Skocz do zawartości

Totalnie nie mam pomysłu jak zagadać koleżankę z pracy


Christo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem takich tematów było setki, ale mój jest nieco inny, a więc od jakiegoś czasu świruje z pewną fajną Panią z pracy, laska ideał piękna, zgrabna, drobna, bardzo inteligentna. Jestem na nią nakręcony jak chyba nigdy. Od miesięcy nasz kontakt opiera się na nieustających spojrzeniach, obserwacji i czasem uda się powiedzieć "Cześć". Kilka razy dłużej pogadaliśmy i stwierdzam, że jest tak fajna jak fajnie wygląda. Laska zagadywała mnie nie raz służbowo, widzę że jest przychylnie nastawiona. Mam taki problem z zagadaniem, ponieważ nie jestem zbyt towarzyski, ale nie twierdzę że nieśmiały, dodatkowo owa panna ostudziła trochę mój zapał odmawiając spotkania - co akurat było zrouzmiale bo za szybko z tym wyleciałem i zaskoczyłeś, powiedziałem że mi się podoba, nie wiem czy to nie za dużo. Wyglądam dobrze, mam wyjściowa gębę, niezle ciuchy i laska patrzy jak zaczarowana więc wyczuwam że mam szansę. 

Macie jakieś pomysły jak ja zagaic jak będzie przechodziła korytarzem? Wygląda na to że traci cierpliwość i zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:

Nie zagadywać. Znaleźć laskę poza pracą. Albo się zwolnić i wtedy ją zagadać.

Nie ma dla mnie problemu ze jest z roboty kwas i tak będzie nawet jak dostanę kosza, bo wszystko zabrnelo daleko i kobita ma humorki. Bardziej mi zależy żeby wyjść w jej oczach na faceta a nie pizde, niż na robocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

Każdy, kto przeżył albo widział, że tak minimum w 80% przypadków prowadzi to do jakiejś rozjebki.

Przeżyłem kiedyś i wiesz co? Nie żałuję trafiłem do lepszej roboty, lepiej płatnej, poznałem się na kobietach. Jestem gotów zaryzykować i wiem czego chce. Problem tylko jak przełamać lody i o tym traktuje temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baelish napisał:

...bo po prostu nie chcę się z Tobą spotkać. 

Kto chce, znajdzie sposób, kto nie chce, znajdzie powód.

Tak było ale od tego czasu gdy odmówiła minęło wiele miesięcy, a jej zachowanie sugeruje coś kompletnie innego. Nie spodziewam się po kobiecie takiej inicjatywy jak zaproszenie. Tym bardziej że ona ma klasę, i elegancję. Takie kobiety nie zapraszają a chcą być zapraszane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Christo no nawet zakładając że wiesz co robisz i że dla Ciebie to jest dobre rozwiązanie, to nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że pytanie "jak poderwać kobietę X" (szczególnie pytanie o to ludzi, którzy kompletnie ani Ciebie, ani jej nie znają) to jest z grubsza coś takiego, jak "jak zarobić pierwszy milion"? No dobra, może nie milion, może sto tysięcy. No wiesz o co chodzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi o to jak ja poderwac, bo wygląda na to że ona chce byc przeze mnie poderwana, i wiele razy mi to sugerował i ułatwiają. Ja trafiłem na jakąś durna blokadę zwana męska dumą, ale przy niej czuje się lepszym człowiekiem + 100 do męskości i poczucia alfą, z tym że zapominam języka w gębie ostatnio przy niej i ona ma to samo, wpatruje się we mnie i ani be ani me, podczas tych trzysekindowych spotkań na pracowniczy korytarzu nawet nie mam jak zacząć. Chciałbym jakiś gotowy tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Christo napisał:

Wiem, wiem takich tematów było setki, ale mój jest nieco inny, a więc od jakiegoś czasu świruje z pewną fajną Panią z pracy, laska ideał piękna, zgrabna, drobna, bardzo inteligentna.

Dziwne, niby inna a piszesz jak każdy ziomuś, który ślini się do laski w pracy.

To co napisałeś to twoja "wizja", którą podsuwa ci twój mały przyjaciel. xD

27 minut temu, Christo napisał:

Jestem na nią nakręcony jak chyba nigdy. Od miesięcy nasz kontakt opiera się na nieustających spojrzeniach, obserwacji i czasem uda się powiedzieć "Cześć". Kilka razy dłużej pogadaliśmy i stwierdzam, że jest tak fajna jak fajnie wygląda.

