Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kapitan Horyzont napisał:

W jakiej wierze i kulturze wychowacie dzieci?

W Słowiańskiej mogą wychować :D. Trochę nie rozumiem bólu dupy co niektórych o Rosjankę, Azjatki- Tajki, Wietnamki itd. super i jakoś nikt się przejmuje tym w jakiej kulturze by wychowywał dzieci w takim przypadku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, RENGERS said:

Po jakim około czasie spodziewać się pierwszych jazd emocjonalnych  i związkowego ' spierdolenia" ?

 

Ona chce tego samego co każda kobieta bez różnicy czy Polka czy Rosjanka. Czyli małżeństwa i dziecka. 

 

Powoli zacznie naciskać na zaręczyny, ślub i bąbelka. 

 

Ale to czeka cię z każdą kobietą tak więc ja bym się nie przejmował że Rosjanka. 

6 hours ago, RENGERS said:

 

 

6 hours ago, RENGERS said:

 

 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, wroński said:

Selman Rufin, brzmi bardzo polsko prawda?

https://histmag.org/Zanim-Dzierzynski-stal-sie-Krwawym-Feliksem-7580

 

Nie polecam wizji świata, gdzie każdy niewygodny i niewygodne fakty to za tym stoją Żydzi to prowadzi do niczego i jest na rękę wrogom Polaków.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rycerz76 napisał:

Nie polecam wizji świata, gdzie każdy niewygodny i niewygodne fakty to za tym stoją Żydzi to prowadzi do niczego i jest na rękę wrogom Polaków.

 

Feliks miał bardzo podobną fałszywkę szlachectwa co jeden z prezydentów pewnego kraju nad Wisłą :)  Baron, markiz, eee ucieka mi co on był ten grubawy, wąsaty.

Eh, te carskie i komunistyczne nadania, bez nich nie byłoby tylu "ważnych" dla pewnego kraju na Wisłą postaci :)

 

Ja też nie polecam takiej wizji, wystarczają realia, w których za całym mnóstwem świństw, zwyrodnień i takich tam stoją eskimosi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, RENGERS said:

pragnie również żebym poznał jej matkę, znajomych.

Słusznie, potencjalnego dawcę i jelenia trzeba oswoić z rodziną i znajomymi. 

20 hours ago, RENGERS said:

robi loda mimo że nie lubi

To zapewne jak połowa div. Tylko, że w Twoim przypadku rachunek zostanie wystawiony nieco później.

20 hours ago, RENGERS said:

Stało się to w ten sposób że na drugiej już randce, po seksie leżymy sobie przytuleni i Pani wyskakuje z propozycją związku ze mną.

 

Cóż, zgodziłem się bo chciałem spróbować od dłuższego czasu jak to jest.

Ta myszka jest na pewno inna niż wszystkie. Pokocha Cię szczerą miłością.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Młody_Pelikan napisał:

W Słowiańskiej mogą wychować :D. 

To co panuje w Rosji to kultra stepowa a nie slowianska. To ze azjaci i chazarowie przejeli jezyk lokalnej ludnosci to jedno. Ale ze resztki ludnosci tybulczej zostaly zdominowane przez obcych to drugie. Po wiekach wojen i ciaglym naplywie mas z azji (zwlaszcza po rewolucji i IIWS) ludnosc z pochodzeniem slowanskim w Rosji stanowi mniejszosc. Miedzy Slowianami a Rosjanami panuje spoleczna i kulturowa przepasc. 

Zjezdzilem cala Rosje i Mongolie. Wiem co mowie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, JoeBlue said:

Tylko frajer wyciąga ziemniaki z ognia swoimi rękami.

Tak dlatego Niemcy przy pomocy Lenina wykoleili carską Rosję i teraz wysysają znowu wbrew temu co się wydaje Putinowi, że niby robi dobry interes na gazie. Jak w końcu wykształcą niegermanofilskie elity będzie już za późno.

Osobiście mam bekę z "Bracia Słowianie" i innych dziwactw wymyślonych na potrzeby manipulacji narodami mniej wartościowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ntech said:

To co panuje w Rosji to kultra stepowa a nie slowianska

Dodałbym do tego jeszcze zachłyśnięcie się kapitalizmem, gdzie na pierwsze miejsce wysunął się jeden bożek czyli pieniądz.Z takiego mixu nic dobrego wyjść nie może. Żal mi tylko tych normalnych ludzi, którzy muszą żyć w takim  kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, RENGERS said:

tało się to w ten sposób że na drugiej już randce, po seksie leżymy sobie przytuleni i Pani wyskakuje z propozycją związku ze mną.

 

Cóż, zgodziłem się bo chciałem spróbować od dłuższego czasu jak to jest.

 

Pani zaproponowała układ który przebiliśmy dłonią  ( jak przy zakładzie o coś ), w ramach układu oczywiście były wymieniane rzeczy typu. wierność, wzajemne staranie się o siebie itd. itp.

 

23 hours ago, RENGERS said:

Zaprosiła mnie do klubu na sylwestra, pragnie również żebym poznał jej matkę, znajomych.

Niewiasta nie miała z kim iść na sylwestra a znajome mają facetów/chłopaków. Samemu głupie a tutaj szast prach czary mary jest i chłopak malowany - cudowny związek po drugiej randce.

 

Sex taki sobie bo i się nie stara a może i nie ma doświadczenia.

Ruchaj ile wlezie i tak jak chcesz - w zabezpieczeniu na maksa. Bajka może zakończyć się po okresie świątecznym.

 

Sytuacja jest win win dla Ciebie - korzystaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Adolf napisał:

 Jak jest dobra to maskować się będzie przez lata, do skutku. Musisz się zastanowić czego ona od Ciebie chce.

