Skocz do zawartości

Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ergo - jego 'cwelostwo' jest ustawione i wyreżyserowane na pokaz.
To kolejny gracz, tyle że nie załatwiał przekrętów w białych rękawiczkach a z bejsbolem w łapie.

Miałem styczność z okrojonym, promocyjnym audiobookiem na yt - "O kobietach w polskiej mafii" i całkiem dobrze się słuchało. Smaczki rzeczywiście bardzo smaczne. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masa jest cwelem? Wątpię. Jest nagranie w sieci, jak prawie stu ludzi pod bronią z Pruszkowa wparowało do trójmiasta, wyprowadzili z hotelu bossa ichniej mafii i pokazali kto rządzi w Polsce. Miał największą dyskotekę w Europie wschodniej, tonął w hajsie, ruchał najładniejsze dziewczyny jakie istnieją  - a teraz robi nadal hajs i to duży.

 

Łamali wszystkich, nie było na nich mocnych. Większość gangów płaciła im haracz, albo by ich zastrzelono.

 

A że podkablował koleżków? A oni nie współpracowali ze służbami? Po prostu był cwańszy od tych męt, zresztą oni mu robili zamachy na rodzinę, to miał być do nich lojalny?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla, żadna ''zdrada'', tylko ochrona siebie i bliskich, po pierwsze tamci zaczęli przeciw Niemu, po drugie niehonorowo zaatakowali rodzinę, więc gdzie z ukłonami i szacunkiem do takich ludzi? Oni sami między sobą się kosili, po likwidacji Pershinga balowali, to nie mafia Italia, gdzie honor, zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No są dwie opcje:

1. Albo mu się na mózg rzuciło i z naturalnego alfa stał się beta-providerem.

2. Albo to wszystko fajna reżyserka pod publiczkę i za jakiś czas usłyszymy o wybuchowym rozwodzie, gdzie J.S. znowu pokazuje na co go stać.

Osobiście obstawiam tą drugą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No nie wiem, czy dla paru mini-klonów trzeba zaraz podpisywać takiego niekorzystnego kwita?

Nie można tak po bożemu, bez niczego?

 

- a może się lansuje teraz na gangstero italiano :P wiesz zasady: żona, dzieci, rodzina, "honor", w niedziele do kościoła  i na tace  , a w poniedziałek do pracy zalać komuś wiadro betonem i do rzeki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są dwie opcje:

1. Albo mu się na mózg rzuciło i z naturalnego alfa stał się beta-providerem.

2. Albo to wszystko fajna reżyserka pod publiczkę i za jakiś czas usłyszymy o wybuchowym rozwodzie, gdzie J.S. znowu pokazuje na co go stać.

Osobiście obstawiam tą drugą opcję.

 

A ja trzecią:

Juz nie muszą go tak "osłaniać" chłopaki z miast i WSI :D .

Mają agenta pod nim samym :D 24/7

Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Świat polskiej gangsterski w latach 90 to politycy i nasi aktorzy: Cezary P. spawdzie jego pierwszą żonę - Ukrainka striptizerka w TVN - tancerka, można o tym poczytać jak się poszuka  skąd co i jak tak samo Olaf L. Szukali wtedy kontaktu z gangsterami wszyscy - gdzieś kiedyś były zdjęcia w sieci kto z kim... Hehe zresztą Nikos np jest na poczatku filmu Sztos a kto tam gra i tematyka filmów Olafa to z życia wzięte BTW Nikos RIP

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2015 o 03:52, AdrianoPeruggio napisał:

No właśnie, to takie bajki o księżniczkach i białych rycerzach

 

Ej no ale przecież biali rycerze istnieją naprawdę :lol::lol::lol:

 

Zacząłem czytać "O kobietach...", ale znudziła mnie bo ciągle to samo. W kółko chwalił się ile to kasy nie wydał ile to nie zaruchał, jaki to z niego kozak nie był. Czytałem tak i czytałem aż w końcu dostałem doła :(

 

A tak do zgadywanek, to mnie zastanowiła jednak aktorka/piosenkarka z którą miał romans. Jakaś Katarzyna. Figura? Skrzynecka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.