Skocz do zawartości

Czy bylibyście w stanie zrezygnować z kobiety bo pierwszy seks z nią by się wam nie podobał?


Rekomendowane odpowiedzi

Albo mimo tego, że ją namawialibyście na pójście do łóżka sami, ona by poszła na trzeciej randce i uznalibyście, że jest łatwa?

Może to naiwne, ale szukam przyczyn dlaczego potencjalnie zainteresowany mną facet po seksie zaczął się wycofywać, a sam mnie ciągnął do łóżka...

Z tym, że też nie zaczął się wycofywac od razu, tylko tak stopniowo, więc nie jestem też na 100% pewna, że to chodziło o ten seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brat Jan napisał:

Ale co Ci obiecywał czy sugerował? Małżeństwo czy związek?

 

 

Sugerował związek, a przynajmniej tak mi się wydawało, nawet sam wprost powiedział, że nie szuka tylko seksu, ale czegoś więcej, choć niby  wiem, że mógł tylko tak mówić...A po seksie było już stopniowo coraz gorzej, choć wydawało mi się, że był w miarę udany, ale zaczynam myśleć, że może jemu się nie podobało. Co mnie trochę przybiło bo mam pewne kompleksy z przyczyn nie do końca zależnych ode mnie- a bardziej od budowy anatomicznej, nie będę tu opisywać szczegółów, ale teraz pomyślałam, ze pewnie go seks rozczarował.

Edytowane przez Domi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Domi napisał:

A po seksie było już stopniowo coraz gorzej

Masz swoją odpowiedź. 

Wybrałaś znów źle po prostu ;) 

"Wszyscy faceci tak mówia, tylko szkoda, że w zołzach się zakochują i za nimi płaczą - @Domi 

A w kim się zakochują kobiety?

Jakim on był - jest?

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domi Spieszę się z wyjaśnieniami.

 

Zależy czego oczekiwał.

Jeśli seksu, a był słaby lub zbyt "kinky". Tak, ja bym zrezygnował.

Tak samo jesli chiał zamoczyć i/lub zobaczyć, w co się rozwinie.

Może cię zwiódł, sugerując, że zależy mu na czymś więcej, nie to chciałaś usłyszeć?

 

Jeśli natomiast zapatrywał się na związek(STR, LTR), wina może być po twojej stronie.

 

24 minuty temu, Domi napisał:

uznalibyście, że jest łatwa?

Nie obraź się. Sądząc po takiej wypowiedzi, tak przedstawiając sprawę.
Uważam, że możesz być rozwiązła.

 

ps

4 minuty temu, Brat Jan napisał:

Czyli sex był tylko raz?

A spotkań po seksie ile jeszcze i dlaczego już bez seksu?

W sedno.

Edytowane przez Dakota
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko raz.  Po seksie on zaczął ochładzać kontakt, ale spotkaliśmy się raz jeszcze na którym do niczego nie doszło bo spotkaliśmy się na mieście, a i on na nie jakoś nie namawiał. To znaczy, niby coś sugerował przed spotkaniem o tym, że może pójdziemy do mnie, ale potem w końcu nie poszliśmy, nie wiem co się zmieniło.  To spotkanie jednak było bardziej z mojej inicjatywy i nie jestem pewna, czy gdybym pierwsza nie zadzwoniła, to w ogóle byśmy się spotkali.

 

 

Edytowane przez Domi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Domi napisał:

uznalibyście, że jest łatwa?

Nie mam takich problemów i nie miarkuję pojęciem "łatwa/trudna".

Powiem więcej - jak "pani się ceni", to mnie to po prostu zniechęca. Rozumiem, że z czysto praktycznych względów tarło godzinę po zapoznaniu jest troszkę creepy, ale sztuczne rozciąganie tematów... Dla mnie to racjonalizowanie jakichś wewnętrznych uprzedzeń...

 

20 minut temu, Domi napisał:

szukam przyczyn dlaczego potencjalnie zainteresowany mną facet po seksie zaczął się wycofywać, a sam mnie ciągnął do łóżka...

Może jesteś kłodą?
Może seks podszedł chujowo?

Może chciał tylko zamoczyć, ale Ty musiałaś usłyszeć to co trzeba, żeby nie wyjść na łatwą?

Może na horyzoncie pojawiła się lepsza dupa?

 

Podpowiem: ZAPYTAJ, jeśli serio ta wiedza jest Ci do czegokolwiek istotnego potrzebna...

22 minuty temu, Domi napisał:

nie zaczął się wycofywac od razu, tylko tak stopniowo

Przecież ghosting to specjalność pań ?

