Skocz do zawartości

Chciałem wysłać posta przez formularz kontaktowy, ale nie działa - co zrobiłem źle?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem, że jestem świeżakiem i stosujecie zasadę ograniczonego zaufania - ale nie wpadajmy w paranoję :)

Gdy klikniesz ten link to zobaczysz, że do ściągnięcia jest plik typu .PNG czyli plik graficzny utworzony w Windowsowym Paincie.

Zazwyczaj wrzucam obrazki na bankfotek.pl - tam zawsze był podgląd przed ściągnięciem... ale jakimś cudem dzisiaj nie działa!

Próbowałem załączyć obrazek do posta, oczywiście poniżej 50kB, ale gdy ten post się pojawił, to nie było przy nim załączonego pliku, więc dodałem URL...

 

Czuję się jakby była retrogradacja Merkurego, ale przecież nie jest... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Mosze Red Podepnę się pod ten temat. Mam podobny problem. Chcę wysłać wiadomość do moderacji, wszystkie pola wypełnione ale przy próbie wysłania pojawia się komunikat "Wartość musi mieć co najmniej 1 znak" przy polu nazwa użytkownika. Czy jest jakiś błąd czy ma to związek z małą ilością komentarzy jak przy pw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2020 o 21:17, paazik napisał:

@Mosze Red Podepnę się pod ten temat. Mam podobny problem. Chcę wysłać wiadomość do moderacji, wszystkie pola wypełnione ale przy próbie wysłania pojawia się komunikat "Wartość musi mieć co najmniej 1 znak" przy polu nazwa użytkownika. Czy jest jakiś błąd czy ma to związek z małą ilością komentarzy jak przy pw?

Chodzi o ten formularz? https://braciasamcy.pl/index.php?/contact/&fbclid=IwAR0uVi9Nteed_4RmTsvy1cyjHtEgYHzVo3wtgQigg0Yumf3F5RElTODef8I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.