23 godziny temu, RENGERS napisał:

ma takie ciało 17 letniej nastolatki ( małe piersi, ciaśniutka brzoskwinka), dziewczę jednak ma 20 +

No właśnie - to uważaj i rozegraj to tak:

Skoro ma +20 to zara wylatuje z rynku, zaczekaj jeszcze trochę i jak będzie miała mało czasu to się okaże. Ogólnie ruchaj ile wlezie i skorzystaj - jak jest uczciwa to ona skorzysta a jak jest nie uczciwa to sama siebie wyrucha z kilku lat życia i taka prawda. Jeśli chce Cie np złapać na dziecko albo mieć ustawione życie za sex to będzie miała nauczkę.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS Bracie filtruj te wszystkie odpowiedzi bo niektóre to mrożą krew w żyłach.

 

Uważaj na Rosjanki bo Dzierżyński Cię dorwie i nazwie po swojemu wasze dzieci. A ona to chce tylko Twojego paszportu więc się zastanów i lepiej będzie jak się przeprowadzisz do piwnicy swojej mamy, żeby Ci pranie miał kto robić a Ty sobie zbij Niemca po kasku no bo przecież Niemcy i Ruscy są w zmowie. Te baby ze wschodu nie są warte zachodu, bierz tylko te z zachodu bo one są warte wschodu. :D

 

Niemniej jednak cieszy wyobraźnia. Panowie, trochę optymizmu. @RENGERS się nie hajta tylko śliną w rękę przybił związek. :D

(I niech to będzie jedyna formalizacja oficjalna)

 

Zna zasady oraz zagrożenia, pani jest dla niego dobra, miła i się stara, czy to takie straszne? Ilu z was by chciało takie coś? Bo ja bym chciał.

Mało co daje takiego kopa do działania jak starająca się i wdzięczna kobieta. A jak będzie fikać to zbierze co zasieje.

 

Ktoś powie, że to kwestia czasu. Owszem ale przecież wszystkie związki są kwestią czasu. Autorowi wątku życzę aby cieszył się tym czasem i rozpoznał ewentualny moment kiedy zacznie się pierdzielić.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ntech napisał:

To co panuje w Rosji to kultra stepowa a nie slowianska. To ze azjaci i chazarowie przejeli jezyk lokalnej ludnosci to jedno. Ale ze resztki ludnosci tybulczej zostaly zdominowane przez obcych to drugie. Po wiekach wojen i ciaglym naplywie mas z azji (zwlaszcza po rewolucji i IIWS) ludnosc z pochodzeniem slowanskim w Rosji stanowi mniejszosc. Miedzy Slowianami a Rosjanami panuje spoleczna i kulturowa przepasc. 

Zjezdzilem cala Rosje i Mongolie. Wiem co mowie.

Bzdura. To Słowianie asymilowali napływową ludność, tak samo w Rosji, jak i w Polsce. Poza tym w Rosji są regiony, gdzie etniczni Rosjanie-Słowianie są mniejszością lub nieznaczną większością, ale to nie sprawia, że Rosjanie nie są Słowianami. Jeżeli twierdzisz inaczej, to kwestionujesz dziedzinę nauki jaką jest genetyka. 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_R1a1_(Y-DNA)

 

https://bialczynski.pl/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/genetyka-skad-pochodza-slowianie-r1a/genetyczne-odkrycia-2010-nowa-genealogia-slowian-i-innych-ludow-bialego-ladu-europy/

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ntech napisał:

Zjezdzilem cala Rosje i Mongolie. Wiem co mowie.

Mimo wszystko myślę że trochę przesadzasz. To fakt że zostali skażeni najazdami mongolskimi/tatarskimi np w XIII wieku, ale nas też najechano i jakiś procent krwi tatarskiej krąży w Polsce. Mówiąc Rosjanie - Słowianie mam na myśli raczej tych Rosjan do Uralu, tam nadal przeważającą większość stanowią biali ludzie o stosunkowo podobnym do nas wyglądzie i obyczajach. Oglądam dużo ruskich kanałów na youtube i chyba jednak trochę przesadzasz. Jak mówiłem chodzi mi o tereny do Uralu a nie na przykład Władywostoku czy Irkucka. No nie powiesz mi chyba że przeciętny mieszkaniec Moskwy, Petersburga  czy Wołgogradu to Azjata bo to by było już dalekie od prawdy.

Edytowane przez Młody_Pelikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2019 o 20:12, Młody_Pelikan napisał:

 No nie powiesz mi chyba że przeciętny mieszkaniec Moskwy, Petersburga  czy Wołgogradu to Azjata bo to by było już dalekie od prawdy.

No akurat w Moskwie Slowianie sa w mniejszosci. Tam cala stepowa azja siedzi.

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że u wielu Polaków czujność usypia ten ich "miękki" język rosyjski, ukraiński itp. o czym one wiedzą. Taka dygresja: górale też wiedzą o tym, że ta ich zas....ana gwara tumani wielu Polaków. Coraz też więcej tego gó...na w reklamach słychać. 

Edytowane przez Peckerwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie jesteś dla kobiety żadnym wyzwaniem. Po drugiej randce seks i związek?
Przecież to desperatka i Ty też skoro po 2 randkach pakujesz się w związek.
Ciągnie swój do swego.
Normalna psychicznie kobieta, która na serio chce związku i miłości a nie uwagi, seksu i byle kogo by z kimś być potrzebuje czasu. Laski się zakochują wolnoooo. 
Ty przecież też nie czujesz do niej haju hormonalnego.
Z tej mąki chleba nie będzie przykro mi, na twoim miejscu bym z nią zerwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.