Skocz do zawartości

Serwus wszystkim


Yalgor

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus wszystkim użytkownikom. Mam na imię Jakub, 29 lat, mieszkam za granicą Polski, w południowych Niemczech. Od kilku miesięcy książki Marka i forum pomagają mi dojść do siebie po długoletnim związku. Moje zainteresowania to: wiedzą o kawie, wspinaczka, budowle hydrotechniczne (z zawodu i pasji) oraz muzyka. Jestem uzależniony od słuchania Trójki - Polskie Radio i szukam takich osób. Kiedyś paliłem, rzuciłem. Dużo piłem,  rzuciłem. Jestem introwertykiem, więc niechętnie wychodzę do ludzi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xin napisał:

Aloha !

Fajnie widzieć tak obszerne przywitanie :).

 

PS Jak na taki tekst, to zaskakująco sporo nas łączy, piąteczka :).

Piąteczka. Co dokładnie? Można zawsze się czegoś od siebie nawzajem dowiedzieć, podzielić doświadczeniem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2019 o 12:12, Yalgor napisał:

Piąteczka. Co dokładnie?

Życie za granicą, wspinaczka, skończenie z chlaniem, uzależnienie od słuchania audycji (Radio Na Fali/Paranormalium i oczywiście Marka :) ), introwertyzm, muzyka (gram na fortepianie). No i pracowałem jako barista :p.

Edytowane przez Xin
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.