Skocz do zawartości

Nic nowego oj nic nowego, miś był za dobry :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bractwo po długiej abstynencji od forum. 

Jak to się mówi, jak trwoga to do Boga, ale... jednak wybrałem forum.

 

Wyżalić to się może i chce, lecz wolałbym by była to przestroga dla innych - Możesz zjeść książki guru od deski do deski, forum przewertować setki razy,a na nowe audycje na youtubach polować jak dzesika na księcia na białym koniu. Nic to nie da jak zaufasz.

 

Udzieliła mi się ta ẃyjątkowość i żem głupi zaufał. 

Po dwóch latach spełniania zachcianek pani, wyręczania jej we wszystkim i ogólnego srania i pierdzenia wokół myszki spędzam święta sam jak palec, dziecka nie mogę zobaczyć z powodu "NIE BO NIE"

A zaczęło się niedawno od stawiania pierwszych wymagań. Od nakazu ruszenia czterech liter do sensownej roboty, tudzież założenia dzialalności którą oczywiście chciałem sfinansować, wytykania syfu w mieszkaniu i narzekaniu na nic nie robienie ze swoim życiem. 

Pani się nic nie chce "bo nie", pani "ma depresje" pani "nie ma chęci do życia" a ja zwyrodnialec jeszcze śmiem coś od niej wymagać!

 

Resztki rozumu mi pozostały więc się nie hajtałem (pańci mamusia mnie skutecznie do tego zniecheciła na moje szczęście), koniec końców nie ma co przeżywać, ale podsumujmy. 

 

1. Zero wspólnego mieszkania jeśli nie zarabia choć połowy tego co Ty 

2. Zero dzieci bo będzie Cie taka łajza potem szachować i szantażować 

3. Jak Pani najlepsza psiapsi to mamusia to do widzenia od ręki

4. Ma depresje, nie ma chęci do życia - do widzenia. Gdybyś Ty miał depresje byłbyś nieudacznikiem, przegrańcem życiowym i ogólnie wiadro pomyj się należy na łeb.

5. Nie pracuje? Nie dba o dom? Wynocha

6. Nic nie daje prócz tyłka raz na jakiś czas? Wynocha. Baba ma być czuła i dbać o swojego macho :) 

I ostatnie i najważniejsze. Ogląda jakiś tasiemiec na polsacie albo tvnie? 

Możesz być pewny, że za jakiś czas odstawi Ci numer jak jakaś famefatale z fabuły tego brudu. Oskarży Cie o gwałty, pobicia, znecanie się, a jak tylko wyczai ,że coś pokombinowałeś ze skarbówka czy jakimś urzędem i ma resztki oleju w głowie to Cie sprzeda! S P R Z E D A !!! Zeby tylko na złość zrobić.

 

 

Zabrzmi to jak totalny mizoginizm ale baby to są jednak warte tyle co zeszłoroczny śnieg. Setna historia na forum o tym samym, podobno kiedyś te "miłości" były trwalsze. Dlaczego teraz baby tak nic nie daja? I nie dbaja o chłopa? A jak jakis podskakuje to wymiana? 

Bo nie muszą nic! Maja cycki i tyłek to zawsze się jakiś zakochany znajdzie do utrzymywania i pasozytowania na nim.

 

Tfu! 

Postanowienie noworoczne moje:

Zrywam kontakt definitywnie, zmieniam miejsce zamieszkania i numer telefonu. Widzenia z dzieckiem i alimenty to tylko przez sąd. Nie chce śladu po takim zdrajcy, niewdzięczniku i jednej wielkiej depresji zwanej lenistwem.

 

Pozdro bracia!

 

  • Like 20
  • Dzięki 3
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Rapke napisał:

Postanowienie noworoczne moje:

Abyś wytrwał Bracie. Tyle, że nie wiesz co Cię czeka na kolejnym zakręcie życia.

Nie każdy był aż tak sprytny/zaradny/świadomy jak Ty.

 

Ale, tak jak napisałeś. Ku przestrodze dla innych Braci. 

