Skocz do zawartości

Klasyka gatunku


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna osoba publicznie komentuje sprawy forum, dodatkowo są komentarze.  Ponadto w "relacji" jest trochę smaczków. Tym razem główny temat to kwestia wieku, i popularnego forumowego podejścia, że kobiety powyżej 30 roku życia nie nadają się do czegoś więcej. W komentarzach oczywiście temat inceli itp. 

Moja opinia jest taka, że te osoby pomijają fakt, że nikt nie dyskredytuje kobiet po 30 bo one mogą być spoko tylko, że tu główny temat to rodzenie dzieci. Kobieta np. 35 lat vs kobieta 25 lat rodząca to niestety 2 różne kwestie przede wszystkim zdrowotne. Z każdym rokiem ryzyko przy takiej ciąży jest większe.  

 

 

 

 

1.png

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Haniu, jeśli pani to czyta, ja nie mam nic przeciwko kobietom powyżej 30ki, a żeby się upewnić, chętnie umówię się z panią na kawę ;)

4 minutes ago, Zajac said:

Jakaś kobieta was kiedyś skrzywdziła i teraz tacy jesteście bla bla bla bla

Obawiam się, że niestety jest to prawda w przypadku sporej części uczestników tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, leto napisał:

Pani Haniu, jeśli pani to czyta, ja nie mam nic przeciwko kobietom powyżej 30ki, a żeby się upewnić, chętnie umówię się z panią na kawę ;)

Obawiam się, że niestety jest to prawda w przypadku sporej części uczestników tego forum.

 

Jakakolwiek dyskusja z pannami na ten temat będzie się sprowadzała do pojawiania się podobnych wypowiedzi, jak powyższy cytat z Leto. Słodko pierdzące, zaczepne posty, podtrzymujące kobiety na duchu, zaprzeczające głównej tezie, poklepujące po plecach te smutne istoty.

Laski nie mają litości, a Wy zaraz będziecie się tłumaczyć.

 

Hanka, my się cenimy, znamy swoją wartość i byle kogo nie bierzemy. Znasz to? Wielokrotnie takimi tekstami obdarowywałaś facetów, a teraz - za Paczesiem - do bigosu.

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, leto napisał:

Obawiam się, że niestety jest to prawda w przypadku sporej części uczestników tego forum.

Leto, a pokaż mi palcem kogoś kto w relacjach z płcią przeciwną nie poczuł się skrzywdzony?

 

Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn, każdy czuł się kiedyś skrzywdzony. 

 

No chyba że znasz kogoś kto w młodości wszedł w związek idealny, nie miał innych relacji i całe życie przeżył bezkonfliktowo z jedną osobą ;)  

 

Widzisz ten cały tekst "jakaś kobieta go/ ich kiedyś skrzywdziła" z dodanym w domyśle - dla tego taki jest/ dla tego się mści.

 

Świadczy tylko o dwóch rzeczach:

 

1 Kobiety doskonale wiedzą jak postępują w relacjach z mężczyznami i że często mężczyźni są skrzywdzeni. 

 

2 Mierzą mężczyzn swoją miarą, przypisując im chęć długofalowego często odroczonego w czasie mszczenia się. Zadaj sobie pytanie ile znasz kobiet, które mają tendencje do mszczenia się/ obrabiania dupy partnerom, z którymi zerwały wiele lat wcześniej, a ilu znasz mężczyzn, czyli mszczą się przez lata, a ilu znasz mężczyzn, którzy tak robią? 

 

No właśnie ...  

 

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red nie wiem, jak z tym mszczeniem się latami, ale jako ogólna tendencja to wydaje mi się prawdziwe, z tego, co widziałem i słyszałem, że po rozstaniu kobiety mają częściej tendencję do mszczenia się, niż mężczyźni.

