Skocz do zawartości

Jak zdobyć widownię będąc kobietą.


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe kompilacja fajna choć czy pomaga to zdobyć widownie ? Oglądają to pewnie osoby których interesuje dany kontent czyli przypuszczam gry komputerowe, to faktycznie gracze mogą się nieźle napalać na te laski. Ja osobiście żadnej nigdy nie widziałem. Ale podobała mi się ta czarna co "mixowała język" no i fajna ta co mówiła z pełną buzią, choć dwa różne typy ale ładne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym gdzieś pisałem. Dzisiaj kobiety czerpią ze swojej urody właśnie w taki sposób. Wiele lasek już wyczaiło, że wystarczy w miarę ładny wygląd i mogą nagrywać o czymkolwiek, wyświetleń będzie bardzo dużo i hajs też zacznie się w związku z tym zgadzać. Szczerze mówiąc jest to smutne i frustrujące bo to kolejny element, który robi kobietom sieczkę z mózgu.

 

Inna sprawa, że to chłopy nabijają tą atencję.

 

Wkurwiające jest też to, że normalny człek tyra żeby coś zarobić a taka laska świeci japą na necie i załatwione.

Edytowane przez self-aware
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wątpliwą przyjemność jedną z tego filmu poznać, ale nie podam szczegółów co do jej życia, bo nie chce problemów. Mogę jedynie zapewnić, że to tylko pozory, zdrowy na umyśle człowiek spierdala w podskokach przez ten wybijający narcyzm atencyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.