To się ceni!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rapke napisał:

Jak Pani najlepsza psiapsi to mamusia to do widzenia od ręki

 

Uwaga na to.  Objawy:

 

1. Hotline telefoniczny z mamusią rano, po południu i wieczorem.

2. Często opowiada o mamusi, co tam u mamusi, co u mamusi w pracy, co mamusia powiedziała na jakiś temat, co mamusia sądzi o Tobie

3. Wizyty mamusi w domu, zapowiedziane i niezapowiedziane - przesiaduje godzinami.

4. Mamusia mówi Tobie co masz robić, jak trawnik kosić, bo krzywo jeździsz kosiarką, albo za długo albo niedokładnie, że trzeba posprzątać w domu i w obejściu.

5. Mamusia mówi, że powinniście kupić większy dom bo ten ciasny - bądź pewny, że to słowa pańci bo już mamusi o tym mówi i wspiera się autorytetem mamusi w tym temacie.

6. Zaczyna informować Ciebie o potrzebach mamusi - mamusia potrzebuje opał na zimę, mamusi się auto zepsuło, mamusia nie ma za co leków wykupić - zacznij pilnować kasy,

7. No i klasyk o którym wiele tu już pisano, no i Marek też o tym wspominał w audycji - nagle potrzeba np 25 tys zł na nagłą operację mamusi, ale nie pytaj co i jak bo to tak nagłe ze każda minuta się liczy. To jest w 99% próba kradzieży kasy "na mamusię"

8. Uwaga na słowa pańci - "mamusia powiedziała, że......"  np z autopsji.... "Po co chcesz kupić mieszkanie, nie kupuj mieszkania - dobuduj się do naszego domu oszczędzisz na kosztach - jest to bezczelna próba wydymania Ciebie na remont domu i rozbudowę tegoż - pewnie materiały będą kupować na faktury na siebie. Na koniec kop w 4 litery i wynocha - a dom? No nasz bo nasza ziemia. Nie dawajcie się nabierać na "wspólne" inwestycje z mamusią. Róbcie tak aby w każdej chwili zabrać co wasze i do widzenia lub wystawić pańci walizki za drzwi i do widzenia.

 

Jak powyższe możecie zaobserwować - pańcia jest klonem mamusi połączonym z nią tajną niewidzialną gorącą linią do wymiany danych. Zerwanie tej relacji jest niemożliwe. Nawet nie próbuj bo zostaniesz wrogiem. Jedyne wyjście to taką pańcię kopnąć w 4 litery.

 

 

  • Like 13
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Forum i książki swoją drogą ale jak się trafi dobra zawodniczka to każdego pozamiata :)

A morał bajki z tego krótki i wszystkim znany, choć powinno być na odwrót to zostajesz wydymany.

 

Wiadomo, że to kwestia indywidualna: obycia, doświadczenia, ect jednak z kobietami, jak z pieniędzmi. Każdy ma swoją cenę.

Forum jawi się wtedy jak te koło ratunkowe, które łapiesz, kiedy lądujesz pod wodą.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rapke napisał:

Witam bractwo po długiej abstynencji od forum. 

Jak to się mówi, jak trwoga to do Boga, ale... jednak wybrałem forum.

 

Wyżalić to się może i chce, lecz wolałbym by była to przestroga dla innych - Możesz zjeść książki guru od deski do deski, forum przewertować setki razy,a na nowe audycje na youtubach polować jak dzesika na księcia na białym koniu. Nic to nie da jak zaufasz.

 

Udzieliła mi się ta ẃyjątkowość i żem głupi zaufał. 

Po dwóch latach spełniania zachcianek pani, wyręczania jej we wszystkim i ogólnego srania i pierdzenia wokół myszki spędzam święta sam jak palec, dziecka nie mogę zobaczyć z powodu "NIE BO NIE"

A zaczęło się niedawno od stawiania pierwszych wymagań. Od nakazu ruszenia czterech liter do sensownej roboty, tudzież założenia dzialalności którą oczywiście chciałem sfinansować, wytykania syfu w mieszkaniu i narzekaniu na nic nie robienie ze swoim życiem. 

Pani się nic nie chce "bo nie", pani "ma depresje" pani "nie ma chęci do życia" a ja zwyrodnialec jeszcze śmiem coś od niej wymagać!

 

Resztki rozumu mi pozostały więc się nie hajtałem (pańci mamusia mnie skutecznie do tego zniecheciła na moje szczęście), koniec końców nie ma co przeżywać, ale podsumujmy. 

