Skocz do zawartości

Miło was wszystkich poznać


HumanINC

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam się nisko szanownej samczej braci!

Jako iż starym zwyczajem, wypada się przedstawić - niniejszym postem czynię to. HumanINC, bądź Stefan. Miło was wszystkich poznać, i każdego z osobna.

Historie tego forum śledzę już od wielu lat, ale dopiero teraz - po wielu perypetiach damsko - męskich postanowiłem się zarejestrować i czerpać garściami z tej krynicy mądrości - być może wesprzecie mnie dobrym słowem albo zganicie za festiwale frajerstwa w moim wykonaniu. Tyle pokrótce. :)


La piccola è bellissima!

Stefan

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

W skromnych progach można witać jako godpodarz. Witam w skromnych progach, czym chata bogata.. Etc

 

Jak prxuchodzisz do kogoś jako gość, korzystasz z jego gościnności i mówisz, że miło gościć w skromnych progach, to w zasadzie obrażasz gospodarza. To tak jakbyś w gościcie powiedział "no miło tu u was, choć bidednie i prostacko" 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Esmeron napisał:

Witaj

 

W skromnych progach można witać jako godpodarz. Witam w skromnych progach, czym chata bogata.. Etc

 

Jak prxuchodzisz do kogoś jako gość, korzystasz z jego gościnności i mówisz, że miło gościć w skromnych progach, to w zasadzie obrażasz gospodarza. To tak jakbyś w gościcie powiedział "no miło tu u was, choć bidednie i prostacko" 


A dziękuję za zwrócenie uwagi! Racja, nie pomyślałem o tym.

3 minuty temu, TAW napisał:

@HumanINC popraw ten lapsus w tytule! Dno! 


Hm, a jak mogę to zrobić - nie widzę w temacie takiej opcji, czyżbym musiał napisać do moderacji o zmianę tytułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

 

Zacząłeś z przytupem... A my tutaj szczerzy do bólu i szorstcy, ale także świadomi swojej i bliźniego niedoskonałości...

 

Brat @Esmeronjako strażnik rodzimego języka słusznie zareagował i semantykę objaśnił.

 

Ważne, aby języka używać prawidłowo, nie tylko do "cunnilingus", ale także w codziennym komunikacyjnym obszarze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.