Skocz do zawartości

Wszystkiego najlepszego Marku


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego co najlepsze Marku! Dużo pieniędzy, szczęścia i radości w życiu, spokojnej pracy nad tym, co robisz dla wszystkich. A robisz naprawdę potrzebną i dobrą robotę. Życzę także pozbycia się hejterów oraz wyleczenia z IBS. Najlepiej (a może i najzabawniej) byłoby, gdybyś znalazł sławojkę (co za zbieżność nazw) na dnie której byliby Twoi hejterzy. Przy użyciu owej sławojki dostałbyś ostatni mega atak IBS, z którego zostałbyś wyleczony, a Twoi hejterzy topiliby się jak szczury wiadomo w czym, próbując stanąć sobie nawzajem na głowach, żeby przeżyć xD W ten oto sposób upieczone będą dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie wiem, czy mi się udało, ale miało być zabawnie. Pozdrawiam Cię Marku serdecznie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

Spóźnione, ale jak najbardziej szczere.
Wszystkiego najlepszego! Nie chcę składać oklepanych życzeń i pisać standardowej formułki.
Oczywiście, że życzę Panu zdrowia. Szczęścia nie ma co życzyć, bo to nawyk, który samemu się buduje.

Cóż- na pewno wytrwałości i siły.

Po co? Żeby Pan nie zapominał co naprawdę ma znaczenie i wartość i nie tracił nerwów, czasu i myśli na ludzi małych, złych i w swojej podłości żałosnych. Przynajmniej nie więcej niż niezbędne minimum. 

 

I na koniec (ale być może najważniejsze): dziękuję.
Trafiłem na audycje i forum w najgorszym jak dotąd momencie życia.  Nie tylko Wam to zawdzięczam (mam kilku prawdziwych przyajciół), ale faktem niepodważalnym jest, że audycje, forum, Wasze książki (z @Mosze Red) pomogły mi w porę bardzo wiele zrozumieć i uchronić istotną część dorobku życia. Gdyby nie wiedza od Was, jasne myślenie w krytyczym momencie emocjonalnego rozpierdolu i jedno trafne posunięcie, straciłbym wiele. 

 

To są ważne rzeczy. Czasami słyszę zwątpienie i poczucie bezradności i beznadziei nawet w audycjach. Rozumiem skąd to się bierze. Ale to iluzja. To wszystko ma sens, znaczenie i wielką wartość dla ludzi takich jak ja, czyli takich, którym wiedza z forum, audycji i książek uratowała dupsko, a potem pomogła zbudować się na nowo.

 

I na koniec coś jeszcze. Przepraszam, że nie zawsze pamiętam o "like" przy audycjach. Nie ma w tym złej woli, tylko nigdy nie patrzyłem na to jak na coś istotnego. Sam miałem gdzieś czy ktoś moje foty like'uje czy nie. Ale zacząłem tego pilnować.

Wszystkiego najepszego!

Edytowane przez Esmeron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.