Skocz do zawartości

Co daje forum?


Turop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci w po świątecznym klimacie. Ponad rok na forum strzelił, każdy wtedy piszą jak to nie ogarnia każdej kobiety dookoła, a ja trochę z innej beczki. Najbardziej całe forum, audycje @Marek Kotoński plus książki, które sami polecacie, wasza wiedza na różne tematy, dobra rada w razie wątpliwości, zaowocowała tym, że z pizdowatego Turopa, zrobił się Turop mężczyzna prawie taki jak bym chciał, do rzeczy.

 

Przed forum, strasznie zależało mi na akceptacji otoczenia, przejmowalem się wszystkimi tylko nie sobą, chciałem być szanowany przez każdego, ale dając od siebie samą dobroć i nie mieć z nikim dookoła wojen, zadr, cichych wrogów, wtedy byłem przekonany, że ludzie będą dażyć mnie szacunkiem. (żeby ktoś źle nie pomyślał w skrajnych przypadkach się odzywałem o swoje) oczywiście tak było, ale przez ludzi, którzy myśleli podobnie do mnie, (jakiś mały procent w naszym kraju), co do Januszy, czy innych psychopatycznych osób się to nie sprawdzało.

 

 

Same audycje, to co tutaj piszecie, pomału, pomału owocowało tym, że zacząłem coraz odważniej odzywać się o swoje, upominać, zwracać uwagę, mówić o tym wprost co mi nie pasuje, a gdy ktoś nie szanował moich granic, otwarcie sam dążyć do konfliktu. Już teraz widzę, że pomimo paru konfliktów (po których osoby biorące w nich udział, mówiły mi, że jestem nie normalny) zaczęły dażyć mnie szacunkiem, jaki zawsze chciałem dostać od otoczenia, w pracy, w rodzinie, w relacjach z kobietami, wszystko jest tak jak bym chciał, a zawsze bałem się tego, że przez to zostanę odrzucony. Jeszcze mega dużo pracy przede mną, ale dzięki wam wszystkim, wiem, jaką drogą podążać, żeby nie być wykorzystywana ofiarą w tym pojebanym świecie. Dziś jestem dumnym facetem, który nie boi się walczyć o swoje, szkoda, że wczsniej nikt mnie tego nie uczył, miał bym sporo mniej do poprawienia teraz. 

 

 

Szczęśliwego nowego roku wszystkim użytkowniką, nie bójmy się walczyć o swoje życie, mamy tylko jedno, głowa do góry i niech ten samorozwój trwa wiecznie, razem z założycielem jak i resztą dobrych chłopaków! ??

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Turop napisał:

Same audycje, to co tutaj piszecie, pomału, pomału owocowało tym, że zacząłem coraz odważniej odzywać się o swoje, upominać, zwracać uwagę, mówić o tym wprost co mi nie pasuje, a gdy ktoś nie szanował moich granic, otwarcie sam dążyć do konfliktu.

O tak! To jest klucz do sukcesu w życiu. W związku, w pracy, w rodzinie, wśród znajomych, wśród sąsiadów. 

Większość ludzi boi się wręcz konfliktów, unikają ich jak mogą, udają, że im nic nie przeszkadza, nie potrafią postawić granicy i jej egzekwować, chodzą przez to sfrustrowani, tacy ludzi są jak owieczki.

Pośród nich są wilki, którzy bez skrupułów wykorzystują tą ich uległość. 

Też kiedyś byłem taką owieczką. Teraz jak ktoś jest dla mnie nie w porządku wręcz dążę do konfrontacji, inni widząc moje nastawienie wręcz spinają pośladki żeby nie zrobić nic co mnie wkurwi. Ech piękna sprawa. Najpiękniej kiedy taki wilk podkula przede mną ogon, ten przyrost endorfin :) Polecam

 

13 godzin temu, Turop napisał:

Już teraz widzę, że pomimo paru konfliktów (po których osoby biorące w nich udział, mówiły mi, że jestem nie normalny) zaczęły dażyć mnie szacunkiem, jaki zawsze chciałem dostać od otoczenia, w pracy, w rodzinie, w relacjach z kobietami, wszystko jest tak jak bym chciał, a zawsze bałem się tego, że przez to zostanę odrzucony.

Słuszna uwaga, po takim konflikcie to nie jest tak że masz kosę do końca życia z drugą osobą. Przykładowo w święta moja ostra zjebka teściowej żeby mi się nie wpierdalała w wychowywanie dzieciaków po czym za chwilę normalna gadka z szacunkiem plus banan na twarzy mojej kobiety i klejenie się do mnie.

Edytowane przez czerwony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Turop napisał:

Szczęśliwego nowego roku wszystkim użytkowniką, nie bójmy się walczyć o swoje życie, 

Forum daje dużo możliwości, popisania z ciekawymi ludźmi, wymianą informacji, fajnie jakby było więcej ludzi na tym forum :)  o audycjach nie wspominając :)

 

Dziękuję i nawzajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2019 o 11:20, Turop napisał:

Przed forum, strasznie zależało mi na akceptacji otoczenia, przejmowalem się wszystkimi tylko nie sobą, chciałem być szanowany przez każdego

Dalej w aVatarze masz 'dyszcz'.

NICZYM  parasol nad, przeniosleś interpolacje na łono forum.

Zajebiście.

Lecz nie możesz ciągle przebywać w sztabie taktycznym.

Trochę bitew trzeba rozegrać na polu walki.

Powodzenia.

 

....Tak świątecznie/po jajeczku......

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.