Skocz do zawartości

Dostałem dzisiaj po ryju od kobiety za prawdę


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ZortlayPL napisał:

Istnieje, bardzo silna. Jedynym wyjątkiem jest jeśli chodzi o kobiety. 

 

4 godziny temu, lxdead napisał:

Istnieje, istnieje, ale nie w obliczu piczy ;)

Czy wy siebie czytacie? Bo ja chyba w nocy fora pomyliłem więc powtórzę.

 

100% kobiet jest inteligentniejsza od 90% mężczyzn, ktorzy to (te 90%) zrobią z siebie totalną szmate nawet nie za seks a za odrobine atencji.

 

Ponad połowa to banda jebanych idiotów, którzy nawet jak sami przejadą sie na ślubie nadal twierdza, że powinienes go wziąść i pchają cię w to gówno.

 

 Normalny facet trafia się tak rzadko, że w porównaniu do skali solidarności jajników mozna na dobrą sprawę mowic, że [prawie] wcale.

 

Mam kilku normalnych kolegów. W żaden sposób nie doklejałbym tu jakichś łatek o solidarności. Po prostu w porownaniu do tych bezbarwnych cip mają kręgosłup i przyzwoitosci trochę.

  • Like 16
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak się kończy walka z kobietą i próba wytłumaczenia w obecności białego rycerza. Kolejny przykład że wiedzę trzeba zachowywać dla siebie i za bardzo nie uświadamiać otoczenia ?

Ale już czasami emocję biorą górę i można się wściec ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczumy się na błędach całe życie.

 

Jeśli ktoś chce coś zmienić musi to zrobić sam, oklepany tekst, ale co można było zrobić to kupoć kuzynowi książke pod choinke, tylko tyle i aż tyle.

 

@Adolf masz jaja, żeby w takim babińcu ruszać takie tematy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna nauka od Padre Adolfa - człowieka korci do ulepszania świata niezależnie od wieku i doświadczenia. Ulepszacz świata siedzi w człowieku uśpiony, podstępnie czekając na wybudzenie kiedy jego żywiciel straci czujność. No i atakuje od środka jak Adolfa w święta. 

 

Daj znać za kilka miesięcy jak ci się układa z kuzynką. Czy czasem nie jest dla ciebie milsza ... :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze @Adolf? To zaprosiłeś ludzi do swojego domu i jako gospodarz zacząłeś wyciągać ich brudy. I co z tego, że płakał? Trzeba było dać mu radę i tyle a nie przy stole w obecności wszystkich wywlekać ich sprawy... nosz kurwa gospodarz pełna gebą. Coś sobie urządził w domu? Pokaz umoralniający? Zero taktu i szacunku do gości! Ciekawe kto z Was chwalący Adolfa chciałby się znaleźć w takiej sytuacji gdy wyciąga się jego intymne sprawy u kogoś w domu?!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adolf napisał:

Pocisnąłem pod wpływem mojego kuzyna który  wręcz płakał dosłownie że nie ma dupy chociaż by chciał.

Bo pić to trzeba umić. Niby święta a ilość gołdy, że ludzie stracili kontrolę nad emocjami, słowami a nawet kończynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do chuja pana! Gospodarz w swoim domu, przy swoim stole ma prawo powiedzieć co tylko mu się podoba. A jak ktoś ma problem z przekazywanymi treściami, to niech wypierdala w podskokach. I więcej nie wraca. 

 

Rozumiem @Adolf chłop mu tu ryczy w rękaw, to się zlitował i wytłumaczył kilka spraw, a pulek zamiast być wdzięczny, że ktoś go słucha i stara pomóc, to się puszy i startuje z łapami. 

 

Nikt nie jest pierdolonym terminatorem trzymającym ramę 24/7/365. 

 

 

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror miałem kiedyś chwilę, że chciałem "zmieniać świat". 

Ale... przeszło mi bardzo szybko jak zauważyłem wrogość, złość kobiet i białych rycerzy. 

Na chuj mi to, sobie myślę.

Swiat się zmienia w bajkach i filmach. 

Społeczeństwu wystarczy disco polo, piwko, kiełbasa, TV i styknie. 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adolf napisał:

wypierdalać z mojego życia.

BIORĄC  pod uwagę magiczny carakterum osnowy świąt, tylko jeden obraz ciśnie się na projekcję.

 

Adolf H. Z nazistowskim gestem ręki.....A w komentażu:

 

WYPIERDALAĆ!

TAM SĄ DRZWI!

 

....drodzy Bracia wizualizacje pozostawiam kooprcesorowi graficznemu i jegomości......

  

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiesz komuś, kto nie umie nic z matematyki co to jest całka, to może i przyjmie taką informację, ale nic z nią nie zrobi. Nie będzie w stanie wykorzystać wiedzy bez nadrobienia podstaw. 

