Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wielokropek napisał:

to skąd te wszystkie "puchary", wiązanie się z kobietami, które dobrze nie rokują.

Magia waginy, plus większość facetów ma zasadę "kto wybrzydza, ten nie rucha".

 

Lepszy taki niedorobiony wróbelek w garści, niż wspaniały gołąb, ale na dachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Imbryk napisał:

Drogie dziewczęta, oto w skrócie jak być dobrą partią.

 

1. Umiej gotować. 

2. Trzymaj się zdrowa i seksowna.

3. Nie bądź rozwiązła.

4. Nie bądź zrzędą.

5. Bądź czysta i trzymaj porządek. 

6. Nie bądź samotną madką.

7. Miej wspaniałych przyjaciół/rodzinę.

8. Nie miej długów.

9. Bądź miła, pogodna, uprzejma.

10. Wspieraj go w osiąganiu jego celów życiowych

O! To tak jakby o mnie :D pkt 7 tylko się nie zgadza, ale to drobny szczegół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tamelodia napisał:

O! To tak jakby o mnie :D

No widzisz @tamelodia da się? Da się. 

 

4 minuty temu, tamelodia napisał:

pkt 7 tylko się nie zgadza, ale to drobny szczegół

Oj...

4 minuty temu, tamelodia napisał:

7. Miej wspaniałych przyjaciół/rodzinę

To jest bardzo ważne bo pokazuje czy potrafisz budować sieć wspierających relacji, kontaktów i funkcjonować zdrowo w "wiosce."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że odpowiedź jest dość prosta- samej być kobietą wysokiej jakości ;) Co wg mnie nie musi oznaczać bycie chodzącym ideałem, jednak sądzę, że ładna, zadbana, fajna, ciepła, dziewczyna, która jest przy tej swojej delikatności w miarę ogarnięta życiowo, ma szacunek do siebie samej - nie tylko chodzi mi o kwestie fizyczności- to pomimo drobnych wad, jakie ma chyba każdy, jest w stanie spokojnie znaleźć fajnego faceta.

 

 

Edytowane przez Wiosenna_dziewczyna
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 14:47, deomi napisał:

@Ksanti No ale czego Ty oczekujesz?

Skoro kobieta ma mało czasu by wybrać samca który jej będzie odpowiadał i jeszcze zdążyć mu urodzić dzieci i w miedzy czasie wykształcić się na tyle by móc się utrzymać gdyby facetowi odwidziała się rodzina, to w jaki sposób ma robić selekcje? 

Wszyscy mamy mało czasu. 

 

Nie wiem w jaki sposób ma robić selekcje ale gdyby kobiety miały tyle styczności z ujowym traktowaniem to same by zmieniły perspektywę widzenia.

I nagle by było jak tak można, przecież to męski szowinizm i nie godne człowieka. Ale jak widać w jedną stronę można nie mieć szacunku względem drugiej osoby.

 

W dniu 21.12.2019 o 14:47, deomi napisał:

A jakie jest myślenie typowego młodego faceta? A reprezentujesz je dobitnie. 

Należy mi się młoda, ładna kobieta najlepiej dziewica, należy bo tak. I ma mi gotować i sprzątać i troszczyć się o mnie no i oczywiście zawsze ma być w łóżku ogień na zawołanie.

Do jakiegoś czasu owszem prezentowałem myślenie typowego faceta, czyli znaleźć sobie kochającą kobietę i się dla niej "poświecić". 

Co do samego seksu to wystarczyło mi, żeby po prostu była w moim typie i żeby chociaż się przytulić, dostać wsparcie na co dzień ale już w to nie wierzę.

Mam wrażenie, że wobec tego co się dzieje za kulisami nie ma sensu być uczciwym a tym bardziej się angażować.

 

W dniu 21.12.2019 o 14:47, deomi napisał:

I jeszcze się dziwisz, że jakaś tam część młodych kobiet idzie w stronę wyzwolenia?

Nie dziwię się, dzięki forum zrozumiałem, że k..stwo jest w naturze wielu kobiet.

 

Racjonalizują swoje zachowanie tym, że one są święte i idealne

a faceci w ich mniemaniu jak zwykle są nie tacy jak trzeba.

 

Co najlepsze jak byłem młody (gimnazjum) nawet w to wierzyłem, że kobiety to te pokrzywdzone istoty wiecznie bite, styranizowane, prześladowane, bezbronne, empatyczne itd.

No bo przecież memy, cały internet i ludzie tak mówią no to w końcu musi być prawda. Ah ci źli mężczyźni, tylko ranią i grają uczuciami, przecież ja taki nie jestem.