 

1. Zero wspólnego mieszkania jeśli nie zarabia choć połowy tego co Ty 

2. Zero dzieci bo będzie Cie taka łajza potem szachować i szantażować 

3. Jak Pani najlepsza psiapsi to mamusia to do widzenia od ręki

4. Ma depresje, nie ma chęci do życia - do widzenia. Gdybyś Ty miał depresje byłbyś nieudacznikiem, przegrańcem życiowym i ogólnie wiadro pomyj się należy na łeb.

5. Nie pracuje? Nie dba o dom? Wynocha

6. Nic nie daje prócz tyłka raz na jakiś czas? Wynocha. Baba ma być czuła i dbać o swojego macho :) 

I ostatnie i najważniejsze. Ogląda jakiś tasiemiec na polsacie albo tvnie? 

Możesz być pewny, że za jakiś czas odstawi Ci numer jak jakaś famefatale z fabuły tego brudu. Oskarży Cie o gwałty, pobicia, znecanie się, a jak tylko wyczai ,że coś pokombinowałeś ze skarbówka czy jakimś urzędem i ma resztki oleju w głowie to Cie sprzeda! S P R Z E D A !!! Zeby tylko na złość zrobić.

 

 

Zabrzmi to jak totalny mizoginizm ale baby to są jednak warte tyle co zeszłoroczny śnieg. Setna historia na forum o tym samym, podobno kiedyś te "miłości" były trwalsze. Dlaczego teraz baby tak nic nie daja? I nie dbaja o chłopa? A jak jakis podskakuje to wymiana? 

Bo nie muszą nic! Maja cycki i tyłek to zawsze się jakiś zakochany znajdzie do utrzymywania i pasozytowania na nim.

 

Tfu! 

Postanowienie noworoczne moje:

Zrywam kontakt definitywnie, zmieniam miejsce zamieszkania i numer telefonu. Widzenia z dzieckiem i alimenty to tylko przez sąd. Nie chce śladu po takim zdrajcy, niewdzięczniku i jednej wielkiej depresji zwanej lenistwem.

 

Pozdro bracia!

 

To czyli ja  mając 30 lat na karku będąc w dwóch nieudanych związkach -( całe szczęście obyło się bez ślubów dzieci itp ) . Teraz pragnę na sile związku bo jest mi samemu poprostu złe . Jestem durniem ? ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rapke no cóż dodać, jesteś kolejną cegiełką na szańcu łez padołu.

 

Trzymaj się, ustalaj z sądem kontakty z dzieckiem, egzekwuj je jak brzytwa no i stawaj się lepszym człowiekiem.

 

2 godziny temu, Rapke napisał:

Zabrzmi to jak totalny mizoginizm ale baby to są jednak warte tyle co zeszłoroczny śnieg

Nie no, teraz tak mówisz boś zniszczony, oszukany i oczywiście nieostrożnie bawiłeś się granatem i rękę urwało.

Ręką odrośnie i już będziesz prawidłowo relacje z paniami budował w razie potrzeby.

 

Ja sam mam monk mode bo mnie pani jedna skutecznie zniechęciła do pań na dobry rok-trzy.

Ale mówili przyjaciele "ona pojebana jest."

Ale są również na świecie ażtakniepojebane Panie. Oczywiście pytanie Tylko: po chuj są.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Toranaga napisał:

Tak. Nie ma związków na siłę bo cię pierwsza lepsza panna przeżuje i wypluje resztki. 

Toranaga wiem o tym lecz 7 lat byłem w związkach kwestia przezeyczajenia . Teraz jestem sam 6 miesięcy i nie mogę się odnaleźć ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się fachowo nazywa wielka moc i różowa magia cipy! Nawet sam Gandalf i Hobbbbici ze swoim pierścieniem nie daliby rady.

Kobieta zawsze dąży do całkowitego spierdolenia wszystkiego co można spierdolić i choć byś się kurłła zesrał to i tak będzie źle no chyba, że będziesz osiedlowym dresem z chÓjowymi dziarami i z przyklejoną do dłoni puszką piwa z Biedy to wtedy jest szansa, ze pancia Cię szczerze pokocha.

Nie wiem czy poprawi ci to humor ale zawsze :   :)

https://www.youtube.com/watch?v=YkATLK2DG98

 

Gandalf

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Rapke said:

tudzież założenia dzialalności którą oczywiście chciałem sfinansować

Mosze coś pisał na ten temat jak kojarzę. Mogłeś przywalić w kolano z grubej rury ?

 

Też pomogłem w podobny sposób i dziś jestem tu gdzie jestem.

