Skocz do zawartości

Oświadczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Mam plan panowie, nakręćmy lewactwo na kampanię społecznościową.

 

Klęczenie przed kobietą to burżuazyjny relikt, klękanie przed kimkolwiek jest dyskryminujące i kojarzy się z najgorszymi latami niewolnictwa. itp. itd. ideologie ładną dopiszemy, a lewaczki przez kolejne 15-20 lat zrobią z tym porządek. Myślę że na spierdolonym zachodzie szybciej nawet.

 

Zrobią babom taką wodę z mózgu że za te dwie dekady same będą oburzone gdy ktoś przed nimi klęknie :lol:

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpress pierścionek zaręczynowy za niecałe 2 dolary można kupić (do tego za darmo przesyłka). Za 5 dolarów to już w ogóle odpał :D

 

Najlepiej powiedzieć śwince kocham cię tak bardzo, że postanowiłem kupić kilka pierścionków, żebyś miała na zmianę przed koleżankami. I widać na takie coś kilkadzesiąt złotych :D Czyżbym został mistrzem zła? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpress pierścionek zaręczynowy za niecałe 2 dolary można kupić (do tego za darmo przesyłka). Za 5 dolarów to już w ogóle odpał :D

 

Najlepiej powiedzieć śwince kocham cię tak bardzo, że postanowiłem kupić kilka pierścionków, żebyś miała na zmianę przed koleżankami. I widać na takie coś kilkadzesiąt złotych :D Czyżbym został mistrzem zła? :D

 

Jesteś zły, pusty i płytki - witaj w klubie  :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypowiedziach kobiet na tematy dla nich niewygodne dostrzegam charakterystyczną hasłowość i postulatywność.

Tematy niewygodne...Cóż rzec? Wiele prawdy jest w tym co piszą Panowie.Często wzdrygam się z obrzydzeniem widząc te kobitki wyczekujące na ten tandetny pierścionek. Nie rozumiem tego-i nie zrozumiem nigdy.Wszystkie kobiety w rodzinie wytykały mi to,że nie sformalizowałam swojego związku. Te pytania "a kiedy ślub? ??" doprowadzały mnie do szału -teraz to olewam.Nie dam się zaobraczkować jak jakiś gołąb pocztowy, krowa.I nie mam ochoty mieć psa w domu zamiast partnera. Jak ktoś tego potrzebuje,proszę bardzo.Z tym, że błagam Was kobietki nie bądźcie żebrakami..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kilka lat temu w swoim stylu pozwoliłem sobie zażartować z koleżanki z pracy. Poprosiłem ją do siebie po czym opowiedziałem jej krótką historyjkę chcąc sprawdzić jej reakcję na moje słowa. Był to czas kiedy na rynek wchodził nowy operator tel-kom NJU i nie powiem, spodobało mi się ich hasło reklamowe i chciałem je wypróbować. Zatem mówię do niej:

 

Wyobraź sobie taką sytuację. Stoisz wraz z wybrankiem na ślubnym kobiercu. Wszystko pięknie, rodzina, znajomi, podekscytowanie itp. Ksiądz, który czyta tekst przysięgi małżeńskiej zadaje ci pytanie: czy ty bierzesz sobie tego oto dżentelmena za męża? Odpowiadasz oczywiście TAK. Cała w skowronkach nie możesz doczekać się chwili, w której twój narzeczony wypowie sakramentalne słowo wiążące was "na całe życie" i już oczami wyobraźni widzisz jak spełnia się twoje największe życiowe marzenie.

 

Po chwili duchowny kieruje podobne pytanie do pana młodego. Zapada głucha cisza. Na twoim obliczu maluje się obraz zaskoczenia natomiast twarz twego wybranka coraz bardziej promienieje i przybiera coraz bardziej komiczny wyraz po czym słyszysz: DŁUGOTERMINOWA UMOWA NIE INTERESUJE MNIE.

 

Niestety nie zdążyłem zadać koleżance pytania jak czułaby się w takiej sytuacji bo strzeliła focha i odeszła bez słowa. Pewne jest natomiast, że przestałem być kolegą zarówno dla niej jak i pozostałych dam.

----------------

Co do tematu oświadczyn. Znam człowieka, który jest z panną dobrych kilka lat. Maniak gier komputerowych większość gorsza przeznaczający na nowe wydawnictwa. Jego samica nie mogła się doczekać pierścionka i po kolejnej zakupionej przez niego grze zasugerowała, że może zamiast kolejnych płyt zastanowiłby się nad kupnem jakiegoś świecidełka na palec. Koleżka wziął sobie do serca radę pani i wraz z całą rodziną wybrał się po zakup.

 

W rozmowie z koleżanką już po oświadczynach panienka wyśmiała narzeczonego za miejsce i formułę tego aktu po czym stwierdziła, że pomimo zakupu kamienia "trzeba rozglądać za kimś innym". W taki oto sposób chłopczyk stał się rezerwistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, maniks napisał:

W rozmowie z koleżanką już po oświadczynach panienka wyśmiała narzeczonego za miejsce i formułę tego aktu po czym stwierdziła, że pomimo zakupu kamienia "trzeba rozglądać za kimś innym". W taki oto sposób chłopczyk stał się rezerwistą

Czyli, facet podświadomie, zadbał o swoje bezpieczeństwo?

Pod warunkiem, że niunia nie zmieni zdania i znajdzie lepszy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kootas napisał:

Czyli, facet podświadomie, zadbał o swoje bezpieczeństwo?

Pod warunkiem, że niunia nie zmieni zdania i znajdzie lepszy model.

Moim zdaniem na własne życzenie znalazł się między młotem a kowadłem o podatności na manipulację ze strony panny nie wspomnę. Co do reszty pełna zgoda facet traktowany jest jak towar przechodni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.