 

Tak jest też tutaj. Łatwo mówić o gotowym rozwiązaniu, ale sami bracia się zastanówcie jak wiele doświadczeń, lektur i rozkmin zajęło nam, żeby dojść tu gdzie teraz jesteśmy. Niestety nie ma drogi na skróty. 

 

Jak wynajdą maszynę czasu i polecisz że swoim laptopem do 1350 roku, to cie spalą na stosie. Ja wolę kilka liści ?

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adolf nie przejmuj się chciałeś dobrze A on chciał Cię bić, nie ma ratunku dla takiego faceta. Opiszę Ci historię mojego kumpla, która poprawi Ci humor ;). 

 

3 dni temu spotykam się z kumplem. Miał dziewczynę 2 lata. Mieszkał u niej. Wyremontował jej mieszkanie za swoje. W tym roku do września 60 tyś zł poszło. W tamtym roku kilkadziesiąt  tyś. 3 dni po remoncie ona z nim zrywa, on po czasie się dowiaduje, że ma nowego ( tragedia ). Teraz uważaj na szybko poznał mamusie z dwójką bombelków. Był z nią 3 miesiące. Wycieczki, prezenty wszystko za jego. Jak go zapytałem ile władował w nią i bombelki na kwartał mówi 5-6 tyś,  na moje pytanie : A ona w Ciebie? Odpowiedź: 200 zł ?

 

Białorycerstwo sięgnęło dziś zenitu, niewyobrażalnych rozmiarów. Przestałem się wtrącać, mogę wysłuchać wyrazić swoje zdanie i na tym kończę szkoda życia i nerwów. Ty chciałeś dobrze dostałeś liścia we własnym domu. Jedyne co nam pozostaje to wysłuchać takich historii i współczuć. 

 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 4
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Bracia, nie możemy siedzieć cicho. Trzeba mówić, mimo, że zbiera się za prawdę cięgi od bab i białych rycerzyków. Musimy to robić nawet jeśli nie dla nas to dla następnych pokoleń. Niech z naszej mowy jeden się uratuje - już warto. Wojny nie wygramy, jak Marek mówi, ale honor trzeba mieć i na twarz sobie nie dać pluć! 

Ja też rozwaliłem świąteczne spotkanie rodzinne. Podczas gdy rozmowa zeszła na matrixowe tematy o przywilejach "białych heteroseksualnych mężczyzn" o piekle kobiet, o prawach kobiet itp, itd. - sypnąłem garść prawdy rodem z forum, bez ogródek i upiększeń. Powstał skandal i histeria (dosłownie, reakcja - teatralna wręcz, przerosła moje oczekiwania i zaskoczyła mnie intensywnością. Zwłaszcza pewnej studentki z UK - tam dopiero musi być propaganda!), wyzwiska mizogin, szowinista...
Rozjebane spotkanie, czułem się obrzydliwie... Poszedłem sobie za niedługo. Skisła atmosfera nadal wisi, nikt się do mnie nie odzywa.

Czy dobrze zrobiłem? Mam nadzieję, że komuś coś zaświta, zastanowi się. Obudzi. 
Poza tym jeśli bym siedział cicho - też bym czuł się dziś wstrętnie.
Dobrze, zrobiłem!
 

  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adolf napisał:

Chłop płakał mi w mankiet jak to ma chujowo

Ok

12 godzin temu, Adolf napisał:

Wkurwiłem się,  pocisnąłem jej że miała dziecko jako panna i znalazła betę żeby nie była panną z dzieckiem. 

Tu poleciałeś, należało co najwyżej na głos do wszystkich, że kobieta z dzieckiem powinna szanować tego kto się nią zaopiekował bo mógł wziąć kogoś lepszego, tyle bezdzietnych panien jest...

12 godzin temu, Adolf napisał:

pocisnąłem jego kobiecie że nie dba o męża w tych sferach

Ok, ale publicznie?

12 godzin temu, Adolf napisał:

Za to dostałem parę sążnistych plaskaczy na ryj.

Nie zasłoniłeś się? Jest prawie niemożliwe dostać kilka razy od kobiety, chyba, że byłeś aż tak narąbany.

12 godzin temu, Adolf napisał:

Uwierzyłem mu, pseudo męska solidarność, powiedziałem se że 

wytłumaczę jego kobiecie o co chodzi.

To jemu powinieneś wbić do łba jak powinien zachowywać się mężczyzna!

12 godzin temu, Adolf napisał:

W wyniku dialogu wyszło że powinna mu podziękować że on ją wziął ją z dzieckiem i to ona powinna klęczeć przed nim że on ją chciał.

Wszedłeś w jego rolę, to on powinien jej pocisnąć! Towarzystwo mogło to odebrać jak przystawianie się do tej kobiety (podświadomie odebrali, że sygnalizujesz, że chcesz ją przelecieć i zaniżasz jej wartość)

12 godzin temu, Adolf napisał:

Wtedy włączył się biały rycerz który przed chwilą płakał mi w mankiet, kurwa jakie było to słabe, chciał mnie bić.