Słowo niewdzięcznik jest kluczowe. Miałem to samo. I to to jakiś... Bug w ich programie. Pomagasz a tu jeszcze Kur... w łeb. 

 

No more Be nice Guy 

 

Czym Cię Kobita omamiła że spytam? Dzieci? Czy to jednak powrót do dawnej kobiety? I jak długo się czaiła? 

 

 

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Rapke said:

Ma depresje, nie ma chęci do życia - do widzenia. Gdybyś Ty miał depresje byłbyś nieudacznikiem, przegrańcem życiowym i ogólnie wiadro pomyj się należy na łeb.

Sama prawda, w drugą strone to współczucie już jakoś nie działa u kobiet.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan

Jestem niestety typem ufnym, nie rezygnuje łatwo z ludzi. Uważam, że rozmowa wiele rozwiązuje i gdy widziałem pierwsze sygnały nie chciałem drzeć kotów tylko tlumaczylem. 

Kiwała głową że rozumie i dawało mi to poczucie pewności tej drugiej osoby. 

@rarek2

Nie wszystko przebiegało tak jak opisujesz ale te pierwsze dwa punkty to chyba strzał w 10.

Co do ostatniego zdania zgadzam się w 100% i podpisuje się nawet pod tym trzecią nogą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rapke napisał:

podobno kiedyś te "miłości" były trwalsze. Dlaczego teraz baby tak nic nie daja? I nie dbaja o chłopa? A jak jakis podskakuje to wymiana? 

Ponieważ patriarchat i monogamia to nie były jak się popularnie dziś mówi przez feminazi jakieś widzimisie ciemiężące kobiety tylko starannie wypracowany przez pokolenia system który poprzez ograniczanie prymitywnych ludzkich instynktów (poligamia mężczyzn i hipergamia kobiet) umożliwiał rozwój społeczeństwa i cywilizacji poprzez przekierowanie siły mężczyzn z walki o kobiety na rozwój tychże dwóch elementów w których obu płciom się żyje wygodnie i bezpiecznie. Wiadomo że produktywność u mężczyzn jest jakby to ładnie ująć "odblokowywana" gdy mają rodzinę, (każdy mężczyzna jak chciał, a było to wskazane to mógł mieć kobietę i rodzinę) jak nie to redukują bieg do dwójki i tak sobie żyją, a cywilizacja się cofa, wymiera, upada, z braku rozwoju i pieniędzy, wiadomo kapitalizm ma to do siebie, że musi być cały czas PKB na plusie, wchodzą obce cywilizacje. Zresztą żaden model ekonomiczny nie przeżyje niżu demograficznego. Wracając do ograniczania instynktów, otóż kobiety nie mogły sobie skakać jak małpki na coraz wyższą gałąź i musialy byc uległe mężowi, a mężczyźni porzucać sobie kobiet dla młodszych, być byczkami rozpłodowymi i musieli zadowolić się i zadbać o jedną kobietę, nawet pomimo utraty przez Nią urody czy figury i ciężko pracować dla rodziny. Kobiety dostawały wikt, opierunek i bezpieczenstwo, a mezczyzni mieli szacunek i pozycje w spoleczenstwie czyli to czego obie płcie cenią najbardziej. Coś za coś. Umowa między płciami. Pomadto ogolnie mezczyzni mieli wyzsza pozycje od kobiet wiec kaprysna hipergamia byla uspiona bo kazdy mezczyzna byl wystarczajaco dobry i dostawal od tejze hipergami zielone światło w kwesti statusu, wiec jesli inne aspekty u mezczyzny były w miarę ok to kobiecie nic wiecej nie bylo potrzeba aby odczuwac pożądanie. Teraz dlaczego patriarchat a nie matriarchat? Ponieważ zwierzchnictwo mężczyzn i uległość kobiet to jest to czego i obie płcie pragną według ustaleń natury. Teraz wchodzimy w matriarchat i co? Mężczyźni gardzą władczymi kobietami bo szukają u nich wytchnienia, a nie kolejnej wojny, a kobiety nie chcą mężczyzn niższych statusowo od nich samych. Na straży patriarchatu i monogami stało Państwo i Kościół.