No to faktycznie ją poznałeś  dogłębne.

27 minut temu, Christo napisał:

Laska zagadywała mnie nie raz służbowo, widzę że jest przychylnie nastawiona.

vs

27 minut temu, Christo napisał:

 dodatkowo owa panna ostudziła trochę mój zapał odmawiając spotkania - co akurat było zrouzmiale bo za szybko z tym wyleciałem i zaskoczyłeś, powiedziałem że mi się podoba, nie wiem czy to nie za dużo.

Może laska wie, że w pracy się nie romansuje. Zobaczyła, że jej zwykle bycie miłą odbierasz jako flirt i ochłodziła kontakt? 

27 minut temu, Christo napisał:

Macie jakieś pomysły jak ja zagaic jak będzie przechodziła korytarzem? Wygląda na to że traci cierpliwość i zainteresowanie

Nie zagadywać, jak jesteś takim chadem jak się opisujesz to nawet na tinderze będziesz rwał dupy. 

I tak wiem, że nie posluchasz bo zawsze jest to samo w takich wątkach na forum. xD

 

Powodzenia w szukaniu nowej pracy. :P

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany. Kolega chce aby podpowiedzieć mu jak zagaić, więc proponuję przestać moralizować że to źle podrywać koleżankę z pracy. On nie pyta "czy," ale "jak", jest dużym chłopcem i decyzję podjął. Więc zamiast pitolić przejdźmy do meritum i pomóżmy.

 

@Christo Potrzebujesz punktu zaczepienia. Zacznij z czymś neutralnym, na przykład o pracy. Na przykład dowiedz się czym ona się zajmuję na swoim stanowisku, powiąż to jakoś z tym, co Ty robisz i zagadaj ją o coś na zasadzie: "Cześć Mariolka, podobno jesteś w dziale tym i tym? U was się robi to i to, a akurat potrzebuję dowiedzieć się tego i tego i chyba coś o tym wiesz, pomożesz?". Jak załapiesz kontakt i rozmowa będzie się kleić to kolejne, już bardziej prywatne tematy same się pojawią.

Jeśli macie w firmie jakiś pokój socjalny czy kuchnię, gdzie ludzie jedzą drugie śniadanie lub lunch, to jest to dobre miejsce do spontanicznego nawiązania kontaktu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kobieta by chciała to by znalazła sposób na to byś co najmniej do niej zagadał. Inna sprawa że już raz odrzuciła Twoją propozycje i nie wróciła do tego, chcesz jeszcze jakieś inne dowody na to że nie jest Tobą zainteresowana? Może po prostu stara się być miła.

 

A jak bardzo chcesz się przekonać to zaproś ją ponownie, piszesz że taki alfa jesteś a tu wychodzi że miękka faja jednak. Dlatego też z tego powodu ja bym Tobie odradzał umawianie się z kimś z Twojej pracy.

34 minuty temu, Christo napisał:

ale przy niej czuje się lepszym człowiekiem + 100 do męskości i poczucia alfą,

No kurna tragedia, stary ogarnij swój łeb, bo jeśli jest taką piękną kobietą jak opisujesz to szybko go stracisz.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widzisz u baby tzw. oznaki zainteresowania, to wystarczy, że podejdziesz i się przedstawisz.

Jak będzie prawdziwie zainteresowana, to rozmowa potoczy się gładko jak madafucka. Nie będziesz się musiał wysilać na żadne PUA teksty. Capisci? 

 

Jak się tylko na Ciebie patrzy, bez uśmiechu i tej specyficznej energii zapraszającej do rozmowy, to na 99% jest tylko dla Ciebie miła. 

 

Panie, to nie jest żadne rocket science, żeby tak siedzieć i kombinować. 

 

 

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co @giorgio powiedział.

 

Podchodzisz i zapraszasz na kawę/wino w zależności od poziomu imprezowości (osobiście nie wierzę w podrywy w przestrzeni biurowej/komercyjnej, ale nie wiem może się nie znam). Jak serio zainteresowana to dostaniesz od razu zwrotkę "pewnie, niech spojrzę w kalendarz...". Jak nie bardzo to Cię oleje albo będzie się motać - wyraźny sygnał że nie ma sensu tracić czasu na dalsze drążenie tematu.

