Skocz do zawartości

Kompleks "Riese" i złoty pociąg


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci tak Marku, jestem na 100% pewien, że taki pociąg naprawdę istniał. Czy został tam ukryty to inna kwestia.

 

Sam Wrocław nigdy nie doczeka się metra. Prawda jest tak, że pod nim jest drugie miasto. Pod samym Dworcem Głównym jest 9 pięter pod ziemią. Kłodzko to drugie podziemne miasto. Około 6 pięter pod ziemią. Zamek Książ to około 11 pięter pod ziemią. Robi wrażenie?

 

To powiem, że nieoficjalnie mówi się, że udostępnione jest około 20% kompleksu Riese. Sam Włodarz to szacowane około 30 % Bunkry pod Ślężą? inne fortyfikacje? Dolny Śląsk to wielka historyczna tajemnica. Dość, że ostatnio odkryto przejście do Czech pod górami. Nieoficjalnie mówi się, że jest tu schowane około 40% skarbów III Rzeszy.

 

Za dużo niewiadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmowałem się geocachingiem ze strony opencaching.pl

Dzięki skrytkom robionym przez autochtonów, można poznać ciekawe miejsca,

wraz ze świetną zabawą.

 

Jak natkniesz się na skład amunicji zabawa będzie bombowa. Znajomy się w ten sposób rozerwał. Jak go pozbierali po tym lesie to ja kurwa nie wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak natkniesz się na skład amunicji zabawa będzie bombowa. Znajomy się w ten sposób rozerwał. Jak go pozbierali po tym lesie to ja kurwa nie wiem.

Zawsze się odchodzi z tego świata.

W tym wypadku z wielkim hukiem.

Życie. Jakbym się bał, nie jeździłbym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.