Zwarcia styków może dostać taki młody wrażliwy chłopak co chciałby żyć ze swoją samicą uczciwe i po Bożemu i tylko słyszy, że ten

i tamten bad boy posuwał jego potencjalną miłość życia o której myśli po nocach i jest w niej zakochany a ta go zlewa ciepłym moczem.

My jakoś musimy brać na klatę to całe g.. jakie dostajemy od kobiet przez długie lata i mamy zamknąć mordy na kłódkę bo facet co się użala to ciapa.

Nie rozumiałem skąd się bierze cynizm i chłodny stosunek względem kobiet u mężczyzn typu tylko poruchać i się nie angażować ale ta zagadka jest już obecnie rozwikłana.

Karma wraca i jak mężczyźni będą traktowani tak do kobiet to wróci zapewne ze zdwojoną siłą w odpowiednim czasie kiedy zaczną rozumieć.

 

W dniu 21.12.2019 o 14:47, deomi napisał:

Po co współczesnej kobiecie facet taki jak Ty ( czy Wy? czy niektórzy z Was?)

Który ma tylko wymagania i nic poza tym. 

Masz rację, wierność, zaangażowanie, opieka i wsparcie to synonimy bycia pantoflem i nieudacznikiem oraz nic nie znaczą

Prawdziwa kobieta zasługuje na rzucanie jej dolarami pod nogi i sponsorowaniu prywatnego Murzyna do zabaw erotycznych.

 

W dniu 21.12.2019 o 14:47, deomi napisał:

Kobieta ma, kobieta powinna, kobieta nie jest taka.. 

Czy na tym forum ktokolwiek pisał o tym co facet powinien w związku? W tym świeżym i tym wieloletnim??

Myślę, że wielu z nas na forum to prawilne chłopaki i dla tej jedynej myszki by zrobili bardzo wiele... Gdyby była gwarancja, że jest czysta jak łza pod wiadomym względem, uczciwa, wspierająca i rokuje na przyszłość. Nie ma gwarancji to nie ma zaangażowania i starania się, w tym sponsorowania. Uczciwa oraz adekwatna odpowiedź na żeńską hipergamię. Mam nadzieję, że Ci się podoba taki bardzo nowoczesny układ.

 

 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Ksanti said:

1. Nie dziwię się, dzięki forum zrozumiałem, że k..stwo jest w naturze wielu kobiet.
 

2. Zwarcia styków może dostać taki młody wrażliwy chłopak co chciałby żyć ze swoją samicą uczciwe i po Bożemu i tylko słyszy, że ten

i tamten bad boy posuwał jego potencjalną miłość życia o której myśli po nocach i jest w niej zakochany a ta go zlewa ciepłym moczem.

My jakoś musimy brać na klatę to całe g.. jakie dostajemy od kobiet przez długie lata i mamy zamknąć mordy na kłódkę bo facet co się użala to ciapa.

 

3. Myślę, że wielu z nas na forum to prawilne chłopaki i dla tej jedynej myszki by zrobili bardzo wiele...

 

4. Gdyby była gwarancja, że jest czysta jak łza pod wiadomym względem, uczciwa, wspierająca i rokuje na przyszłość.

1. Ale jeszcze wielu rzeczy nie zrozumiałeś.

 

2. Lepiej jest użyć mózgu.

 

3. Owszem. Źle dla obu stron, że tego kobiety nie widzą.

 

4. Gwarancja to tylko w T-Mobile.

PS: Jakby tak dobrze się przyjrzeć to łzy nie są takie czyste.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ksanti napisał:

Nie dziwię się, dzięki forum zrozumiałem, że k..stwo jest w naturze wielu kobiet.

Ahh dzięki forum, dobrze że nie trafiłeś na forum pedofilskie albo nekrofilskie, Twoje życiowe wnioski mogłyby być jeszcze dziekawsze.

 

5 godzin temu, Ksanti napisał:

Karma wraca i jak mężczyźni będą traktowani tak do kobiet to wróci zapewne ze zdwojoną siłą w odpowiednim czasie kiedy zaczną rozumieć.

Tak ogólnie cała ta Twoja ściana tekstu o czym mówi? W jaki sposób Ty jesteś tak cięmiężony przez te kobiety?

Skoro obecnie nawet nie jesteś w zwiazku?

Co te wszystkie kobiety takiego strasznego Tobie, konkretnie robią?

