Skocz do zawartości

Życzenia świąteczne dla Braci Samców od Marka "Czyngis chama" Kotońskiego :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jako właściciel forum, chciałbym życzyć Braciom wszystkiego tego, co sprawi że będą spełnieni, radośni, spokojni, a życie nigdy już ich niczym nie zrani. 

 

Chciałbym też podziękować wszystkim Braciom, że swoją tu obecnością, radą i wsparciem, pomagają cierpiącym którzy przybywają na nasze forum, by zasięgnąć porady, ratującej często życie, zdrowie czy majątek.

 

Składam ostrożnie życzenia - a dlaczego, o tym powiedziałem w audycji do której zapraszam:

 

 

  • Like 25
  • Dzięki 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rok przyniósł dużo zmian w moim życiu i wprowadził odrobinę spokoju emocjonalnego do mojej głowy, a u mnie, delikatnie mówiąc, nie było z tym różowo. Dzięki za audycje, Marku - nie ze wszystkimi treściami się zgadzam, acz ogólny zamysł i nurt szczerze doceniam. Spędź te święta spokojnie, jakkolwiek byś ich nie obchodził. Tego samego życzę Wam, Koledzy-forumowicze! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Marek. Życzę przede wszystkim zdrowia, sił do walki z hejterami, motywacji i wytrwałości w pracy, pieniędzy do spełniania marzeń. 

Również Braciom i Siostrom forumowym pomyślności. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku wszystkiego najlepszego dla Ciebie i najbliższej rodziny oraz braci forum, na Święta i Nowy Rok, by był pełen sukcesów, by niczego Nam w życiu nie brakowało. To co robisz dla Nas, dla forum jest ogromnym wyzwaniem. I za to ja osobiście Ci dziękuję. Cieszę się, że tutaj trafiłem. 

Edytowane przez sekacz19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.