Skocz do zawartości

Hej


Wiosenna_dziewczyna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim ;) Z tej strony wiosenna dziewczyna, która co prawda lubi też zimę, ale oprócz czytania książek przed kominkiem i czasem wypadów na stoki, pomyślała sobie, że może  fajnie będzie podyskutować też czasem na tym forum na jakie rozwijające tematy- jednym z niewielu, w który znalazłam w necie pod względem ciekawych dyskusji, więc mam nadzieję, że tak też się stanie. 

Pozdrawiam :)

 

Edytowane przez Wiosenna_dziewczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DanielS napisał:

Raczej mały odsetek ludzi nie lubi wiosny :D 

A co do śniegu, to pewnie jak to zwykle bywa najwięcej będzie go w styczniu i jeszcze będziemy mieli go dość ;) 

To jeszcze nie byłoby takie złe bo wtedy jeszcze zima w końcu, gorzej jeśli pojawi się na Wielkanoc, jak to czasem bywało, ale nie bądźmy takimi pesymistami ;) Pamiętam jak kilka lat temu byłam święcić jajka na Wielkanoc i padał "nastrojowy" śnieg tego dnia , więc wszystko możliwe, ale oby nie. Wiosna to ma być wiosna i tyle bo ją wolę nawet od lata, jeśli jest w miarę ciepła oczywiście  :) 

 

Edytowane przez Wiosenna_dziewczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wiosenna_dziewczyna napisał:

gorzej jeśli pojawi się na Wielkanoc

Taki mamy ostatnio klimat, że większa szansa jest na śnieg w Wielkanoc ;) 

2 minuty temu, dyletant napisał:

ale po co narzekać na dzień dobry?

Narzekać nigdy nie warto :D Szkoda swojego zdrowia psychicznego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dyletant napisał:

Hej, hej - ale po co narzekać na dzień dobry? Nie rozumiem jak mógłbym być niezadowolonym z 3/4 roku. Przecież wyprodukować z siebie coś dobrego możemy w każdą porę roku.

Nie narzekam, przecież pisałam, że zima ma swój urok- tylko trzeba się jakoś ogrzać np. siedząc przed kominkiem i czytając  książki  pod kocem, ale to akurat uwielbiam. Choć za wiosną już tęsknię tego w żadnym wypadku nie ukrywam...Ale ja urodzona wiosną może dlatego.

Edytowane przez Wiosenna_dziewczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wiosenna_dziewczyna napisał:

Hej wszystkim ;) Z tej strony wiosenna dziewczyna, która co prawda lubi też zimę, ale oprócz czytania książek przed kominkiem i czasem wypadów na stoki, pomyślała sobie, że może  fajnie będzie podyskutować też czasem na tym forum na jakie rozwijające tematy- jednym z niewielu, w który znalazłam w necie pod względem ciekawych dyskusji, więc mam nadzieję, że tak też się stanie. 

Pozdrawiam :)

 

Hej piękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.