Nakręciłeś się jakimiś wyimaginowanymi teoriami, podpartymi teoriami innych teoretyków. 

Jak to strasznie, jak to źle, jak to okropne kobiety, ale wszystko zwróci się przeciwko nim, zło zwycięży dobro i wszystkie brzydkie piwniczaki nerdy bedą posuwać najpiękniejsze laseczki dziewice -( tu oczywiście hiperbolizuje ale tak jakoś mnie prowokujesz..  )

 

Z czym konkretnie masz problem? Że te kobiety które Tobie się podobają nie odpowiadają pozytywnie na Twój podryw?

No to przyczny są dwie, albo jesteś za brzydki albo masz za niskie skille społeczne ( kiepska gadka, jakieś dziwne zachowania) i musisz obniżyć wymagania, albo próbować do skutku może za 101 razem się uda.

Przestań się nakręcać teoriami.

Kiedy ostatnio umówiłeś się z jakąś kobietą?

Uważasz, że jak bedzie klepał na forum jakie to kobiety nie są okropne to to coś zmieni w Twoim życiu?

 

Po za tym Panowie szczerze, mierzcie sily na zamiary, większość Panów (Pań być może też) ma zawyżoną samoocenę i zniekształcony obraz samego siebie. 

Jakiś czas temu sparowało mnie na tinderze z 40 latkiem który wyglądał na...nie wiem 50-60 lat. Coś tam chwile popisał, po czym stwierdził, że jestem jego 2 parą, a on ma konto od ponad pół roku i że ten tinder jest zepsuty i ta aplikacja w ogóle nie działa jak trzeba. Noosz kurde, fantastyczne wnioski...nie, po prostu chłopie wyglądasz na 50-60 lat więc na dziadka/ ojca tych dziewczyn z którymi chcesz się umawiać. Coś tam mu napomknęłam, że może powinien szukać bardziej kobiet w zbliżonym wieku, ale on nie, bo on chce ładną i młodą. Ahha :D 

 

No i jeszcze jedno @Ksanti piszesz:

5 godzin temu, Ksanti napisał:

Masz rację, wierność, zaangażowanie, opieka i wsparcie to synonimy bycia pantoflem i nieudacznikiem oraz nic nie znaczą

Oczywiście wiesz, że te cechy coś znaczą, ale dobrze też wiesz, że to nie wystarczy, tak samo jak Tobie nie wystarczy że kobieta będzie Tobie wierna, zaangażowana i opiekuńcza, bo przede wszystkim musi być młoda, ładna, szczupła i w Twoim przypadku najlepiej dziewica I TAK SAMO TO DZIAŁA U KOBIET!!! Oprócz tych cech które wymieniłeś facet przede wszystkim musi mieć (musi o ile chce mieć jakieś tam powodzenie) w miarę męski wygląd, obycie społeczne, pewność siebie, umięjetność prowadzenia rozmowy ( z grubsza, dla każdej kobiety  jest ważne nieco co innego). Więc idź sobie być hipokrytą gdzie indziej.

 

 

 

p.s. Masz na osłodę młode tańczące azjatki :D

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Słabe są takie wycieczki personalne.

Po prostu przyznaj się, ze brakuje Ci argumentów.

A nie odpisuj jak skrzywdzone dziecko.

 

W zasadzie żałuje, że Ci odpisałem.

Idź być sobie agresywna i butna gdzie indziej.

Z chamstwem nie będę rozmawiał.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Yy a gdzie tu wycieczki personalne? Że w związku nie jesteś? Bo nie jesteś. Ja też nie jestem. W którym momencie Cię obraziłam?

Zadałam konkretne pytania:

"W jaki sposób Ty jesteś tak cięmiężony przez te kobiety?

Co te wszystkie kobiety takiego strasznego Tobie, konkretnie robią?"

 

na które nie potrafisz odpowiedzieć, Tobie brakuje argumentów.

 

W głowie masz pewne wyobrażenia, który w ogóle nie przekładają się na realne życie. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 09:12, tamelodia napisał:

 Ona sama musi się zakochać, mieć potem złamane serce, wyciągnąć wnioski. W takim wieku hormonów nie da się, powtarzam NIE DA SIĘ, powstrzymać i nad nimi zapanować. 

Za swoje błędy trzeba odpowiadać koleżanka niech szykuje się na duży przebieg i wychowywanie dzieci z wielu partnerów, depresję i inne zaburzenia psychiczne w niedalekiej przyszłości. Takie zachowania tworzą patologje i nasze zepsute upadajce społeczeństwo. 

