Skocz do zawartości

Prostytutki z negatywnymi opiniami usuwają je z sieci i naciągają dalej


Rekomendowane odpowiedzi

Prostytutki są coraz bardziej wyrachowane i moim zdaniem naciągają coraz częściej. Wędrowniczki po kilku dniach zmieniają nr telefonu, zdjęcia i miasto. 

Po wejściu RODO oszustki i ich alfowie nauczyli się już, żeby zgłaszać na Garsonierze wątki z negatywnymi opiniami do usunięcia. Pod pozorem ochrony danych osobowych, choć to tylko nr tel na Roksie albo Odlotach. Administracja tamtego forum boi się konsekwencji prawnych i usuwa niepochlebne wątki. Z częścią div też trzymają sztamę i je kryją. Organizują zjazdy, wspólne imprezy div z moderacją itd. Naciągar jest coraz więcej, więc teczek uczciwych div nie zostało zbyt wiele. 

 

Tylko forum i domena na zagranicznych serwerach oraz prowadzone z zagranicy, uniknęło by tego absurdu. Teraz negatywne opinie znikają, nawet po kilku godzinach od napisania.

Powstało zamknięte forum prostytutek frajer.p2a.pl. Gdzie oszustki doradzają sobie jak naciągać, wymieniają się numerami telefonów klientów, nie wygodnych jak i niebezpiecznych. Podpowiadają sobie jak usuwać swoje wątki z Garsoniery, itd.

Roksa nie przepuszcza negatywnych opinii pod ofertami. Pozytywne często piszą same dziewczyny i alfowie. 

Rynek dość mocno się zepsuł, jakość usług spada. O czym pisano wielokrotnie tutaj jak i na Garso.

 

teczki2.gif 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Morfeusz napisał:

Powstało zamknięte forum prostytutek frajer.p2a.pl.

Heheh takie siostry.kurwice.pl ?

 

Seks to biznes, więc komercjalizuje się do standardów rynkowych każdego innego dobra handlowego. Nic w tym dziwnego, skoro nawet w małżeństwach seks ma charakter "barterowy". 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze inne sposoby na poznanie dziewczyn które zrobią to za pieniądze i nie są profesjonalistkami czy cichodajkami po prostu trzeba im to zaproponować i przedstawić jako coś fajnego i porzytecznego, że się zgodzą tylko fakt to taka długoterminowa saperka dla tych co mają czas nic na już. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

RODO oszustki i ich alfowie nauczyli się już, żeby zgłaszać na Garsonierze wątki z negatywnymi opiniami do usunięcia.

Nie jestem prawnikiem. Może @Mosze Red się wypowie/ napisze. Właśnie na garso był temat o tym i padł tam cytat z jakiejś opinii prawnej traktujący o tym, że publikowanie na takich stronach informacji z podawanie nr telefonu nie jest niezgodne z RODO.

 

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Z częścią div też trzymają sztamę

 Nie chce mi się jakoś w to wierzyć. Z tego co sobie kiedyś z jedną panna pogadałem o tym to u nich panuje taka tubro zawiść/ zazdrość o klientów lepszy utarg.

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Naciągar jest coraz więcej, więc teczek uczciwych div nie zostało zbyt wiele. 

Zgoda. Jak żyć Panie jak nie ma się facjaty chada i jest się przed pierwszą odsiadką??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten proceder trwa od zawsze i każdy szwagier z garso wiem, że te niewygodne kartoteki są usuwane. Najlepsza opcja to cichodajki, ale też trzeba być czujnym, bo wiele profesjonalistek je udaje. Miałem dwa przypadki, że trafiłem na takie "farbowane lisy". Wyczuły we mnie frajera i obiecywały góry. Z przyzwyczajenia zawsze sprawdzam w wyszukiwarce numer telefonu i ewentualnie adres email. Klika opinii wystarczyło mi żeby mieć wgląd z kim mam do czynienia.

 

Polecam ze swoje strony mieć specjalny numer na takie okazje i zmieniać go. ;)

 

Nie zdziwię się jak za jakiś czas znajdzie się jakaś życzliwa duszyczka i z tego forum wypłyną opinie o klientach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten proceder ze zmianami nr telefonów i ogłoszeń trwa od conajmniej 10 lat czyli od momentu kiedy się tym zainteresowałem. I dlatego właśnie jestem przeciwny skierowywaniu chłopaków z naszego forum do div bo ta branża jest całkowicie nieuczciwa.