Wszedłeś w buciorach w jego terytorium. To normalne, że każdy samiec "chroni" swoją samicę.

 

 

Godzinę temu, giorgio napisał:

No do chuja pana! Gospodarz w swoim domu, przy swoim stole ma prawo powiedzieć co tylko mu się podoba.

Żartujesz?

Zarówno gości jak i gospodarza obowiązują pewne zasady, no chyba żeś ze środowiska patologii.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, TAW napisał:

Ja też rozwaliłem świąteczne spotkanie rodzinne. Podczas gdy rozmowa zeszła na matrixowe tematy o przywilejach "białych heteroseksualnych mężczyzn" o piekle kobiet, o prawach kobiet itp, itd. - sypnąłem garść prawdy rodem z forum, bez ogródek i upiększeń. Powstał skandal i histeria (dosłownie, reakcja - teatralna wręcz, przerosła moje oczekiwania i zaskoczyła mnie intensywnością. Zwłaszcza pewnej studentki z UK - tam dopiero musi być propaganda!), wyzwiska mizogin, szowinista...

 

Społeczeństwa z krajów skandynawskich, UK czy USA są bardzo, bardzo mocno zindoktrynowane. Rozmowa z nimi na temat narzucanej poprawności politycznej ma taki sam sens, jak rozmowa z mudżahedinem o wątpliwościach związanych z Koranem. Szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Adolf said:

Wtedy włączył się biały rycerz który przed chwilą płakał mi w mankiet, kurwa jakie było to słabe, chciał mnie bić.

kobiety go trzymały.

Kiedyś chłop zrozumie jak głęboko jest w du.... Oby nie za późno.
 

12 hours ago, Adolf said:

Bracia nigdy nie krzewcie prawdy bo w oczy kole.

Podjąłem raz na takiej męskiej imprezie (wódeczka, golonko) kilka  biało rycerskich i kobiecych wątków z moimi znajomymi i nie tylko, generalnie praktycznie wszyscy w związkach i małżeństwach.
Ja odniosłem po dłuższej chwili wrażenie że mówię w innym języku (Matrix , Matrix). Jedynie mój najlepszy kumpel załapał trochę wiedzy (na tym mi głownie zależało) bo sam obecnie jest w kryzysie z swoją żoną po 15 latach małżeństwa.
Słuchając kilku facetów stwierdziłem że są naprawdę w odwrocie (bronią się resztkami sił) ale chuj : Kobiety takie są. Jeden dodał : Jego Myszka się zmieni bo ma teraz dziecko w drodze ?

 

Teraz już nie krzewię tej wiedzy trzymam ją dla siebie i mojego syna.

Edytowane przez Lexmark82
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adolf napisał:

Za to dostałem parę sążnistych plaskaczy na ryj.

 

Na atak odpowiada się adekwatnie - automatycznie powinna dostać od Ciebie porządnego plaskacza w pysk, aż by się nogami nakryła.

 

Niestety ale Twoje zachowanie utwierdziło pańcie, że mogą sobie pozwalać na takie krzywe akcje. Gdyby były świadome, że jak poniosą rękę na drugie człowieka to będzie szybka i stanowcza reakcja - to by przemyślały temat, a jeżeli jest to odruch u nich to zostałby wypleniony. Łapy trzyma się przy sobie. I to dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet.

 

Nie popieram i nie stosuję przemocy. Ale na atak zawsze odpowiem tym samym.  Życie mnie tego nauczyło. Niestety przykre to jest ale bronić się trzeba, to jest niezbywalne prawo każdej istoty.

 

Jakimś cudem w naszej kulturze funkcjonuje przekonanie pańć, że mogą sobie facetów policzkować. Brak na to reakcji powoduje trwanie tego przekonania. Takie coś może być agresywnej pańci wybite z głowy tylko ręcznie.

 

  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rarek2 napisał:

Ale na atak zawsze odpowiem tym samym.  Życie mnie tego nauczyło. Niestety przykre to jest ale bronić się trzeba, to jest niezbywalne prawo każdej istoty.

W przypadku Adolfa wystarczyło zablokowanie ataku i "pańcia" poczułaby męskie przedramię.

Odpowiadanie tym samym to atak i nie jest to "obrona konieczna".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźmy pod uwagę fakt, że aby skutecznie kogoś oszukać musimy najpierw oszukać siebie.

Dlatego wg mnie nie ma opcji by ktoś przyznał komuś rację w tak zasadniczych kwestiach bo to groziłoby tej osobie zawaleniem się własnego wizerunku, nawet jak to jest logiczne i trudne do podważenia; stąd ta częsta furia i złość.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Dostałem dzisiaj po ryju od kobiety za prawdę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.