W dniu 21.12.2019 o 11:39, deomi napisał:

Nierozumiem złej sławy tych testów.  W jaki sposób mam sprawdzić czy facet nie jest jakimś świrusem? Jak już mnie będzie gwacił, dźgał nożem czy wykańczał psychicznie i wpadnę w syndrom stokholmski, albo będe mieć 2 dzieci i mnóstwo zobowiązań i trud by to wszystko odkręcić. Chyba lepiej wyłapywać czubków, psychopatów na samym początku znajomości i je po prostu urywać.

Nie mówię o ciągłych, wymęczajacych shittestach, wariatek które chcą w ten sposób dowartościować, ale warto sprawdzić jak facet zachowa się np w sytuacji ekstermalnego zmęczenia, czy mojego wkurzenia, czy podczas kłótni. W ten przyśpieszony sposób bada się charakter drugiego człowieka i albo nam on odpowiada albo nie.

Po takich słowach utwierdza się w przekonaniu że jesteś psychopatką lub masz na nią duże zadatki, wnioskując z twojej wypowiedzi że z ciekawymi facetami się spotykasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HateMeMore napisał:

 Ona sama musi się zakochać, mieć potem złamane serce, wyciągnąć wnioski. W takim wieku hormonów nie da się, powtarzam NIE DA SIĘ, powstrzymać i nad nimi zapanować

@tamelodia

Uważam, że się da i mówię na bazie własnego doświadczenia.

@Helena K.

Dziś wbiłem na ten temat i masz rację, że wygląda jakbym miał jakieś zamiary ukryte - zastanowiło mnie to.

No nic swoją lekcję dostałem - dziękuję.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2019 o 22:25, SzatanKrieger napisał:

Generalnie jesteśmy naiwniakami i będziemy z wami nawet jak przytyjecie dodatkowe 60 kilo.

Mój mi mówi: kocham Cię kluseczko. ?

 

Ale Szatan teraz mężczyźni wiedzą czego chcą, też mają duży przebieg i nie boją się samotności. 

Ja zauważam właśnie problem innej natury teraz, że to kobieta musi się bardziej starać od mężczyzny bo to mężczyzna ma wybór. 

Najważniejsza rada dla mężczyzn i kobiet: żeby znaleźć trzeba szukać. I tyle. ? ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 12:41, Wypas napisał:

Rusek na wykresie rysując czerwone strzałki chyba mówił o związku

Hahaha filmu nie oglądałem ale do Pań takie analityczne podejście na pewno trafi :)

Rusek z wykresem i strzałkami.

Czerwonymi - kolor miłości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ksanti napisał:

Co najlepsze jak byłem młody (gimnazjum) nawet w to wierzyłem, że kobiety to te pokrzywdzone istoty wiecznie bite, styranizowane, prześladowane, bezbronne, empatyczne itd.

No bo przecież memy, cały internet i ludzie tak mówią no to w końcu musi być prawda. Ah ci źli mężczyźni, tylko ranią i grają uczuciami, przecież ja taki nie jestem.

Ale to wina kobiet, że istnieje taki błędny schemat, który przyjąłeś czy może jednak Twoich opiekunów (ojca/matki), że nie uświadomili Ci jak życie wygląda?

 

14 godzin temu, Ksanti napisał:

Zwarcia styków może dostać taki młody wrażliwy chłopak co chciałby żyć ze swoją samicą uczciwe i po Bożemu i tylko słyszy, że ten

i tamten bad boy posuwał jego potencjalną miłość życia o której myśli po nocach i jest w niej zakochany a ta go zlewa ciepłym moczem.

To działa w dwie strony. Zwykła, szara, wrażliwa myszka też może dostać zwarcia styków, jak jej wyśniony chłopak woli posuwać łatwą Karynkę, zamiast myśleć o ślubie i dzieciach z nią.
 

14 godzin temu, Ksanti napisał:

Karma wraca i jak mężczyźni będą traktowani tak do kobiet to wróci zapewne ze zdwojoną siłą w odpowiednim czasie kiedy zaczną rozumieć.

Karma nie wraca, to myślenie życzeniowe. Bardzo duża niechęć i jad bije z Twoich wypowiedzi wobec kobiet. Nic dziwnego, że kobiety nie są Tobą zainteresowane.

 

Edytowane przez PanKanapka
  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Ksanti said:

Zwarcia styków może dostać taki młody wrażliwy chłopak co chciałby żyć ze swoją samicą uczciwe i po Bożemu i tylko słyszy, że ten

i tamten bad boy posuwał jego potencjalną miłość życia o której myśli po nocach i jest w niej zakochany a ta go zlewa ciepłym moczem.

