Skocz do zawartości

Prostytutki z negatywnymi opiniami usuwają je z sieci i naciągają dalej


Rekomendowane odpowiedzi

To forum "frajer" to przecież jest dla div po to, żeby mogły się wymieniać info o niechcianych klientach, czyli brudasach, którzy maja konflikt z mydłem albo agresywnych zwyrolach, czy takich co poruchali, a nie zapłacili itp. 

 

Ogólnie ten temat jest pełen jakichś dziwnych oskarżeń bez dowodów na nie. Mi tam garso bardzo pomogło w wyborze odpowiedniej panny. Gdybym opierał się tylko na roksie to pewnie zaliczyłbym wtopę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Dlaczego one klientów nazywają frajerami?

Mają tak naprawdę niskie poczucie wartości. Codzienne sprzedawanie swojego ciała ryje banie. Myślę że tak chcą się dowartościować, w patologiczny sposób. 

16 godzin temu, StatusQuo napisał:

Proste, nie ma kartoteki, nie idziesz, niech zdechnie z głodu.

Dokładnie, moim zdaniem tak powinno być. Z głodu bez obaw, nie zdechną, jest masa klientów chodzących "na sapera", czyli w ciemno.

Godzinę temu, NoName napisał:

To forum "frajer" to przecież jest dla div po to, żeby mogły się wymieniać info o niechcianych klientach, czyli brudasach, którzy maja konflikt z mydłem albo agresywnych zwyrolach, czy takich co poruchali, a nie zapłacili itp. 

Chyba nie zrozumiałeś, albo jesteś kobietą. Tam również oszustki instruują inne, jak usuwać swoje teczki z garsoniery i naciągać mężczyzn. Nazywanych przez nie frajerami. 

Temat ma uświadomić część Braci. Dlaczego teraz, tak często znikają teczki na garsonierze i że zwykle nie warto chodzić na sapera. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było stworzyć kontr-forum dla klientów i namierzać ściemniary, też jakoś sie zabezpieczyć. Tylko niezwiązane z SamiecTV i tym forum, bo już wystarczająco czarnego PRu wieśniaki nam robią. Troche sie zresztą martwie czy te wszystkie łachudry które wyciągają jakieś pojedyncze posty z forum i sprzedają jako obraz całości, nie użyją też tego tematu. Niby to normalna sprawa prostytucja i usługi ale z oszołomami nic nie wiadomo.

Edytowane przez tomekbat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomekbat napisał:

Dobrze by było stworzyć kontr-forum dla klientów i namierzać ściemniary, też jakoś się zabezpieczyć.

Musiało by stać na zagranicznych serwerach i być jak najdalej od Europejskiego prawa. Bo kolejne wersje RODO, ACTA i seks biznes szybko niszczą takie miejsca. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Morfeusz napisał:

Musiało by stać na zagranicznych serwerach i być jak najdalej

A nie prościej by było po prostu pisać numery na zasadzie XXX-123-123 ??

Nie jest to pełny numer, a panny nie mają własnej działalności, więc, żadna panna nie udowodni, że to chodzi

właśnie o nią. Jak jakimś cudem, jakaś panna będzie miała taką samą końcówkę jak inna, to w interesie

tej porządnej będzie znalezienie sobie numeru innego niż naciągara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StatusQuo Podobnie oznaczają tam tylko cichodajki, w działach regionalnych z dostępem od 10 postów. Numerami na zasadzie 123-123-XXX. 

Sądzę, że to nie zdało by egzaminu, bo jakieś 70 - 90% szukających i tak wklepywało by w Google albo szukajkę forumową pełne numery. Ludzie nie lubią się wysilać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko założyć własną garsonierę na ruskim serwerze. Nikt by się nie mógł wtryniać i panie byłyby uczciwe we własnym interesie.

 

Poza tym RODO obowiązuje panie wobec klientów a nie do końca klientów wobec pań. One prowadzą działalność usługową więc są na takich samych zasadach jak sklepy - nie mogą się RODO zasłaniać. To nonsens jest. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

 

Na tym portalu frajer.p2a.pl się RODO zasłaniają 

Quote

RODO 2016/679 nie ma zastosowania do przetwarzania danych osobowych przez osobę fizyczną w ramach działalności czysto osobistej lub domowej, czyli de facto bez związku z działalnością zawodową lub handlową.

tyle, że one przecież prowadza działalność usługową i zawodową. Biorą za to pieniądze i nie jest to pchli targ.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś pisałem:

"O święta naiwności, bądź błogosławiona a z nią ci którzy wierzą w cuda".

To rynek mięsny, płaci się, kupuje, rzeźnik sprzeda podroby jako szynkę a facet ze stojącym -ujem zerżnie nawet słoik po ogórkach, to sformułowanie przeczytałem kiedyś w necie i w dużym stopniu się z nim zgadzam.

Nikt nic nie prowadzi, nie obowiązują żadne reguły.

ŻADNA logika nie doprowadzi do dobrej dupy gdy dzwonisz do jednej a trafiasz do drugiej a w ogóle telefon odbiera telefonistka.

Jakiś miesiąc/dwa temu zakmnięto centralę kontaktującą dupy z frajerami, działała lepiej niż niejedna korporacja.

Dlatego osobiście chodzę do dziwek za max 120 PLN, czy to za godzinę czy za pół czy za numerek i mam jeszcze listę numerów które bym odwiedził choć wiem, że część z odwiedzin będzie pomyłką.

Co wtedy stracę?

Stówę. Dużo mniej niż ci co zainwestowali w Amber Gold.

A jednak wrzucić do pamiętnika kolejną przelecianą dwudziestkę - to już sumuje się jako baza moich wspomnień na lata gdy będę wspominał dawne dobre czasy.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2019 o 10:49, JoeBlue napisał:

Oczywiście możesz wyjść ale w takim razie odwiedzisz 10 lal zanim u jakiejś zostaniesz.

Prócz tego zakres usług ogłaszanych a oferowanych to dwie różne rzeczy.

Prócz tego dopłaty, dopłaty, dopłaty, za wszystko.

 

Tak, dokładnie. Zdjęcia w ogóle nie pokazują rzeczywistości, są zretuszowane. Wiek oczywiście się nie zgadza, zakres usług, to totalna lipa, można wymieniać. Po prostu tragedia. 

W ogóle ten seks to jak widzę same problemy, mija tydzień a wciąż rozmyślam jak bardzo jako klient zostałem źle potraktowany. Zastanawiam się czy naprawdę tylu jest chętnych, że panie są świadome, że nie wrócisz i mimo to, pozwalają sobie na takie zachowania. Aaaa czasem lepiej po prostu zostać w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano. Ale z własną ręką rozwiodłem się kilkanaście lat temu.

Po prostu mam takie nastawienie, że za kwadrans seksu daję 100-120 PLN i tę kasę przeznaczam na stracenie.

Jakiś sex za to jest, strata nie jest duża jeśli jest byle jaki, do cipy się dobrałem, jeśli to było pudło - następnym razem pójdę gdzie indziej.

Mimo wszystko samych pudeł nie ma, skala obsuw nie jest czarno biała, gdy się trafi lala do wytrzymania, odwiedzam ją znowu.

Prościej się nie da tego rozegrać, taniej też nie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.