Skocz do zawartości

Fiodor i Kononowicz - nauka jazdy - Audi Nitro 1.6


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

Konon McRae ? ? haha, dobra ksywa.

Widziałbym taki okuratny wyścig między Kononem, Jo0rem i Debestą.

 

Konon by piłował na dwójce, Joor jeszcze by nie ruszył, bo by smacznie jadł a Debesta jak to się mówi przeciętnie, wrzucał by bieg tu i tego, aż by gaz naciskał aż aż, nie powiem, że nie.

Marzy mi się taki wyścig boży, nazwali by go Whitestock Riders ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Mógłby powstać jakiś film fabularny na tej podstawie, na szybko podjebałem opis z filmwebu do produkcji "Wyścig" z 2013r i dokonałem kosmetycznych zmian:

 

Cytat

Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach.

Dwaj najlepsi kierowcy Starosielc pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej legendy.

Przekonani, że śmierć zdarza się innym, przekroczą wszelkie granice. Prawdziwa, wciskająca w fotel historia Kononowicza i Majora Suchodolskiego to najbardziej oczekiwany film roku.

Przystojny playboy Krzysztof Kononowicz i błyskotliwy Wojciech Suchodolski to dwaj najwięksi rywale.

W życiu osobistym i na torze spychają się poza granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Silniejsza od strachu jest tylko żądza wygranej. 

 

Tak bym to widział, jeżeli chodzi o zarys. ?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.