Pacz kurła, jak byłem młody (tak z 19 lat), to sobie upatrzyłem jedną względnie ładną dziewczynę, spiknąłem się z nią i mieliśmy kilkuletni, dość udany związek (nawet z rok czy dwa mieszkaliśmy razem). Mimo że byłem dokładnie młodym, wrażliwym, betowatym, usłużnym, przytulającym, pocieszającym chłopakiem. Nie wiem, może miałem jakiegoś kosmicznego farta. A może jednak świat nie jest aż tak straszny i okrutny, nawet dla lekko zakompleksionych wrażliwców?

1 hour ago, Lalka said:

Ja zauważam właśnie problem innej natury teraz, że to kobieta musi się bardziej starać od mężczyzny bo to mężczyzna ma wybór. 

Coś w tym może być. Panie na zachodzie podobno coraz bardziej narzekają, że mężczyźni nie chcą już tak łatwo się żenić. Wzrasta świadomość. Ale biologii nie przeskoczysz - zawsze to kobieta decyduje o tym, czy będzie si, czy non. To kobieta ma ostateczne zdanie i rozdaje karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, PanKanapka napisał:

Bardzo duża niechęć i jad bije z Twoich wypowiedzi wobec kobiet. Nic dziwnego, że kobiety nie są Tobą zainteresowane.

Piepszenie.

 

27 minut temu, leto napisał:

Pacz kurła, jak byłem młody (tak z 19 lat), to sobie upatrzyłem jedną względnie ładną dziewczynę, spiknąłem się z nią i mieliśmy kilkuletni, dość udany związek (nawet z rok czy dwa mieszkaliśmy razem). Mimo że byłem dokładnie młodym, wrażliwym, betowatym, usłużnym, przytulającym, pocieszającym chłopakiem. Nie wiem, może miałem jakiegoś kosmicznego farta. A może jednak świat nie jest aż tak straszny i okrutny, nawet dla lekko zakompleksionych wrażliwców?

W wieku 19 lat też miałem dziewczynę 8/10 w dodatku to ona mnie mocno podrywała. Ale z perspektywy czasu mam świadomość, że poleciała na mój ówczesny wysoki status artystyczno-społeczny. Z resztą wiele dziewczyn się wtedy wokół mnie kręciło. Z jej strony nie było miłości tylko pragmatyzm i chęć stabilizacji po kutangach Chadów. Byłem dla niej zdobyczą i czułem się przez cały związek jak zapchaj dziura. Nie przyznała, że jej się podobam za to o poprzednikach tak mówiła. Nigdy więcej, nawet za cenę dobrego seksu. Ten związek to była patologia emocjonalna i się tylko męczyłem. Na forum znalazłem wytłumaczenie sytuacji których w tamtych czasach nie rozumiałem a naraziły mnie na masę cierpienia. Niektórzy tutaj wypowiadają się z pozycji ciepłego fotela i braku znajomości takich sytuacji w praktyce stąd wyszydzanie mnie. 

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyciel tematu ma rzecz jasna rację w podanych dywagacjach.

Niestety faktycznie kobiety tego nie przeczytają i nie będą zainteresowane...bo to nie jest ich natura.

Jaka natura nie jest ich ?

A mianowicie logiczne myślenie i analizowanie faktów leżących przed nosem.

 

Zamiast logicznego myślenia ma być: ładnie, świecąco, wysoko, dużo, głośno, szybko, bez wysiłku, ciepło. 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror Co się dziwisz? ? 

 

@leto U nas też można to coraz częściej zaobserwować ale ja jednak bym się skłaniała ku temu, że to mężczyzna ma coraz częściej te ostatnie zdanie. 

Trochę to przykre, że część mężczyzn dalej ma niską samoocenę. Nie wiem skąd się to bierze, kobiety nie są wzrokowcami tak jak mężczyźni, wystarczy posiadać inne cechy. 

 

@Patton Skąd mam wiedzieć. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Lalka said:

Trochę to przykre, że część mężczyzn dalej ma niską samoocenę. Nie wiem skąd się to bierze

Maybe, just maybe, w dużym stopniu stąd:

 

3 minutes ago, Lalka said:

kobiety nie są wzrokowcami tak jak mężczyźni

Jest sporo badań przeczących tej tezie, ale nie chcę rozpętywać kolejnej gównoburzy, więc uznajmy że zgadzamy się co do tego, że się nie zgadzamy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.