 

Dla mnie powyższa strategia works like a charm. 5 Cię oleje, 6ta będzie szczerze zainteresowana - no i git, po co tracić czas na takie co są zainteresowane na 50%?

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   @Christo, wygrywa negocjacje zawsze ten komu mniej zależy!

Po za tym w pracy skup się na pracy a nie:

 

   Ona jest bardziej profesjonalna od Ciebie, nie wysyłając sygnałów odrzucenia lub przychylności.?

Daj se spokój, zacznij zlewać po jakiejś chamskiej zagrywce , typu "masz fajną dupę, ale z koleżankami z pracy się nie umawiam.

bo w pracy się chujem nie wojuje", może wtedy da Ci szanse.

 

   A kurwa nie, złe myślenie, To Ty masz jej dać szansę, bo to Ty jesteś ciacho które rokuje na ojca jej dzieci.

Ale tak jak na wstępie: wygrywa ten komu mniej zależy!

O to chodzi, aby Ci nie zależało, ale na to trzeba mieć wyjebkę, nie każdy potrafi grać aktorsko, bierz przykład z handlarzy samochodów.

 

   To są dopiero artyści. Wiedzą od razu że Ci zależy bo inaczej byś nie przyjechał do nich na plac, i nie odpuszczą ceny bo Ci zależy

Bierz z nich przykład samochód to Twoja inwestycja w przyszłe życie i on to wie że stać Cię akurat na ten samochód.

 

   Tak samo kobieta, ona wie że chcesz ją kupić, ale tanio i byle frajerowi dupy nie sprzeda, ma swoje plany co do swojej ceny,

i właściwie to smutne bo wali prostytucją, ale to Ty do niej smalisz cholewki, a ona to wie. Tak już jest, trzeba mieć wyjebane.

 

   Jak będziesz taki jak ona, czyli analogiczny sprzedawca samochodów, który ma wyjebane czy sprzeda samochód temu czy innemu,

to jesteś ugrany klijent, mam kasę ale nie jestem pewien czy dobrze ją wydam, ergo, nigdy nie zakochuj się bo to Ty zostaniesz wyruchany!

 

Pozdro.?

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Christo napisał:

Bardziej mi zależy żeby wyjść w jej oczach na faceta a nie pizde, niż na robocie.

No to tak...

Kupujesz pierścionek (złoty może być z brylantem).

W pracy przy wszystkich pracownikach klękasz przed nią i pytasz:

'Umówisz się ze mną na randkę jak dam ci ten pierścionek?' Do pytania dodajesz oczy kota ze Shrek'a. Werble grają a Ty i cała ekipa z pracy czekacie na odpowiedź.

 

Następnego dnia zaczynasz szukać nowej pracy.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, giorgio napisał:

 

 

Jak się tylko na Ciebie patrzy, bez uśmiechu i tej specyficznej energii zapraszającej do rozmowy, to na 99% jest tylko dla Ciebie miła. 

Przez długi czas się uśmiechała i była bardzo otwarta. Ja byłem wycofany więc odpuściła, natomiast zauważyłem że często koło mnie bywa by dać mi te okazję. Kilka razy laskę olałem i nie pozegnałem się z nią np na parkingu, po czym była przygnębiona. Dlatego nie ma raczej szans na odważniejszy krok z jej strony, bo dałem dupy i to wielokrotnie i laska nie może być pewna że na nią lecę, chociaż kilka miesięcy temu jej to powiedziałem. Jednak ryzyk fizyk bo teraz to ja nawaliłem i ja muszę naprawić. 

 

Co do tego by mieć wyjebane to już to pokazałem za bardzo. 

Pomyślałem o czymś w stylu czy jej nie zapytać czy denerwuje ja moja obecność, bo dziwnie się zachowuje. Może zacznie się coś wtedy tłumaczyć i będę wiedział na czym stoje

Edytowane przez Christo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Morfeusz napisał:

Jeżeli nie chcesz mieć problemów, albo zmienić pracę wkrótce, to zapamiętaj. "Gdzie się mieszka, gdzie pracuje, tam się chu*em nie wojuje."

Z mojego doświadczenia i moim zdaniem, co za różnica. Tam gdzie mieszkam kilka sąsiadek to moje byłe i kwasu nie ma żadnego. Normalnie gadamy czasem grilla robimy razem, ostatnio podwózki potrzebowałem to była od razu się zgodziła. Normalne życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.