwa emocjonalnego - zdrowotnego i na koniec do grobu. Chroń siebie i swoje życie. Szczęśliwym można być na wiele sposobów.

Sposób zachowania tej kobiety jest w 99% taki jak w większości sytuacji t opisywanych, sam tez to przerabiałem. Masz bardzo słabą psychikę jak robisz sobie krzywdę w skutek zawodu miłosnego choć po części cie rozumiem bo borderka rozpieprza psychikę i większość mężczyzn nie jest na to przygotowana. Popracuj nad sobą - zaprzyjaźnij się z adwokatem testy DNA i niech ona idzie w cholerę. NIE WARTO - życie masz jedno i to jest najważniejsze. Szanuj siebie

22 godziny temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

On jest BOHATEREM!!

Schiza level hard.  A co pańcia miała powiedzieć? Pewnie na początku uznała go za bohatera bo oczekiwała kopala w dupę, więc z początku stuliła uszy po sobie. Jednak natury nie oszukasz, potem przyjdzie brak szacunku, pogarda i kolejne "prezenty" np w postaci małego bambo, bo chciała posmakować pełnego seksu z habibi.

Takie teksty tylko na MAMADU. Żaden normalny facet nie dałby z siebie zrobić frajera betaprovidera.  Jakby "moja" kobieta przyszła z obcym bachorem - dostała by takiego kopa w dupę, że okrążyłaby ziemię 5 razy. Koorwy należy traktować tak jak na to zasługują. Nie ma zmiłuj, za "mordę i do gleby" tak aby odczuła ten podmuch "live is brutal and full of zasadzkas". Umiała rozłożyć nóżki to teraz trza wziąć życie na klatę.

Aż mi się kawał przypomniał

Impreza firmowa koleś pyta laskę - czemu nie pijesz dzisiaj? A ona odpowiada - bo nie mogę. A on - bo nogi ci się uginają. A ona - nie rozkładają.

• Like 1

20 minut temu, rarek2 napisał:

Żaden normalny facet nie dałby z siebie zrobić frajera betaprovidera.

Hmmm...
Czy aby na pewno?
To są tzw trudne tematy.

Wszelkie RZETELNE (czyli dalekie od fembełkotu) źródła wskazują, że od 10 do 30% mężczyzn chowa nie swoje dzieci...

Czy WSZYSCY żyją w błogiej nieświadomości?
Czy też może co najmniej "czują w moczu", że coś jest grane, ale (w skrócie) nie mają jajec, żeby wziąć pańcię za pizdę? Bo... (i tu wpisać można ilość RZECZOWYCH uzasadnień, z których gruba książka by wyszła).

Możemy tutaj sobie siedzieć w wygodnych dresach i pompować się zza klawiatury, ale życie pisze różne scenariusze. Stąd też rozumiem pewne... spierdolone układy, w których żyją ludzie. Nie żebym polecał - po prostu przyjmuję do wiadomości ich istnienie...

Moje stwierdzenie o "byciu bohaterem" to czysta ironia. Dla mnie jest to triumfalny okrzyk pańci p.t. "ale go wyruchałam, bez mydła i na sucho!". Dla mnie taka kobieta jest do uśpienia, a facet na terapię wzroku (coby przejrzał) i przyszycie jajec...

• Like 3

W dniu 20.12.2019 o 15:13, fikakowo napisał:

Witam Panowie. 

Witaj Bracie.

Dziecko z kobietą borderline

Mam 20 lat i jestem teraz na 2 roku studiów.

Czyli jak zrujnować życie(zanim je się nawet zacznie) sobie i potomstwu. Akt pierwszy.

Jestem typowym romantykiem, który łatwo się zakochuje. 

Mylisz chyba miłość z zauroczeniem. Może nawet z seksem(dużo hormonów wydziela się podczas stosunku)

Prawdopodobnie będę miał dziecko z kobietą borderline. Dalczego prawdopodobnie? Dlatego,że się puszczała na lewo i prawo, bywało, że za kasę z facetami z internetu i tak jakoś od 16 roku życia do końca 18stego

Z twojego opisu(czytając cały post) wygląda to bardziej na nimfomanie. Gratuluje, życzę aby dziecko urodziło się zdrowe.