 

Co do ludzi którzy nie byli skrzywdzeni przez płeć przeciwną... no ja prawie to mogę powiedzieć o samym sobie. 95% chujowych rzeczy które mnie spotkały ze strony kobiet wynikały z mojej głupoty i/lub zaniedbań. Pozostałe 5% to raczej nie były jakieś poważne rzeczy, co najwyżej drobne uszczypliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, leto napisał:

chętnie umówię się z panią na kawę

Nie zapomnij wypolerować zbroi przed wyjściem;)

 

26 minut temu, leto napisał:

Obawiam się, że niestety jest to prawda w przypadku sporej części uczestników tego forum.

Właśnie po to zostało to forum założone, dla własnie takich panów jak my. Raczej nie uraczysz czegoś podobnego nigdzie indziej, ale za to uraczysz wiele tego typu forów lub innych inicjatyw dla kobiet. Asymetria jest bardzo widoczna. Taki "patriarchat w praktyce", gdzie wszystko jest da kobiet i pod kobiety.

 

Ja tam jestem dumny z bycia skrzywdzonym, dzięki temu jestem teraz tym kim jestem i nie zamierzam się z tego tłumaczyć oraz być wbity w poczucie winy. Niech tłumaczy się ten kto skrzywdził, a raczej ta, która skrzywdziła.

 

Tak przy okazji: co to za pani?

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Krugerrand said:

Nie zapomnij wypolerować zbroi przed wyjściem;)

A tam pierdolisz, sam byś się z nią ustawił na kawę albo kolację ze śniadaniem :D

6 minutes ago, Krugerrand said:

co to za pani?

Atencjuszka z instagrama?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:
8 minut temu, Krugerrand napisał:

Nie zapomnij wypolerować zbroi przed wyjściem;)

A tam pierdolisz, sam byś się z nią ustawił na kawę albo kolację ze śniadaniem :D

Kto nie nabił by na pal niech pierwszy rzuci kamień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania pierdoli głupoty. 

 

Zrobi sobie taka operację nosa, biustu, powiększy usta, zrobi korektę żuchwy, wstrzyknie kwas w policzka, może nawet odessie trochę tłuszczu tu i ówdzie, ale będzie wmawiać, że baby po 30 się nie sypią. No spójrzcie na mnie. Czy ja się sypię? No nie dziewcze, nie sypiesz się, ale oboje wiemy dlaczego. Dobrze, że farba do włosów jest stosunkowo tania, prawda? 

 

Paniusiu wasze piękno jest efektem użycia igły i skalpela. 

 

Te, które nie mogą sobie na ten luksus pozwolić, więdną po 30 jak skurwysyn. Każdego faceta, który śmie głośno o tym mówić nazywacie pokrzywdzonym przez kobiety incelem. Prawda was boli, jak wielki murzyński chuj władowany wam w dupsko bez ostrzeżenia.

 

Makało i po makale. 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Zajac said:

Kto nie nabił by na pal niech pierwszy rzuci kamień

Mi osobiście się ona nie podoba, oczy jakoś dziwnie pomalowane, tatuaż na ręce, pręży się jak struna, zupełnie nienaturalnie wygląda na tym zdjęciu.

A z doświadczenia przecież wiemy że w realu jest już raczej tylko gorzej niż na zdjęciach....

 

Odnośnie wpisu typowe babskie peplanie typu: idz do Victoria Secret i na siłownie zgub "fałdki" jesteś silna zajebista niezależna, zawsze piękna, nie słuchaj mężczyzn ( szczegołnie tych świadomych samców ), my kobiety wiemy lepiej itd.. Tam nic mądrego nie ma w tym wpisie a wręcz przeciwnie... bierz przykład z muzumłanek one cały czas umalowane. Super rada  24h na dobę na twarzy chemie nosić :D

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy temat jest dobry dla atencji :D

 

Dziś, wypinającej zalotnie cycki Hani Głowackiej, do głowy przyszedł temat: "samce mnie prześladujo, oborze, jaka ja biedna, moje białorycerskie koniobijce - brońcie mnie ! moje siostry pokrzywdzone, hańba !"