Na koniec argument generalny za patriarchatem: niezależnie od miejsca na świecie, niezależnie od kultury czy wiary, wszystkie cywilizacje wysokorozwinięte, wypracowały ten sam model patriarchalnego małżeństwa monogamicznego? Przypadek? Teraz już "kagańca" nie ma. Wszystkie samice ciągnie do garstki mężczyzn, resztą gardzą, a samce albo pierdolą wszystko w czapkę, albo są wyrachowanymi ruchaczami.

 

Wystarałem się pisząc ten koment, mam nadzieję że przeczytacie, ocenicie i się odniesiecie do niego.

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 9
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, powerade napisał:

To czyli ja  mając 30 lat na karku będąc w dwóch nieudanych związkach -( całe szczęście obyło się bez ślubów dzieci itp ) . Teraz pragnę na sile związku bo jest mi samemu poprostu złe . Jestem durniem ? ??

Zawsze ciągnie nas do tego czego nie mamy. Żonkosi do wolności, a singli do związku. Znasz ten kawał? Co mają wspołnego  żonaty i kawaler? 

Każdy z nich myśli że ten drugi ma więcej seksu:)

Edytowane przez ZortlayPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rapke

 

Pamiętam jak dołączając do forum czytałem Twoje tematy, trochę mi pomogły, a teraz takie rzeczy, nieźle, dobra zawodniczka musiała to być albo za bardzo popuściłeś gardy!

7 godzin temu, powerade napisał:

Teraz pragnę na sile związku bo jest mi samemu poprostu złe . Jestem durniem ?

Rzekłbym nawet idiotą i ignorantem. Tylu Braci dawało Tobie rady i próbowało wskazać drogę, a Ty nawet nie wysiliłeś się aby coś przepracować w głowie, słabo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Taboo napisał:

@Rapke

 

Pamiętam jak dołączając do forum czytałem Twoje tematy, trochę mi pomogły, a teraz takie rzeczy, nieźle, dobra zawodniczka musiała to być albo za bardzo popuściłeś gardy!

Rzekłbym nawet idiotą i ignorantem. Tylu Braci dawało Tobie rady i próbowało wskazać drogę, a Ty nawet nie wysiliłeś się aby coś przepracować w głowie, słabo.

@Taboo przyjacielu spokojnie pracuje nad tym !!!! ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powerade

Wydaje mi się że wszystkiego po trochę, a do tego zaczynałem się kierować najgorszą zasadą w życiu "dla świętego spokoju..." nie będę jej prawił kazań dzień w dzień, odczekam trochę może ma gorszy okres, pamiętam jak sam mialem poczucie braku celu w życiu i jakoś to życie przelatywało przez palce. 

 

Ale nie teraz! Ku···wa nie!

Mam swój kwadrat, firme, zatrudniam na stałe 2 gości, chce mi się żyć, chce się rozwijać biznesowo, rozwijać swoje pasje a tu taki gniot siedzi w domu i podcina skrzydła i dobre chęci depresjami i wielkim leniem w dupsku!

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, powerade napisał:

Toranaga wiem o tym lecz 7 lat byłem w związkach kwestia przezeyczajenia . Teraz jestem sam 6 miesięcy i nie mogę się odnaleźć ;) 

Ja byłem 6 lat w związku, teraz mija 4 od rozstania i ani myślę o babie no może jedynie żeby poseksić ale o związku w którym ktoś mi zawraca dupę problemami z czapy nawet nie myślę.

Przez te 4 lata szedłem w każde marzenie z dzieciństwa, podróże, lotnictwo, budowa kampera z karetki (jest o tym na forum), probowałem malować, sklejanie modeli samolotów i tirów. Nawet lego technic sobie kupowałem żeby zająć łapy i mózg i szukać tego co mnie kręci na maxa. Jeszcze tylko jakieś aktywne zajęcie na zimę by się przydało bo przytyłem trochę. Szukaj chłopie a zobaczysz że kobieta może być dodatkiem.  

Jak się rozkręcisz to Ci czasu braknie na to wszystko a moźliwości maaaasa. Ostatnio naczytałem się o łodziach motorowych i pływaniu rzekami Europy i nie wiedziałem że z takich Gliwic, Opola można dopłynąć Odrą, Havelą, Renem, Dunajem do morza czarnego!!!!!!! ??? Czaisz bazę ? Shamowałem jednak z tym czytaniem bo zaś w kolejną zajawkę zacząłem się wkręcać na maxa a mam już tego sporo. To se zostawiam na emeryturę. Szukajta a znajdzieta Panie.

Edytowane przez jaro670
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.