Tak jak radzą bracia, obowiązkowo test na ojcostwo.

Jak się poznaliśy? Przez badoo na seks. Potem się spotykaliśmy jakieś 6 tygodni raz na tydzień niby nie jako para ale tak na luzie jako fwb (cały Luty).

Trzeba było zostać w tym układzie.

pierwszym spotkaniu zaczeła do mnie mówic "miś", ""kotek" itd. więc też zacząłem. Kilka miesięcy później dowiedziałem się, że 'kotek' i 'miś' mówi do każdego. 

Powinienem się śmiać?

Puszczała na lewo i prawo, bywało, że za kasę z facetami z internetu i tak jakoś od 16 15 roku życia do końca 18stego. (...) Seks był naprawdę super.

To się nazywa doświadczenie.

POCZĄTEK MARCA

Udowodniła ci że jest rozwiązła. Natomiast ty powinieneś udać się do lekarza. Podcinać sobie żyły o kobietę? Na dodatek o prostytutkę(użyłbym bardziej odpowiedniego słowa, ale już złapałem warna)?

KWIECIEN i MAJ

Wzajemnie zablokowaliście się. Czemu tego tak nie zostawiłeś?

CZERWIEC

Mylę miłość z barkiem seksu(czy bliskości z kobietą). Nie znalazleś sobie innej, prawda?

Dziwi mnie natomiast, że widok innych kutasów w "twojej" pannie. Nie wywarł na tobie odpowiednich(męskich) reakcji.

racji tego, że myślałem, że jest w ciąży, zalałem ją (...) Po seksie powiedziała "dobrze, że mnie nie zalałeś i nie uwierzyłeś w ciążę'

Brawo, tak to jest jak myśli się penisem zamiast mózgiem. Dać się podejść na taki fortel. Nigdy nie wierz kobiecie na temat antykoncepcji(czy w tym wypadku niepłodności).

5 zasada Tomass'a "NEVER allow a woman to be in control of the birth."

Po pierwsze

LIPIEC

Czemu czekałeś z tym dwa dni? Tabletki wczesnoporonne, największą skuteczność mają do 24 godzin. Miałeś jeszcze czas, do 72 godzin.

Skoro się cieszysz, że będziesz ojcem to czemu zakładasz ten temat? Powiem ci jak teraz będzie. Będziesz zmuszony rzucić studia i wziąć się ostro do pracy. Najprawdopodobniej, odbierze ci szanse na widzenie się z dzieckiem. Zresztą zostanie obrócone przeciw tobie. Natomiast ty na ten numerek, będziesz łoił takie alimenty, że co tydzień mógłbyś isć do innej(divy) czy kupić sobie abonament u jakiejś studentki. Mam nadzieję, że było warto.

Tak niszczy się nie tylko swoje życie, twoje(prawdopodobnie) dziecko. Będzie teraz "wychowywane" przez stado gachów i zachwianą matkę. Niech się bóg nad nim zlituje.

SIERPIEN i WRZESIEN

Dalsze blokowanie kontaktu przez madke(pisownia celowa)

KONIEC PAZDZIERNIKA

Jak wyżej plus manitulowanie. Przyjdź jak jesteś potrzebny, zostaw mnie i dziecko jak nie. Przyzwyczaj się tak będzie wyglądać reszta twojego życia.

