Skocz do zawartości

Podobają mi się tylko zajęte dziewczyny


Crunchips_here

Rekomendowane odpowiedzi

@dyletant Tak, kobiety są bardziej emocjonalna niż logiczne.

Zwracam uwagę tylko, że w dzisiejszych czasach. Jest pewnego rodzaju przyzwolenie, na zdrady, rozwiązłość.

Póki nie zmieni się społeczeństwo, możemy tylko samemu starać się być lepszym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth Przecież puszczająca się mężatka to też puszczalska ?. Najlepszy przykład, bym powiedział, bo jak singielka sobie używa to jeszcze rozumiem że chce się wyszaleć, jednak trochę pomyliła się jej karuzela kutasów z karuzelą w wesołym miasteczku - to na pewno.

 

Zgoda, ale to my jesteśmy tym społeczeństwem. Najpierw dajesz przykład w promieniu swoich znajomych, potem ktoś zrobi to samo i to samo... i w ten sposób powstaje nowy trend.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten Wątal to zwykły trolling, no ale chÓj, skoro już jest to się wypowiem - ja jestem przeciwny ruchanu zajętych kobiet gdyż ponieważ albowiem jestem zwolennikiem męskiej solidarności (w którą paradoksalnie nie wierzę) ale trzeba coś robić w tym kierunku bo inaczej my mężczyzni będziemy tylko narzędziami w rękach kobiet, na ich zawołanie będziemy narzędziami zemsty, złośliwości, pogardy i szmacenia innych mężczyzn, kobiety muszą poznać granice swojego spierdolenia - masz swojego misia to niech on cię rucha! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, dyletant napisał:
38 minut temu, Dakota napisał:

Póki nie zmieni się społeczeństwo, możemy tylko samemu starać się być lepszym. 

Zgoda, ale to my jesteśmy tym społeczeństwem. Najpierw dajesz przykład w promieniu swoich znajomych, potem ktoś zrobi to samo i to samo... i w ten sposób powstaje nowy trend. 

Nie umiem ubierać tak ładnie myśli w słowa.

Dokładnie, gdzie pod tym mogę się podpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Dakota said:

Nie umiem ubierać tak ładnie myśli w słowa.

Dokładnie, gdzie pod tym mogę się podpisać?

@Dakota @dyletant zgadzam się z Wami. Dobrze prawicie.

 

Dla mnie uprawianie seksu z zajętymi kobietami i odbijanie kobiet innym facetom jest po prostu sygnałem, że ktoś ma słaby kręgosłup moralny i nie umie poradzić sobie ze swoimi żądzami. Jest jak ten nasz "prototyp" kobiety, która kieruje się głównie emocjami i hormonami.

Mi się wydaje, że to forum promuje jednak trochę wyższe idee.

Uważam, że można żyć spełniając siebie i nie żerować na innych.

Edytowane przez Samename
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to całkiem normalne, że podobają się zajęte kobiety.

 

Jest ruch, jest działanie, dzieją się różne rzeczy i w ogóle... To sto razy lepsze niż patrzeć jak kobieta siedzi i pachnie albo i śmierdzi albo ogląda jakieś seriale całymi dniami. Do tego jak przy ruchaniu też się niczym nie zajmuje tylko leży jak kłoda to już w ogóle porażka jakaś.

 

Te nie zajęte to są puste i nudne, nic nie robią, szkoda na nie czasu. A z zajętymi jest tylko taki problem żeby je przekonać żeby  zajęły się nami a nie innymi.

 

Oczywiście jak jest mężatką to na pewno nic nie robi, jak ma chłopaka to pewnie też nic nie robi więc szkoda czasu i energii.

 

Pomyśli ktoś, że można się pomylić i że jak nic nie robi to jeszcze nie rozstrzyga o tym czy jest zajęta czy nie, przecież może myśleć o czymś, zastanawiać się albo coś w ten deseń... No nie, wtedy nie jest zajęta i można jej przeszkodzić. Tylko czy warto?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.