 

Tu jest forum prywatne, nikomu się nie musimy podlizywać, nie musimy zabiegać o względy atencyjnych trzydziestek z insta.

 

parafrazujac klasyka : "Hania Głowacka - zjedz mielone!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Mosze Red said:
3 hours ago, leto said:

Obawiam się, że niestety jest to prawda w przypadku sporej części uczestników tego forum.

Leto, a pokaż mi palcem kogoś kto w relacjach z płcią przeciwną nie poczuł się skrzywdzony?

Ja czułem się skrzywdzony tylko na początku. Dopiero wizyty na forum i rozmowy z Braćmi uświadomiły mi, że tak naprawdę to byłem wkurwiony na samego siebie a nie na kobiety. Za to, że dałem się wymodelować systemowo jak plastelina - niemal bezrefleksyjnie. Forum pozwoliło mi spojrzeć na świat z perspektywy, która praktycznie w polskim Internecie nie istnieje w innych miejscach. Rozbudziło to moją ciekawość a potem chęć empirycznego zweryfikowania treści tu przedstawianych. Szokiem było odkrycie, że to wszystko prawda. 

 

A kobietom nic do tego czy mamy żal czy nie - to nasza sprawa. Nikt nie zmusza do czytania forum i akceptacji treści tutaj publikowanych. Można sobie znaleźć alternatywne strony i tam cieszyć się wygodnymi dla siebie publikacjami.

 

PS. Ja bardzo lubię kobiety po 30. Wszystkie moje FWB są 30+ z prostego powodu - nie daję rady "wytrzymać" dłużej niż 10 minut poziomu intelektualnego obecnych 20-latek a jednorazowe akcje już mnie nie kręcą (chyba się zestarzałem ?).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pani postąpiła bez sensu, zamiast dowiedzieć się prawdy u źródeł, wyjaśnić to i owo, od razu wbiła nóż w plecy..

Założyła by konto, przywitała się, założyła w rezerwacie wątek, o tym, co ją tak na prawdę gryzie :)

To byśmy podyskutowali, może w niektórych kwestiach się nie zrozumieliśmy, albo nie mamy racji, o wszystkim można

podyskutować :) W końcu, po to to całę forum jest, żeby zrozumieć lepiej kobiety, poza tym,

nie każdy, każdemu tu przyklaskuje na wszystko, nawet nie wiemy co pani dokładnie czytała.

Ło panie, przy tym ile stron mają wątki w rezerwacie, szli byśmy na rekord :D 

 

PS

Poczytałem parę komentarzy, i już dawno się tak nie uśmiałem:

-Życie bym oddał za chwile spędzoną z tobą
-Twój ojciec powinien starać się o nagrodę Nobla stworzył 9 Cód swiata

 

Ja się pytam, więc "i kto tu jest incelem", my tu przynajmniej mamy jakąś godność.

Jak można tak włazić w dupę, lasce, której się nawet nie zna :)

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StatusQuo napisał:

Moim zdaniem pani postąpiła bez sensu, zamiast dowiedzieć się prawdy u źródeł, wyjaśnić to i owo, od razu wbiła nóż w plecy..

Założyła by konto, przywitała się, założyła w rezerwacie wątek, o tym, co ją tak na prawdę gryzie :)

To byśmy podyskutowali, może w niektórych kwestiach się nie zrozumieliśmy, albo nie mamy racji, o wszystkim można

Bracie to już nie te czasy, o ile kiedykolwiek kobiety w sferze internetu prowadziły sensowną wymianę argumentów.

Wejdź sobie na instagram tej Pani, ujrzyj to oczytanie w jej wielkich... oczach, następnie z wizualizuj sobie merytoryczną dyskusję na forum razem z tą osobą. Ekhmm...

 

@giorgio tutaj świetnie opisał zaistniały problem.

Luksusowe Panie próbują trafić z przekazem do kobiet, które od życia nie dostały za wiele. 

Ale... Tak dziewczyny! Jesteście tego warte! 

 

To podobnie jak z tymi wszystkimi książkami - od zera do milionera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.