 

Forum garso od początku podejżewałem o sojusz alfonsów z właścicielem forum garso albo nawet same alfy go zasponsorowały by mieć wgląd do klientów którzy się skarżą na jego "pracownice";)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Throgg napisał:

No cóż, pozostaje własna graba, albo przygruchanie sobie jakiejś baby na stałe. 

Nie zupełnie. Jakość usług spada, jednak nadal jest jakiś % div jest w miarę uczciwych, w zakresie oferowanych usług. Są też cichodajki, luźne relacje, itd.

3 godziny temu, józekk napisał:

Pierwsza opcja na dłuższą metę bez sensu, druga jeszcze gorsza.

Świat nie kończy się na rosnącej liczbie naciągaczek. Są też inne opcje.

3 godziny temu, Kim Un Jest? napisał:

Seks to biznes, więc komercjalizuje się do standardów rynkowych każdego innego dobra handlowego.

Rosnąca liczba desperatów i białych rycerzy ma na to wpływ. Wypisują potem pannie opinie w stylu: "Nie jej wina, może miała gorszy dzień". :lol:

 

@Kiroviets Usuwają, divy same się instruują jak to robić, na http://frajer.p2a.pl/portal.php. Sam widziałem wiele znikających teczek z negatywnymi opiniami.

2 godziny temu, Kiroviets napisał:

Z tego co sobie kiedyś z jedną panna pogadałem o tym to u nich panuje taka tubro zawiść/ zazdrość o klientów lepszy utarg.

Owszem, ale część ma układy z moderacją. Z jedną o tym rozmawiałem. Tam też są zamknięte działy, do których większość userów nie ma dostępu.

2 godziny temu, Kiroviets napisał:

Zgoda. Jak żyć Panie jak nie ma się facjaty chada i jest się przed pierwszą odsiadką

Korzystać z tych uczciwych tylko z teczkami, z cichodajek, itd. 

2 godziny temu, Doggie napisał:

Najlepsza opcja to cichodajki, ale też trzeba być czujnym, bo wiele profesjonalistek je udaje.

Dokładnie, profesjonalistki mają dziś nawet konta na Badoo i Datezone. Sam też je widziałem.

1 godzinę temu, LiderMen napisał:

I dlatego właśnie jestem przeciwny skierowywaniu chłopaków z naszego forum do div bo ta branża jest całkowicie nieuczciwa.

Moim zdaniem nie jest to do końca złe. Mężczyzna może poznać prawdziwą wartość cipki, zamiast władować w myszkę cały majątek, wziąć ślub, itd. Problem w tym, że wielu trafia na naciągaczki i się zniechęca.

29 minut temu, Kiroviets napisał:

Ja gdzieś wyczytałem, nie wiem ile w tym prawdy, że garso jest założone przez była divę.

Założone przez divę i jej byłego klienta, który przybiałorycerzył, zauroczył się i wziął przechodzony towar. Teraz są razem i mają potomstwo. Administrują tamtym forum i zarabiają na nim z reklam.

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Morfeusz napisał:

Założone przez divę i jej byłego klienta, który przybiałorycerzył, zauroczył się i wziął przechodzony towar. Teraz są razem i mają potomstwo. Administrują tamtym forum i zarabiają na nim z reklam.

??

Edytowane przez Zajac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Morfeusz napisał:

Dokładnie, profesjonalistki mają dziś nawet konta na Badoo i Datezone. Sam też je widziałem.

A cichodajki to szukają tam miłości. ;) Kiedyś o takiej wspominałem, miała wymagania z kosmosu, szukała prawdziwego faceta i po kilku wiadomościach mnie zablokowała. Niedawno ją zauważyłem kolejny raz na datezone. Życie mocno zrewidowało jej wymagania, bo zaczęła się nisko cenić. Jak do niej teraz napisałem to już tak nie wybrzydzała, była chętna na spotkanie, a za Jagiełło zrobi wszystko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Morfeusz napisał:

jej byłego klienta, który przybiałorycerzył, zauroczył się i wziął przechodzony towar. Teraz są razem i mają potomstwo.

@Morfeusz No to przybędzie nam nowy user. Pewnie informatyk nerd ogarnia tam wszystko a pańcia transakcję życia mu zaserwuje .

50 minut temu, Morfeusz napisał:

Tam też są zamknięte działy, do których większość userów nie ma dostępu.

To mnie Panie zaskoczyłeś. Tak w ogóle to na garso trafiłem  z tego forum.

