Skocz do zawartości

Nie mogę wysłać wiadomości


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałem napisać wiadomość do jednego z forumowiczy ale wyświetla mi się taki komunikat: "Możesz wysłać tylko 0 wiadomości dziennie. Proszę spróbować ponownie później.". Nie wysyłałem prywatnych wiadomości już dlugi czas, nie rozumiem o co chodzi. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę funkcjonalność należałoby troszeczkę zmienić moim zdaniem. Autor posta jest z nami tutaj już od 2016 roku, to długo! :)

 

To powinno moim zdaniem działać tak, że od ilości postów (niech tutaj zostanie jak jest) lub np. spędzonego czasu (dajmy na to kilka miesięcy).

 

@Marek Kotoński co sądzisz?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda - Ile takich kont jest? Raczej mało. W tej sytuacji mamy gościa, który jest tutaj kilka lat i nie może wysłać wiadomości. Musi teraz nabić szybko ponad 200 postów (czyli klepać bez sensu byle tylko mieć odpowiednią ilość). Na pewno jest też opcja typu "ilość godzin spędzonych na portalu jako zalogowany użytkownik", może to byłaby dobra alternatywa? Np. 200 godzin łącznie. Raczej żaden troll nie siedziałby tutaj tak długo, a wyeliminowałoby to sytuację o której mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware 200 godzin, co to dla bota. 

200/24=8,3 Dajmy na to, że 9 dni (zaokrąglając) bycia tylko zalogowanym. 

 

250 postów/na 9 dni daje około 28 postów na dzień. 

Co jest łatwiejsze dla hejtera?

 

A co do uśpionych kont to racja. Zrobi taki hejter 10 i co? Potem ogromne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maniek napisał:

Cierpliwość sprzyja osiąganiu celów...  :)

 

Jak najbardziej prawda, ale to nie jedyny czynnik - kolejnym może być posiadanie odpowednich ludzi w swoim kręgu, którzy pomogą / podpowiedzą. I tym celu chciałbym skontaktować się z użytkownikem @Johny_B odnośnie posta zostawionego spory kawał czasu temu (proszę o kontakt i mam nadzieję, że za taką próbę bana nie wyłapię).

 

7 godzin temu, Lucid napisał:

@self-aware 200 godzin, co to dla bota. 

200/24=8,3 Dajmy na to, że 9 dni (zaokrąglając) bycia tylko zalogowanym. 

 

250 postów/na 9 dni daje około 28 postów na dzień. 

Co jest łatwiejsze dla hejtera?

 

A co do uśpionych kont to racja. Zrobi taki hejter 10 i co? Potem ogromne problemy.

 

Ogromnym problemem jest pisanie zmanipulowanych postów na forum i komentarzy pod audycjami (co można praktycznie bez początkowych warunków) a nie wymiana wiadomości - co by to miało dać? Hejterzy zorganizują Państwo Podziemne? Będą agitować X tyś. użytkowników przez prywatną wymianę wiadomości?

Rozumiem sytuacje związaną z hejterami i współczuję Markowi, że musi sobie z tym radzić ale nie popadajcie wszyscy w paranoję.

 

Z mojej strony to tyle w tym temacie, pozdrawiam i wesołych!

Edytowane przez Меня зовут Пётр
Błędy składniowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas wraca ten temat, tłumaczymy i jak w ścianę...

 

Jeszcze raz - ta blokada jest po to, by uniemożliwić hejterom zrobienie mi, modom i niektórym Braciom kłopotów. Dlaczego? Np. dlatego, że hejter w jedną noc może walnąć dwieście i więcej komci na PW do ludzi, podając moje dane i zmyślone oskarżenia. Kilka kont hejterskich obskoczy całe forum. I tak się stało kilka razy, pomysł z tym ograniczeniem nie wziął się z powietrza. Później ja i inni muszą się tłumaczyć z najdziwniejszych oskarżeń, a hejterzy się cieszą. Obecnie się martwią, ale wiele osób którym nie chce się pisać, mocno im pomaga.

 

Obecna blokada wymaga od hejtera sporej ilości pracy - a po pisaniu modzi zorientują się kto pisze. Hejterzy to niezbyt zdolne osobniki (gdyby tacy byli, to by robili biznes a nie latami dokuczali komuś, kto kupił nowy rower...) i jak każdy człowiek posługują się schematami, wzorcami i tymi samymi zwrotami. Poznajemy je i wiemy kto zacz.

 

Tak więc zamiast narzekać, proszę w tydzień, dwa pogadać z ludźmi, i nie ma blokady - to takie proste! 

 

Forum pomaga ludziom - więc niech też ludzie coś od siebie dadzą. Co to jest 250 komentarzy? 10 dziennie to pestka, mamy 25 dni i możemy pisać PW.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Boże właśnie doświadczyłem tego problemu.

 

Szczerze, co to za głupi pomysł z takim ograniczeniem?
Chce wysłać prywatną wiadomość do użytkownika, żeby nie zaśmiecać tematu prywatną rozmową, a forum to uniemożliwia.

 

Czyli co droga moderacjo? Spamować tematy? Spamować komentarze? Czy po prostu pisać nie na temat w innych tematach?

Może ograniczenie ilości PW, np 1 dziennie dla nowych użytkowników albo 5? Spamu nie będzie, a i niektóre rzeczy można załatwić między użytkownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.