 

A nie, wiem! On zrozumiał, że ten związek jest szczególny. I nie chce go zepsuć. Po prostu - zostaliście przyjaciółmi. On nie zasługuje na Ciebie ? 

  • Like 3
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dakota napisał:

 

Może cię zwiódł, sugerując, że zależy mu na czymś więcej, nie to chciałaś usłyszeć?

 

Jeśli natomiast zapatrywał się na związek(STR, LTR), wina może być po twojej stronie.

Też tak myślę... Może się wam to wyda śmieszne, ale trochę mnie podłamała ta sytuacja, niby to nie był jeszcze żaden związek, ale sprawy łóżkowe, to dla mnie drażliwa kwestia i teraz się szczególnie kiepsko z tym czuję, ale być może to nie była wina seksu, nie wiem. W każdym razie wycofał się bez słowa wyjaśnienia i to własnie po seksie zaczęło się psuć, choć może nie z dnia na dzień, ale stopniowo było coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domi Na 90% chciał po prostu pobzykać i tyle. Zapomnij i życie toczy się dalej. 

 

Co do twojego pytania - tak. Miałem w wakacje krótką przygodę z koleżanką, znamy się długo i naprawdę mi się podobała. Przespaliśmy się, ale to był jeden z głupszych seksów w życiu. Serio - komedia. Kompletne niedopasowanie. Odwidziało mi się wszystko więc stopniowo wychłodziłem kontakt i tyle.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domijeśli chciałby tylko zamoczyć, a seks byłby dobry. Posuwałby cię dalej.

Jeśli chodziło o związek, widać coś go zniechęciło.

Widać, byłaś przygodą na wieczór.

 

Dobieraj rozważniej partnerów. Również tych łóżkowych.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Dakota
przygoda na wieczór
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Znam odpowiedź na Twój problem szanowna @Domi

Zapytaj go "czemu" lub "dlaczemu, co się staneło" i, że ma BYĆ SZCZERY.

 

Chciałabym go zapytać i mnie to dręczy, ale skoro on zamilkł,pomimo, że ja ostatnio bardziej się starałam, to też nie chcę za nim  biegać żeby nie robić z siebie jakieś desperatki co za nim się ugania  jeszcze,...Choć boli bardzo, mimo że sytuacja banalna jakich wiele.

Edytowane przez Domi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:
17 minut temu, Domi napisał:

A po seksie było już stopniowo coraz gorzej

Masz swoją odpowiedź. 

Wybrałaś znów źle po prostu ;) 

"Wszyscy faceci tak mówia, tylko szkoda, że w zołzach się zakochują i za nimi płaczą - @Domi 

A w kim się zakochują kobiety?

Jakim on był - jest?

Zacytowana moja pierwsza odpowiedź plus Twoja z innego tematu (około miesiąc temu):

 

"Czy spotykalibyście się na spotkania we dwoje ze sporo młodszą od siebie dziewczyną, z którą w dodatku kiedyś spaliście w celu tylko koleżeńskim?

Pytam bo facet, z którym zaczęłam być w związku ma taką koleżankę, która jest 12 lat od niego młodsza i sam przyznał, że z nią kiedys spał- podobno jeden raz. "

 

 

Znów zacytuję siebie a mianowicie:

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wybrałaś znów źle po prostu ;) 

 

 

 

Wybrałaś źle - ale co zrobić bad boy, no co ja mogłam no taki fajny, ruchacz i koleżanki ma młodsze na pewno tylko ja z nim jestem...

Sama się dałaś wykorzystać naiwnie na własne życzenie.

 

Temat uważam za zamknięty, detektyw szatan rozwiązał sprawę.

 

Powodzenia z następnym, wybierz mądrze dla odmiany tym razem.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

 

 

 

Wybrałaś źle - ale co zrobić bad boy, no co ja mogłam no taki fajny, ruchacz i koleżanki ma młodsze na pewno tylko ja z nim jestem...

Sama się dałaś wykorzystać naiwnie na własne życzenie.

 

 

Pewnie tak... Ale z drugiej strony wprowadził mnie trochę w błąd bo od początku mówił, że mu chodzi o coś więcej. Tak, wiem jak to naiwnie brzmi, ale jakoś mu uwierzyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Domi napisał:

Pewnie tak... Ale z drugiej strony wprowadził mnie trochę w błąd bo od początku mówił, że mu chodzi o coś więcej. Tak, wiem jak to naiwnie brzmi, ale jakoś mu uwierzyłam.

Niezależnie od płci. Patrz na czyny, nie na słowa.

 

@Maninblack jakby ci nowa partnerka wyskoczyła z kajdankami i strap-on'em.

Też byłbyś chętny na drugą rundę?

Edytowane przez Dakota
interpunkcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.