Skocz do zawartości

Kolekcja dresa


deleteduser159

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim świąteczny poranku :)

Jak zmienić swój styl na bardziej elegancki jeśli jestem przypakowanym gościem,a 80% czasu spędzam w zestawie adidasa :) albo UA.

Zależy mi przede wszystkim na wygodzie +chciałbym mieć jakiś typowy "zestaw randkowy"

 

Latem operuję w zestawie:

 

1.Sportowe buty:(Czarne nmd,Białe reebok club c)

Spodnie:Joggery 

Podkoszulka:V-neck (TH lub jakaś sieciówka)

Zegarek 

 

Zimą: Ponad 80% czasu latam w dresach 

(Ze względu na wygodę)

 

Do pracy:Czarne trampki+regularne czarne spodnie+podkoszulka+marynarka

(Taki sam zestaw wkładam na romantyczne spotkania,tylko zamiast trampek wrzucam sztyblety)

 

 

 

BTW:Koszuli nie noszę bo musiał bym kupić szytą na miarę (wysoka cena + brak wygody)

Jakieś propozycje stylizacji dla bardziej rozbudowanego faceta?Niedługo szykują się wyprzedaże,więc chciałbym sobie w głowie zaplanować kilka inspiracji :) 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci napisać na swoim przykładzie. Tylko, że nie jestem jakiś mega wielki i rozbudowany ?


Lubię mieć dużo ciuchów, żeby mieć w czym wybierać. Kilka droższych, kilka ciuchów takich, który kupisz za kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych i możesz sobie wymieniać (np. białe podkoszulki V neck, jakieś paski rożnego rodzaju do spodni, ciuchy sportowe z używańca dobrej jakości itp.). Warto też kupować różne kolorystyki, żeby było w czym wybierać stylówkę.

 

Uwielbiam ciuchy z Hollistera. Nie są jakoś mega drogie, ale jest jakość. Z oryginalnej strony można zamówić prosto z Holandii. Paczka średnio do 4 dni w Polsce, więc spoko. I do tego częste przeceny. No i na mnie bardzo dobrze leżą. Nic nie muszę poprawiać u krawcowej.

 

Zwracaj uwagę w których sklepach ciuch od razu pasuje na Tobie, żeby nie wydawać kasy na poprawki.

 

Zegarków lubię mieć kilka i ostatnio znowu sobie zamówiłem dwa. Raczej słabej jakości, bo po kilkadziesiąt zł. Mam w czym wybierać. Jak się rozpadnie to drugi po taniości. Mam tylko jeden, który kosztował mnie około 150 zł. 
 

No i co jakiś czas sobie zapisuję co mógłbym dokupić, żeby ciagle mieć wybór w szafie. Teraz poluję na jakieś buty na zimę. Takie w stylu casual na codzień. Może ktoś coś ma?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.