Skocz do zawartości

Zgrabny wytrzymały smartphone


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Szanownej Braci,

Ostatnio mój IPhone wyzionął ducha, podobnie S8 (wypalił się ekran)

Poszukuję zgrabnego telefonu do zastosowań biznesowych, podstawowe parametry na które zwracam uwagę to :
-Wytrzymały ekran
-Poręczny kształt (nie lubię paletek)
-Minimum 4GB ramu, a najlepiej 6GB
-Aparat robiący zdjęcia w jakości pozwalającej na swobodne fotografowanie w słabym świetle
-Cena zakupu max 1500 (idealnie 800 zł z drugiej ręki)
Poniżej załączam klasyfikację, którą podkradłem jednemu z użytkowników naszego forum
QiMklzy.png
Z tej klasyfikacji moimi faworytami są Mi 9 SE oraz Motorola One Action.

Z wyrazami szacunku Perun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perun napisał:

Z tej klasyfikacji moimi faworytami są Mi 9 SE

Mi 9 można kupić w cenie Mi 9 SE.

thephones.net/en/359-xiaomi-mi-9-6gb-64gb-blue.html?utm_source=google_merchant&utm_medium=cpc&gclid=Cj0KCQiA0ZHwBRCRARIsAK0Tr-rMmX3dT3oFPb2VxkDCe4AuwWfjTiYU0jHe12ZX6zqXVogFRoz1WckaArL8EALw_wcB

Jakiś czas temu google podpowiedziało mi ten sklep jako najtańszą opcje, ale nie mogę znaleźć opinii na jego temat, więc jednak nie polecam.

 

[Edit]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dowolny smartfon możesz zamknąć w wytrzymałym etui ochronnym. Są takie "pancerze" dopasowane pod każdy dowolny model. 

 

Mój telefon parę razy lądował na ziemi, parę razy zaliczałem gleby na nartach z telefonem w kieszeni, przez przypadek trafił też do torby z kluczami. Etui raz wymieniłem, bo część chroniąca ekran porysowana, ale sam telefon jak nowy. W ogóle nie ma śladów uzytkowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie Perun, Ty chory pojebie xd.

Zakupiłem wlasnie a40 za 600 od kobiety używane parę miesięcy jeszcze na gwarancji. 

Ten telefon pod kątem moich zastosowań deklasuje s8 i IPHONE 8. S8 w kategorii cena/jakość/amortyzacja/ergonomia 

IPHONE nie muszę tłumaczyć. 

Dziękuję za rady, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.