Przyjaciel pobrał nimfomankę. Małżeństwo rozpadło się bardzo szybko. Ja byłem w związku z borderką, mimo że chciałem mieć dzieci. Nawet wtedy nie byłem pewny, czy powinienem mieć je z nią.
Czego ty oczekujesz od nas? Rady, trzeba było pisać w marcu. Dostałbyś, abyś darował sobie tę ten pseudozwiązek, bo penisa nie znalazłeś na śmietniku.
Teraz to możesz modlić, aby dzidzia okazała się nie twoja albo uciekać z EU. Natomiast kiedy okaże się twoje, uważam, że powinieneś się z nią pobrać. To jedyna szansa, abyś mógł wpłynąć na wychowanie dziecka.
Opieką, dać mu szansę, na dzieciństwo rozwój. Kontrolować co się dzieje w domu. Jednocześnie widząc jak przez następne 20-30 lat, twoją żonę posuwa niezliczona rzesza mężczyzn, gdzie tobie nawet nie strzepnie.
Szczęścia życzę.

Edited by Dakota
interpunkcja

Posted (edited)

Skup się tylko na tych punktach bracie nie zmarnuj sobie życia z fartem bo się przyda

W dniu 24.12.2019 o 17:57, wolnystrzelec napisał:

Kolego, teraz najważniejsze jest Twoje zdrowie i przyszłość. Jesteś młody, masz przed sobą całe życie - nie spieprz tego!

1. Tak, jak @Maciejos radzi - biegiem na testy na HIV! Można zrobić za darmo i anonimowo, znajdź w internecie punkt w swoim mieście JUŻ DZIŚ, zapisz się i miej to za sobą,

2. Niezależnie od wyniku testu zapisz się też do dobrego psychoterapeuty (niekoniecznie psychiatry, bo ten zechce Cię faszerować lekami, aczkolwiek i to może być potrzebne - niech najpierw psychoterapeuta weźmie Cię "na warsztat"). Jesteś strasznie chaotyczny, ale widać, że kumasz już mniej więcej, o co chodzi z psychiką kobiet. Dobrze, że trafiłeś na forum.

3. Diagnozy Twojej lubej nie postawimy, a jeśli ona sama nie zechce się zbadać - trudno, jej problem. Ty skup się na sobie. Piszesz, że jesteś na studiach - trzymaj się ich. Teraz najważniejsza będzie dla Ciebie sesja zimowa - zacznij się uczyć i odłóż inne sprawy na bok. Postaraj się nie wchodzić w niepotrzebne konflikty, bo stres nie pomoże Ci zdobywać wiedzy. Zerwij kontakt z panną lub ogranicz go do minimum (tyle, ile potrzeba, by ustalić sprawę ojcostwa i ewentualnej opieki). Wiem, że teraz uważasz ją za jedyną na świecie i doskonale ten stan pamiętam, wieloktronie go przeżywałem. PRZEJDZIE. To chemia w mózgu, tylko tyle. Nie rób kolejnych głupot, nie daj się przypadkiem namówić na seks przeprosinowy itp. Nawet jeśli dziecko okazałoby się być Twoim, możesz je wychowywać będąc wolnym mężczyzną, a nawet związanym z kimś innym. Zobaczysz, za kilka lat będziesz pukał się w łeb, mówiąc: "co ja, k**, w tym szonie widziałem?".

4. Jeśli masz ciśnienie, rozładuj je nawet sam. Nie wiem, "9 i pół tygodnia" sobie obejrzyj, czy coś, ale nie ładuj się w kolejne akcje z kobietami. Odpocznij od nich, ochłoń. Postaraj się pomyśleć właściwą częścią ciała.

5. W dalszej perspektywie zrób PRZYNAJMNIEJ licencjat na tych studiach. Broń Boże jakieś odchodzenie z uczelni przez bąbelka, śluby, wicia gniazdka. Musisz mieć wykształcenie, bo z czego będziesz płacił ewentualne alimenty? Studia, studia, jeszcze raz studia!

Spokojnych świąt, Bracie! Trzymam kciuki.

Trzymaj się tych punktów bracie nie zepsuj sobie życia z głową i z fartem bo przyda ci się.

Edited by WsiunzSuchej

Jedyne sensowne wyjście z tej sytuacji to skupić się na punktach w poście wyżej , nie będę ukrywał że historia pojebana jak mało co w coś ty się władował chłopie.