 

53 minuty temu, Morfeusz napisał:

Moim zdaniem nie jest to do końca złe. Mężczyzna może poznać prawdziwą wartość cipki, zamiast władować w myszkę cały majątek, wziąć ślub

Dokładnie każdy na początku korzystania z div nadzieje się parę razy. Po pewnym czasie, już po rozmowie albo po wejsciu do lokal już można wyczuć co  w trawie piszczy.

 

55 minut temu, Morfeusz napisał:

Usuwają, divy same się instruują jak to robić, na http://frajer.p2a.pl/portal.php.

Kiedyś z ciekawości chciałem zajrzeć tam, poczytać. Tylko że wtedy, żeby przejść tam weryfikację trzeba było nr telefon podać z aktywnym ogłoszeniem na roksie czy odlotach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, nie ma kartoteki, nie idziesz, niech zdechnie z głodu.

Ma kartotekę to znaczy, nie "żądała" jej usuwać, to znaczy, że ma dobre zamiary, to znaczy, że można iść.

Jeśli dziewczyna nie ma na tyle inteligencji, że nie rozumie, że forum jest jedynym sposobem, żebyśmy uniknęli

spotkania z naciągaczką, to jest albo głupia, albo jest naciągaczką, tak czy inaczej nie warto ryzykować pieniędzy.

Swoją drogą poznałem dwie dziewczyny, które są spoko, ale mimo wszystko miały negatywny stosunek do garso.

Jedna była dość wątpliwej inteligencji, ale jej wybór.

Z drugą nawet udało mi się porozmawiać, i byłem w stanie koniec końców przemówić jej do rozsądku, chociaż najpierw ona

podkurwiła mnie, a później ja ją, ale koniec końców dotarło do niej, że posiadanie kartoteki na garso, jest po prostu w jej interesie.

 

Jedyne ryzyko jest takie, że przegapisz super fajną laske, bo nie ma i nie chce konta. Ale to jeśli dziewczyna chce oferować rzetelne

usługi, to sama powinna chcieć mieć takie konto. Nie ma się co z nimi pierdolić, tylko trzeba po prostu sobie odpuścić szukanie

nieoszlifowanych diamentów (totalna naiwność..) i jechać na konkretach. A jedynymi konkretami są opinie innych.

W myśl powiedzenia, że "Prawda jest mową nienawiści, dla tych co mają coś do ukrycia", tak samo

"garsoniera jest wrogiem, dla tej, która chce Cię wydymać na kasę", krótka piła, trzeba sobie takie laski odpuścić.

Albo jeszcze lepiej..ooo.. i to jest solution. Dzwonisz do typiary i pytasz, czy ma konto na garso, nie ma, to jej mówisz, to

zadzwonię jak będziesz miała.. Niech wie, że wyżej wała nie podskoczy.

Wszystkie przypadki fajnych kobiet, które w ten sposób poznałem, prawie od razu miały konto na garso i zawsze miały

fajne opinie. Wiadomo, że czasem zdarzy się słaby komentarz, ale to też zdarza się, że klient jest beznadziejny, ale jak statystyka

pozytywnych jest przytłaczająca, to też wiesz, że szansa na wtopę jest małą.

Kiedyś mi powiedziała dziewczyna, że w ciągu pół roku zablokowała ponad 100 telefonów, bo się umówili i nie przyszli,

one też nie mają łatwo, konkurencja wśród kobiet jest duża :)

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To postaw się w sytuacji takiej oszustki. Przychodzi do ciebie taki obsrany Sebix napalony i w 10 minut zostawia 1- 2 dniówki i grzecznie wychodzi. I jak w ciągu dnia trafia się jej 3-4 takich... Inną sprawą jest, że większość div to totalna patola, takie Karyny typowe. Można tu jeszcze dodać chęć dowartościowania się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Morfeusz napisał:

Rosnąca liczba desperatów i białych rycerzy ma na to wpływ. Wypisują potem pannie opinie w stylu: "Nie jej wina, może miała gorszy dzień". :lol:

No właśnie, może ją bolała głowa albo już kompletnie nie wie co czuje - miś byłeś za dobry. Wtedy Houston mamy problem. 

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, laryy said:

10 min. to okej, ale jeśli w godzinę to gdzie w tym frajerstwo?

W tym, że nigdy to nie jest godzina.

Poza tym podmieniają dziewczyny.

Idziesz do laski jak marzenie a dostajesz starą tłustą krowę.

Oczywiście możesz wyjść ale w takim razie odwiedzisz 10 lal zanim u jakiejś zostaniesz.

Prócz tego zakres usług ogłaszanych a oferowanych to dwie różne rzeczy.

Prócz tego dopłaty, dopłaty, dopłaty, za wszystko.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.